Gjithsej 5755 Produkte.

 • Allure

  Allure

  (648)

 • Bell

  Bell

  (246)

 • Delia

  Delia

  (18)

 • Depilia

  Depilia

  (35)

 • Ermila

  Ermila

  (1)

 • EVA Professional

  EVA Professional

  (337)

 • Genera

  Genera

  (10)

 • Intesa

  Intesa

  (2)

 • Jaguar

  Jaguar

  (36)

 • Kryolan

  Kryolan

  (3)

 • LCN

  LCN

  (155)

 • Londa

  Londa

  (6)

 • Manhattan

  Manhattan

  (5)

 • Moda

  Moda

  (4)

 • Mosser

  Mosser

  (9)

 • Nashi Argan

  Nashi Argan

  (10)

 • Professional Equipment

  Professional Equipment

  (193)

 • Pupa

  Pupa

  (205)

 • Revolution

  Revolution

  (258)

 • Rimmel

  Rimmel

  (349)

 • Ro.ial

  Ro.ial

  (14)

 • Schwarzkopf

  Schwarzkopf

  (2)

 • Silcare

  Silcare

  (663)

 • SO.CAP Original

  SO.CAP Original

  (6)

 • Still

  Still

  (16)

 • Subrina

  Subrina

  (25)

 • Susie

  Susie

  (2)

 • Tondeo

  Tondeo

  (4)

 • Wahl

  Wahl

  (5)

 • Wella

  Wella

  (150)

 • Jimmy Choo

  Jimmy Choo

  (5)

 • Pepe Jeans

  Pepe Jeans

  (6)

 • Acqua Di Gio

  Acqua Di Gio

  (3)

 • Air Val

  Air Val

  (6)

 • Calvin Klein

  Calvin Klein

  (27)

 • Bourjois

  Bourjois

  (158)

 • Batiste

  Batiste

  (4)

 • Burberry London

  Burberry London

  (27)

 • Bvlgari

  Bvlgari

  (43)

 • Diesel

  Diesel

  (11)

 • Emporio Armani

  Emporio Armani

  (7)

 • FACE Nico Baggio

  FACE Nico Baggio

  (31)

 • Giorgio Armani

  Giorgio Armani

  (43)

 • Gucci

  Gucci

  (53)

 • Hugo Boss

  Hugo Boss

  (53)

 • IBD

  IBD

  (38)

 • Joop

  Joop

  (3)

 • Lacoste

  Lacoste

  (26)

 • Lancester

  Lancester

  (1)

 • Lancome

  Lancome

  (37)

 • Nook

  Nook

  (5)

 • Roberto Cavalli

  Roberto Cavalli

  (16)

 • Tesori D'Oriente

  Tesori D'Oriente

  (5)

 • Veet

  Veet

  (2)

 • YVES SAINT LAURENT

  YVES SAINT LAURENT

  (37)

 • Alpifresh

  Alpifresh

  (12)

 • Antonio Banderas

  Antonio Banderas

  (10)

 • Ardell

  Ardell

  (33)

 • Ariana Grande

  Ariana Grande

  (6)

 • Arko

  Arko

  (4)

 • Benetton

  Benetton

  (2)

 • Beyonce

  Beyonce

  (6)

 • Bruno Banani

  Bruno Banani

  (16)

 • Carolina Herrera

  Carolina Herrera

  (21)

 • Catherine Ashley

  Catherine Ashley

  (15)

 • David Backham

  David Backham

  (8)

 • Dear Beauty

  Dear Beauty

  (13)

 • Derby Extra

  Derby Extra

  (1)

 • Dikson

  Dikson

  (359)

 • Dinamik

  Dinamik

  (1)

 • Dodo

  Dodo

  (3)

 • Dolce & Gabbana

  Dolce & Gabbana

  (35)

 • Duo

  Duo

  (4)

 • Eau Studio

  Eau Studio

  (2)

 • Elite

  Elite

  (15)

 • Eveline Cosmetics

  Eveline Cosmetics

  (49)

 • Flormar

  Flormar

  (375)

 • Gabriela Sabatini

  Gabriela Sabatini

  (3)

 • Garnier

  Garnier

  (2)

 • Gemei

  Gemei

  (7)

 • Guess Seductive

  Guess Seductive

  (3)

 • JB 007

  JB 007

  (5)

 • Jean Paul

  Jean Paul

  (21)

 • Karl Lagerfeld

  Karl Lagerfeld

  (5)

 • Kenzo

  Kenzo

  (8)

 • L'Oreal

  L'Oreal

  (20)

 • Lacinia

  Lacinia

  (3)

 • Lara Bellucci

  Lara Bellucci

  (6)

 • Lisap

  Lisap

  (1)

 • Lovigo

  Lovigo

  (72)

 • Mac

  Mac

  (8)

 • Marion

  Marion

  (6)

 • Maxfactor

  Maxfactor

  (73)

 • Maxmara

  Maxmara

  (4)

 • Maybelline

  Maybelline

  (2)

 • MEIS

  MEIS

  (3)

 • Muster

  Muster

  (21)

