OFERTA MUJORE

17%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO HAIR CURLING IRON 1x3pc...
725272745755 28.99 23.99
Figaro për flokë 3 në 1 Zgjedhje e 2 temperaturave LED (temperaturë me 150°), 2…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR THONJ...
KOD0005911690 23.81 11.99
Lovigo UV llambë e bardhë 36w x 1 copë: Më e shpejt, më e sigurt…
Krahaso QUICK SHOP
15%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR (...
8971 199.99 169.99
Karrige profesionale për sallone bukurie me rregullues hidraulik. E përshtatshme për një ambient siç janë…
Krahaso QUICK SHOP
7%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT LED LIG...
KOD1000000379 149.99 139.99
Diva Ring Light Super Nova është studio e përsosur ndriçuese, si për fotografë ashtu dhe për…
Krahaso QUICK SHOP
26%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR GRIM...
KOD0005911692 18.87 13.99
Revolution shkëlqyes (highlight) për fytyrë x 1 copë: Një paletë e përbërë nga 15 hije të mahnitshme…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR DEPILIM...
KOD0005911689 25.26 15.49
Lovigo depilator në tas: Është i përshtatshëm për përdorim në sallone të bukurisë si dhe…
Krahaso QUICK SHOP
36%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO DEPILATORY HEATER ONE 1...
725272745762 6.99 4.49
Depilator për heqjen e qimeve. I mrekullueshëm për heqjen e qimeve. Ekonomik dhe i qëndrueshëm.…
Krahaso QUICK SHOP
58%
Krahaso QUICK SHOP
O.P.I. (IMITATION) NAIL FILE H...
KOD1000000402 0.69 0.29
Limë për thonj që i kushtohet stilimit profesional të thonjve. E prodhuar nga materiali i…
Krahaso QUICK SHOP
58%
Krahaso QUICK SHOP
O.P.I. (IMITATION) NAIL FILE B...
KOD0000003317 0.69 0.29
Limë për thonj që i kushtohet stilimit profesional të thonjve. E prodhuar nga materiali i…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 02 |...
KOD0005911430 0.99 0.69
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 03 |...
KOD0005911431 0.99 0.69
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 04 |...
KOD0005911432 0.99 0.69
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 05 |...
KOD0005911433 0.99 0.69
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 01 |...
KOD0005911429 0.99 0.69
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 06 |...
KOD0005911434 1.99 0.99
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 07 |...
KOD0005911435 1.99 0.99
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 08 |...
KOD0005911436 1.99 0.99
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 09 |...
KOD0005911437 1.99 0.99
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 10 |...
KOD0005911438 1.99 0.99
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS TOTAL ACTION...
5901761971903 2.79 1.99
Shumë probleme – Një zgjidhje. Formula revolucionare me kompleksin aktiv të fortë të thonjve depërton…
Krahaso QUICK SHOP
13%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR (...
8927 199.99 174.99
Karrige profesionale për sallone bukurie me rregullues hidraulik. E përshtatshme për një ambient siç janë…
Krahaso QUICK SHOP
13%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR (...
8970 199.99 174.99
Karrige profesionale për sallone bukurie me rregullues hidraulik. E përshtatshme për një ambient siç janë…
Krahaso QUICK SHOP
11%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR ...
8926 224.99 199.99
Karrige profesionale për sallone bukurie me rregullues hidraulik. E përshtatshme për një ambient siç janë…
Krahaso QUICK SHOP
11%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR ...
8818 224.99 199.99
Karrige profesionale për sallone bukurie me rregullues hidraulik. E përshtatshme për një ambient siç janë…
Krahaso QUICK SHOP
12%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR (...
8903 249.99 219.99
Karrige profesionale për sallone bukurie me rregullues hidraulik. E përshtatshme për një ambient siç janë…
Krahaso QUICK SHOP
11%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR (...
8961 224.99 199.99
Karrige profesionale e përshtatshme për sallone të berberit apo sallone të bukurisë me rregullues hidraulik.…
Krahaso QUICK SHOP
7%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT PEDICUR...
813B 1,399.99 1,299.99
Kjo karrige SPA për masazh dhe pedikyrit ju sjellë funksione të ndryshme përmbrenda procedurës së…
Krahaso QUICK SHOP
5%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT SHAMPOO...
953 419.99 399.99
Kombinimi i karriges elegante me lavamanin shumë popullor për larjen e flokëve ofron të gjitha…
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT SALON T...
Q16-1 59.99 47.99
Kjo karrocë mund të përdoret si një karrocë për grim, për flokëtar, një karrocë salloni…
Krahaso QUICK SHOP
10%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT MIRROR ...
622 199.99 179.99
Set i tavolinës dhe i pasqyres profesionale të cilat mund ti përdorni në sallone të…
Krahaso QUICK SHOP
12%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT MIRROR ...
612 169.99 149.99
Pasqyrë profesionale me dizajn unik e cila mund të përdoret si në shtëpi poashtu edhe…
Krahaso QUICK SHOP
6%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT MIRROR ...
620 159.99 149.99
Pasqyrë profesionale për sallone të bukurisë. Kjo pasqyrë i sjellë hijeshi sallonit tuaj dhe e…
Krahaso QUICK SHOP
10%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT MIRROR ...
615 199.99 179.99
Pasqyrë profesionale me dizajn unik e cila mund të përdoret si në shtëpi poashtu edhe…
Krahaso QUICK SHOP
10%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT MIRROR ...
617 199.99 179.99
Pasqyrë profesionale me dizajn unik e cila mund të përdoret si në shtëpi poashtu edhe…
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAGNIFYING LAMP LIGHT S...
10241 34.99 27.99
Llampë ndriçuese për sallone të bukurisë. E përshtatshme për punë të ndryshme, si për shembull:…
Krahaso QUICK SHOP
22%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT LED LIG...
KOD1000000385 44.99 34.99
Llampë ndriçuese LED e vogël me llupë e cila mund të përdoret gjat tretmaneve të ndryshme në…
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT LED LIG...
KOD1000000386 59.99 49.99
Llampë ndriçuese LED e madhe me llupë e cila mund të përdoret gjat tretmaneve të ndryshme në…
Krahaso QUICK SHOP
8%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO CERAMIC HAIR STRAIGHTEN...
725272745618 24.99 22.99
4-në-1 drejtuese për flokë e cila përmbanë pllakat L – valë,  M – valë, S -…
Krahaso QUICK SHOP
38%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO HAIR EXTENSION IRON MAC...
725272745731 15.99 9.99
Përshkrim: Linja e energjisë 2.5m. Konsumi i energjisë: 25W. Lloji: temperatura konstante, kokë e sheshtë.…
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO CERAMIC HAIR CURLING IR...
7252727457485 49.99 39.99
Figaro me ngjyrë ari për flokë 5 në 1 Zgjedhje e 2 temperaturave LED (temperaturë…
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE UV & LED LAMP WITH...
10214 34.99 27.99
Merrni trajtimin e një Mbretëreshë në shtëpinë tuaj përderisa vet ju e bëni mbjelljen e…
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEPILATORY HEATER WITH ...
WN108-6A 24.99 19.99
Ngrohës elektrik dylli elektrik i cili është projektuar për të shkrier dyllin depilues që gjendet…
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NAIL DUST COLLECTOR CLE...
858-5 39.99 31.99
Kompakt dhe i fuqishëm, ky aspirator për thithjen e pluhurit gjatë punës me thonj, është mjet ideal…
Krahaso QUICK SHOP
33%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NAIL DRILLING MACHINE M...
10232 29.99 19.99
Aplikimi: Mund të përdoret për thonjtë natyralë, si dhe artificiale, për grryerje, prerje, gdhendje, lustrim…
Krahaso QUICK SHOP
31%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE AIRBRUSH MAKEUP SYSTEM ...
10244 79.99 54.99
Shumë e përdorur në: Artin e thonjëve, tatoo të përkohshme, kozmetikë dhe grim! E përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
25%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE LADY VICTORY DECORATIVE...