 • Naomi Campbell

  Naomi Campbell

  (8)

 • Nina Ricci

  Nina Ricci

  (10)

 • O.P.I

  O.P.I

  (6)

 • Ovnak

  Ovnak

  (2)

 • Paco Rabanne

  Paco Rabanne

  (49)

 • Pretty

  Pretty

  (208)

 • REVLON

  REVLON

  (1)

 • Sempermed

  Sempermed

  (2)

 • Shakira

  Shakira

  (3)

 • Sienna X

  Sienna X

  (12)

 • Sonashi

  Sonashi

  (3)

 • Teeprosyn

  Teeprosyn

  (1)

 • Trussardi

  Trussardi

  (5)

 • Valentina

  Valentina

  (3)

 • Valentino

  Valentino

  (13)

 • Versace

  Versace

  (34)

 • WOMEN'SECRET

  WOMEN'SECRET

  (8)

 • Labor

  Labor

  (40)

 • Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE AIRBRUSH MAKEUP SYSTEM ...
  10244 79.99
  Shumë e përdorur në: Artin e thonjëve, tatoo të përkohshme, kozmetikë dhe grim! E përsosur për airbrush grim Veprim i vetëm Airbrush E përshtatëshme me baza me përbërje të ujit si: Luminess Air, Dinair, Hollywood Air, Temptu dhe kështu me radhë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE BEYBI GLOVES L 1X100pcs...
  8690648403206 5.49
  Doreza lateksi me qëndrueshmëri të lartë. Përdorni ato për t’i mbrojtur duart tuaja gjatë punës me ngjyra dhe trajtime të ndryshme në salonin tuaj. Jo-sterile Lateks natyral Një përdorimshe Paketimi përmban 100 copë Të pluhrosura
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE BEYBI GLOVES M 1X100pcs...
  8690648403107 5.49
  Doreza lateksi me qëndrueshmëri të lartë. Përdorni ato për t’i mbrojtur duart tuaja gjatë punës me ngjyra dhe trajtime të ndryshme në salonin tuaj. Jo-sterile Lateks natyral Një përdorimshe Paketimi përmban 100 copë Të pluhrosura
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE BEYBI GLOVES S 1X100pcs...
  8690648403008 5.49
  Doreza lateksi me qëndrueshmëri të lartë. Përdorni ato për t’i mbrojtur duart tuaja gjatë punës me ngjyra dhe trajtime të ndryshme në salonin tuaj. Jo-sterile Lateks natyral Një përdorimshe Paketimi përmban 100 copë Të pluhrosura
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE DEPILATORY HEATER WITH ...
  WN108-1A 11.99
  Ngrohës elektrik dylli elektrik i cili është projektuar për të shkrier dyllin depilues që gjendet në roll fishekun. Është i përbërë nga një mbajtës për të futur fishekun në të dhe është i lidhur me rrjetin e energjisë elektrike me një kabllo të energjisë.Ngrohet e shpejtë, fuqia 40W, shkrieni dyllin për vetëm 20-30 minuta dhe pastaj mund ta aplikoni atë.Absolutisht i sigurt dhe nuk lë asnjë pasojë.Mënyrë më e shpejtë për të hequr qimet në…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE DEPILATORY HEATER WITH ...
  6971072790264 14.99
  Ngrohës elektrik dylli elektrik i cili është projektuar për të shkrier dyllin depilues që gjendet në roll fishekun. Është i përbërë nga një mbajtës për të futur fishekun në të dhe është i lidhur me rrjetin e energjisë elektrike me një kabllo të energjisë.Depilator dyshe me bazë në të cilën mund të vendosni 2 rroll fisheka në të njejtën kohë.Ngrohet e shpejtë, fuqia 40W, shkrieni dyllin për vetëm 20-30 minuta dhe pastaj mund ta aplikoni…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE DEPILATORY HEATER WITH ...
  WN108-6A 24.99
  Ngrohës elektrik dylli elektrik i cili është projektuar për të shkrier dyllin depilues që gjendet në roll fishekun. Është i përbërë nga një mbajtës për të futur fishekun në të dhe është i lidhur me rrjetin e energjisë elektrike me një kabllo të energjisë. Depilator treshe me bazë në të cilën mund të vendosni 3 rroll fisheka në të njejtën kohë. Ngrohet e shpejtë, fuqia 40W, shkrieni dyllin për vetëm 20-30 minuta dhe pastaj mund…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE DEXE HAIR BUILDING FIBE...
  7.49
  Spërkatës për modelimin e flokëve. I kthen flokët nga të hollë në të trashë. Fsheh përfundimisht flokët e hollë. I shkëlqyer para dhe gjatë mbjelljes së flokëve. Spërkatësi është rezistent ndaj erërave, shiut dhe djersës. Ideal për meshkuj dhe femra. Paketimi përmban: 22 gram fibra + 100 ml spërkatës.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE DEXE HAIR BUILDING FIBE...
  0799439301597M 7.49
  Spërkatës për modelimin e flokëve. I kthen flokët nga të hollë në të trashë. Fsheh përfundimisht flokët e hollë. I shkëlqyer para dhe gjatë mbjelljes së flokëve. Spërkatësi është rezistent ndaj erërave, shiut dhe djersës. Ideal për meshkuj dhe femra. Paketimi përmban: 22 gram fibra + 100 ml spërkatës.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE ESPEJO SHAVING GEL 750M...