6921772270597 1.99 1.49
Kristale dekorative për dekorimin e thonjëve natyral apo artificial. 100% brend i ri me cilësi…
Krahaso QUICK SHOP
33%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE UV & LED LAMP 3-TI...
FD-3-3 29.99 19.99
Kohëmatës me 3 rregullues të kohës: 10s/30s/60s. (për thonj të thjeshtë me gell, ju duhen…
Krahaso QUICK SHOP
46%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE LOTUS SCISSORS 6INCH | ...
KOD0005911187 6.49 3.49
Gërshërë për flokë. Strukturë fine me brisk të mprehtë, gjë që mundëson modelime tejet të…
Krahaso QUICK SHOP
23%
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL NATURAL 10...
074764650016 3.09 2.39
Qerpikët magjepsëse janë perfekte për çdo rast të veçantë ose për një natë jashtë në…
Krahaso QUICK SHOP
23%
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL NATURAL 12...
074764620101 3.09 2.39
Qerpikët natyral Ardell janë qerpikë të njohur tek gratë pasi që ato i duan sepse…
Krahaso QUICK SHOP
41%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON BLONDE SUPER BLEACH UP ...
24006100 16.99 9.99
Diksoblonde zbardhues i avancuar super i shpejtë , pluhur i rëndë i qëndrueshëm aromatik me…
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS ANTI-DANDRUFF SH...
8000836395174 8.49 5.99
Keiras shampo kundër zbokthit me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe pirokton…
Krahaso QUICK SHOP
25%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS LOSS REMEDY SHAM...
8000836394504 7.99 5.99
Keiras shampo kundër rënies së flokëve për flokë të brishtë dhe të dobëta me algin…
Krahaso QUICK SHOP
36%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON STAMIKER KERATIN SHAMPO...
8000836391145 5.49 3.49
Shamponi Stamiker Newgen është trajtues për ripërtëritje dhe riparim i cili sjellë veprim të kombinuar…
Krahaso QUICK SHOP
23%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON BLONDE ANTI-YELLOW SHAM...
24006130 6.49 4.99
Neutralizon nuancat e verdha të flokëve të bardha, të thinjura dhe atyre të cilave ju…
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
MUSTER PAPAGAY 3000 2000W | TH...
8000836729252 24.99 19.99
Papagayo 3000 është tharësi i ri nga Müster i cili redukton ndjeshëm kohën e tharjes…
Krahaso QUICK SHOP
38%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
10248-P 3.99 2.49
Mbështetëse me ngjyrë roze për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
Krahaso QUICK SHOP
38%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
10248-CH 3.99 2.49
Mbështetëse me ngjyrë kromi për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
Krahaso QUICK SHOP
38%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
10248-PP 3.99 2.49
Mbështetëse me ngjyrë vjollce për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
Krahaso QUICK SHOP
38%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
10248-WH 3.99 2.49
Mbështetëse me ngjyrë të bardhë për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
Krahaso QUICK SHOP
38%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
10248-V 3.99 2.49
Mbështetëse me ngjyrë vjollce për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
Krahaso QUICK SHOP
38%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
10248-R 3.99 2.49
Mbështetëse me ngjyrë të kuqe për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
10249-B 3.49 2.49
Mbështetëse me ngjyrë të kaltërt për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
Krahaso QUICK SHOP
38%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
10250-P 3.99 2.49
Mbështetëse me ngjyrë roze me pika për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
Krahaso QUICK SHOP
38%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
10250-R 3.99 2.49
Mbështetëse me ngjyrë të kuqe me pika për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
Krahaso QUICK SHOP
38%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
10250-B 3.99 2.49
Mbështetëse me ngjyrë të zezë me pika për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
10249-P 3.49 2.49
Mbështetëse me ngjyrë roze për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
10249-PI 3.49 2.49
Mbështetëse me ngjyrë roze për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
Krahaso QUICK SHOP

OFERTA JAVORE

24%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DIFFUSER UNIVERSAL A | ...
KOD1000000411 2.49 1.89
Difuzer i mrekullueshëm për kaçurrela fantastike. Difuzeri shpëtues i jetëgjatësisë së kaçurrelave, i lehtë për…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON BLU HADE POWDER BLEACH ...
8000836111149 9.99 6.99
Veprim kundër verdhëzimit. Për trajtime zbardhuese dhe shtresuese që ndërmerren në mënyrë klasike apo duke…
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO COLOR CHART & COLO...
KOD1000000407 8.99 7.49
Krahaso QUICK SHOP

OFERTA E PARFUMEVE

19%
Krahaso QUICK SHOP
ARMANI CODE MAN PARFUM 75ml + ...
3614272296831 85.99 69.99
Armani Code Man është një aromë e rafinuar, e sofistikuar dhe joshëse, epitomi e stilit…
Krahaso QUICK SHOP
13%
Krahaso QUICK SHOP
ARMANI EMPORIO STRONGER WITH Y...
3614272299320 68.99 59.99
Stronger With You jeton në të tashmen, i formuar nga energjia e modernizmit. I paparashikueshëm,…
Krahaso QUICK SHOP
15%
Krahaso QUICK SHOP
ARMANI EMPORIO BECAUSE IT̵...
3614272372597 58.99 49.99
Aroma është pa dyshim femërore, e plotë, instiktive dhe e pasionuar. Bukuria e saj është…
Krahaso QUICK SHOP
18%
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE PARFU...
3614272371149 103.99 84.99
“La vie est belle”, një shprehje franceze që do të thotë “Jeta është e bukur”,…
Krahaso QUICK SHOP
18%
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI BLOOM WOMEN PARFUM SPRAY...
3614226759757 109.99 89.99
Parfumi i parë i zhvilluar nën vizionin krijues të Alessandro Michele: një parfum i dizajnuar…
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT PARFUME FO...
3614226705570 87.99 69.99
HUGO BOSS prezanton BOSS THE SCENT, parfumin e tij joshës për burrat. HUGO BOSS beson…
Krahaso QUICK SHOP
36%
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT FOR HER PA...
3614226705716 139.99 89.99
BOSS The Scent for Her, parfumi i ri joshës për gratë. Frymëzuar nga një udhëtim…
Krahaso QUICK SHOP
31%
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI JUST CAVALLI F...
3607346236260 58.14 39.99
Ky parfum për femra është projektuar të jetë tërheqës me aromat e tij të ndritshëm…
Krahaso QUICK SHOP
31%
Krahaso QUICK SHOP
ANTONIO BANDERAS BLUE SEDUCTIO...
8411061636190 35.99 24.99
E freskët, femërore, sensuale … reflektimi i një gruaje sensuale, elegante, joshëse dhe shumë femërore.…
Krahaso QUICK SHOP
15%
Krahaso QUICK SHOP
ARMANI ACQUA DI GIO HOMME PARF...
3614272296817 99.99 84.99
Parfumi për meshkuj duhet të jetë i rafinuar, elegant dhe klasik. Aroma e Giorgio Armani-t…
Krahaso QUICK SHOP
25%
Krahaso QUICK SHOP
BOSS NIGHT FOR WOMEN 30ml | PA...
737052549910 52.99 39.99
BOSS Night u frymëzua nga Little Black Dress dhe për atë që qëndron. Ashtu si…
Krahaso QUICK SHOP
23%
Krahaso QUICK SHOP
JOOP! MEN’S EAU DE TOILE...
3414206010423 19.49 14.99
Joop! Homme Eau de Toilette është një parfum për burra që lartëson individualitetin dhe sensualitetin…
Krahaso QUICK SHOP
48%
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI JUST CAVALLI M...
3607346235942 57.99 29.99
Roberto Cavalli Eau de Toilette Just Cavalli për meshkuj është patjetër burrëror dhe do t’ju…
Krahaso QUICK SHOP
26%
Krahaso QUICK SHOP
JOOP HOMME EAU DE TOILETTE SPR...
3414206000608 40.49 29.99
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
CALVIN KLEIN FOR HIM EAU DE TO...
088300196920 24.99 19.99
Për dallim nga versioni femëror i ëmbël i këtij parfumi, ky parfumë ka aromë të…
Krahaso QUICK SHOP
13%
Krahaso QUICK SHOP
NAOMI CAMPBELL EAU DE TOILETTE...
5050456079773 15.99 13.99
Sensuale, misterioze dhe erotike, duke përcjellë në mënyrë të përkryer fuqinë hipnotike të tërheqjes së…
Krahaso QUICK SHOP
47%
Krahaso QUICK SHOP
SHAKIRA NATURAL SPRAY 80ml | P...
8411061697283 36.99 19.49
Eau de toilette Shakira S është thjesht femërore dhe nuk do t’ju lejojë të ecni…
Krahaso QUICK SHOP
21%
Krahaso QUICK SHOP
AIR VAL EAU DE TOILETTE CARS 3...
663350055443 6.99 5.49
Një aromë e shkëlqyer për fëmijët, inspiruar nga Disney Cartoon. Parfumi Cars përmban ëmbëlsi, freski…
Krahaso QUICK SHOP
21%
Krahaso QUICK SHOP
AIR VAL EAU DE TOILETTE HELLO ...
663350059724 6.99 5.49
Aroma e parfumit Hello Kitty është 100% origjinale. Hello Kitty (në kuti me ngjyrë pink)…
Krahaso QUICK SHOP
19%
Krahaso QUICK SHOP
CALVIN KLEIN EUPHORIA FOR MEN ...
088300187409 36.99 29.99
Euphoria Men ka të bëj me kënaqjen e dëshirave tuaja më intensive, pa kufij. Bëhet…
Krahaso QUICK SHOP
53%
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE EAU DE LACOSTE EAU FRA...
3607346355077 45.49 21.49
Aromat e thjeshta, elegante dhe rastësore të L.12.12 Eau Fraîche krijojnë përzierje perfekte të energjisë…
Krahaso QUICK SHOP
53%
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS FEMME EDP NATURAL SP...
737052041247 55.49 25.99
FEMME nga BOSS, rrezatuese, e butë dhe e këndshme. Femme nga BOSS është një aromë…
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
CALVIN KLEIN CK ONE EAU DE TOI...
0088300607686 41.99 29.99
Ck One është një aromë natyrale e pastër, e dëlirë dhe bashkëkohore me një pikëpamje…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
BURBERRY LONDON EAU DE PARFUM ...
5045252668146 47.49 28.99
Ky parfumë me lule të freskëta ka aroma delikate të trëndafilit dhe lulemustaku. Aroma të…
Krahaso QUICK SHOP
33%
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS BOSS BOTTLED NIGHT E...
737052352107 52.34 34.99
Kjo aromë mashkullore zgjon Don Juanin tuaj të brendshëm dhe ju lejon të pushtoni natën.…
Krahaso QUICK SHOP
53%
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI UOMO EAU DE TO...
3614221193877 69.99 32.99
Roberto Cavalli Uomo eau de toilette është përfundimisht burrërore dhe do t’ju japë vetëbesim në…
Krahaso QUICK SHOP
24%
Krahaso QUICK SHOP
BOSS NO. 6 BY HUGO BOSS FOR ME...
737052351018 65.89 49.99
Merrni përgjegjësinë për imazhin tuaj kur mbani Boss Nr. 6, një aromë energjike për meshkujt…
Krahaso QUICK SHOP
43%
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT EAU DE TOI...
737052972268 69.74 39.99
HUGO BOSS prezanton BOSS THE SCENT, parfumin e tij joshës për burrat. HUGO BOSS beson…
Krahaso QUICK SHOP
44%
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI BAMBOO EAU DE PARFUM 30m...
737052925028 69.49 38.99
Një aromë për femrën moderne Gucci, Gucci Bamboo është e fuqishme por prap se prap femërore,…
Krahaso QUICK SHOP
53%
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI JUST CAVALLI F...
3607346236505 47.49 22.49
Ky parfum për femra është projektuar të jetë tërheqës me aromat e tij të ndritshëm…
Krahaso QUICK SHOP
53%
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS HUGO JUST DIFFERENT ...
737052465364 53.49 24.99
I inspiruar nga meshkuj spontan dhe me energji, Hugo Just Different është një aromë mashkullore e…
Krahaso QUICK SHOP
33%
Krahaso QUICK SHOP
ANTONIO BANDERAS THE SECRET AF...
8411061701065 14.99 9.99
Aroma pikante orientale e Antonio Banderas The Secret për meshkuj është i përshtatshëm për mbrëmje.…
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO HAIR CURLING IRON 1x3pc...
725272745755 28.99 23.99
Figaro për flokë 3 në 1 Zgjedhje e 2 temperaturave LED (temperaturë me 150°), 2…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR THONJ...
KOD0005911690 23.81 11.99
Lovigo UV llambë e bardhë 36w x 1 copë: Më e shpejt, më e sigurt…
Krahaso QUICK SHOP
15%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR (...
8971 199.99 169.99
Karrige profesionale për sallone bukurie me rregullues hidraulik. E përshtatshme për një ambient siç janë…
Krahaso QUICK SHOP
7%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT LED LIG...
KOD1000000379 149.99 139.99
Diva Ring Light Super Nova është studio e përsosur ndriçuese, si për fotografë ashtu dhe për…
Krahaso QUICK SHOP
26%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR GRIM...
KOD0005911692 18.87 13.99
Revolution shkëlqyes (highlight) për fytyrë x 1 copë: Një paletë e përbërë nga 15 hije të mahnitshme…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR DEPILIM...
KOD0005911689 25.26 15.49
Lovigo depilator në tas: Është i përshtatshëm për përdorim në sallone të bukurisë si dhe…
Krahaso QUICK SHOP
36%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO DEPILATORY HEATER ONE 1...
725272745762 6.99 4.49
Depilator për heqjen e qimeve. I mrekullueshëm për heqjen e qimeve. Ekonomik dhe i qëndrueshëm.…
Krahaso QUICK SHOP
58%
Krahaso QUICK SHOP
O.P.I. (IMITATION) NAIL FILE H...
KOD1000000402 0.69 0.29
Limë për thonj që i kushtohet stilimit profesional të thonjve. E prodhuar nga materiali i…
Krahaso QUICK SHOP
58%
Krahaso QUICK SHOP
O.P.I. (IMITATION) NAIL FILE B...
KOD0000003317 0.69 0.29
Limë për thonj që i kushtohet stilimit profesional të thonjve. E prodhuar nga materiali i…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 02 |...
KOD0005911430 0.99 0.69
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 03 |...
KOD0005911431 0.99 0.69
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 04 |...
KOD0005911432 0.99 0.69
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 05 |...
KOD0005911433 0.99 0.69
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 01 |...
KOD0005911429 0.99 0.69
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 06 |...
KOD0005911434 1.99 0.99
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 07 |...
KOD0005911435 1.99 0.99
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 08 |...
KOD0005911436 1.99 0.99
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 09 |...
KOD0005911437 1.99 0.99
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 10 |...
KOD0005911438 1.99 0.99
Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim. Brusha është e përsosur…
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS TOTAL ACTION...
5901761971903 2.79 1.99
Shumë probleme – Një zgjidhje. Formula revolucionare me kompleksin aktiv të fortë të thonjve depërton…
Krahaso QUICK SHOP
13%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR (...
8927 199.99 174.99
Karrige profesionale për sallone bukurie me rregullues hidraulik. E përshtatshme për një ambient siç janë…
Krahaso QUICK SHOP
13%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR (...
8970 199.99 174.99
Karrige profesionale për sallone bukurie me rregullues hidraulik. E përshtatshme për një ambient siç janë…
Krahaso QUICK SHOP
11%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR ...
8926 224.99 199.99
Karrige profesionale për sallone bukurie me rregullues hidraulik. E përshtatshme për një ambient siç janë…
Krahaso QUICK SHOP
11%