  8691228070108 2.99
  Gell për rroje i cili përmban vitamin E me një formulë speciale, formulë e cila bënë rrojen më të lehtë tek të gjitha llojet e mjekrave. Merrni gellin dhe aplikojeni në pjesë të nevojshme me anë të gishtërinjve. Pasi që të keni aplikuar atë, prisni 15-20 sekonda për të filluar me rroje, dhe pastaj pastrojeni atë me ujë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE GOLD HAIR PINS 1X18PCS ...
  2.99
  Tela për flokë me ngjyrë ari, të cilat mund ti përdorni gjat rregullimit të çdo lloj stili të flokëve si në sallone të bukurisë poashtu edhe në shtëpi. Një paketim përmban sasi prej 500g.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE HAIR SALON CUTTING CAPE...
  10247 2.99
  Përparëse për klient e cila mund të përdoret në salone bukurie, po ashtu dhe në shtëpi. Me material të përshtatshëm, i cili mbron rrobat e klientëve tuaj kur përdorni ngjyrë ose kur bëni prerje të flokëve. E përshtatshme për të gjitha shërbimet që kryhen në një salon bukurie. Pastrohet lehtë.
  Krahaso QUICK SHOP
  20%
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE HAIR SALON CUTTING CAPE...
  10246-CH 4.99 3.99
  Përparëse për klient e cila mund të përdoret në salone bukurie, po ashtu dhe në shtëpi. Me material të përshtatshëm, i cili mbron rrobat e klientëve tuaj kur përdorni ngjyrë ose kur bëni prerje të flokëve. Përparësja posedon pjesën transparente në vendin e duarve e cila shërben që klientët tuaj të mund të kryejn punë apo thjesht të argëtohen në telefon deri në përfundim të punës suaj. E përshtatshme për të gjitha shërbimet që kryhen në një…
  Krahaso QUICK SHOP
  20%
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE HAIR SALON CUTTING CAPE...
  10246-V 4.99 3.99
  Përparëse për klient e cila mund të përdoret në salone bukurie, po ashtu dhe në shtëpi. Me material të përshtatshëm, i cili mbron rrobat e klientëve tuaj kur përdorni ngjyrë ose kur bëni prerje të flokëve. Përparësja posedon pjesën transparente në vendin e duarve e cila shërben që klientët tuaj të mund të kryejn punë apo thjesht të argëtohen në telefon deri në përfundim të punës suaj. E përshtatshme për të gjitha shërbimet që kryhen në një…
  Krahaso QUICK SHOP
  20%
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE HAIR SALON CUTTING CAPE...
  10246-PP 4.99 3.99
  Përparëse për klient e cila mund të përdoret në salone bukurie, po ashtu dhe në shtëpi. Me material të përshtatshëm, i cili mbron rrobat e klientëve tuaj kur përdorni ngjyrë ose kur bëni prerje të flokëve. Përparësja posedon pjesën transparente në vendin e duarve e cila shërben që klientët tuaj të mund të kryejn punë apo thjesht të argëtohen në telefon deri në përfundim të punës suaj. E përshtatshme për të gjitha shërbimet që kryhen në një…
  Krahaso QUICK SHOP
  20%
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE HAIR SALON CUTTING CAPE...
  10246-P 4.99 3.99
  Përparëse për klient e cila mund të përdoret në salone bukurie, po ashtu dhe në shtëpi. Me material të përshtatshëm, i cili mbron rrobat e klientëve tuaj kur përdorni ngjyrë ose kur bëni prerje të flokëve. Përparësja posedon pjesën transparente në vendin e duarve e cila shërben që klientët tuaj të mund të kryejn punë apo thjesht të argëtohen në telefon deri në përfundim të punës suaj. E përshtatshme për të gjitha shërbimet që kryhen në një…
  Krahaso QUICK SHOP
  20%
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE HAIR SALON CUTTING CAPE...
  10246-BL 4.99 3.99
  Përparëse për klient e cila mund të përdoret në salone bukurie, po ashtu dhe në shtëpi. Me material të përshtatshëm, i cili mbron rrobat e klientëve tuaj kur përdorni ngjyrë ose kur bëni prerje të flokëve. Përparësja posedon pjesën transparente në vendin e duarve e cila shërben që klientët tuaj të mund të kryejn punë apo thjesht të argëtohen në telefon deri në përfundim të punës suaj. E përshtatshme për të gjitha shërbimet që kryhen në një…
  Krahaso QUICK SHOP
  20%
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE HAIR SALON CUTTING CAPE...
  10246-BR 4.99 3.99
  Përparëse për klient e cila mund të përdoret në salone bukurie, po ashtu dhe në shtëpi. Me material të përshtatshëm, i cili mbron rrobat e klientëve tuaj kur përdorni ngjyrë ose kur bëni prerje të flokëve. Përparësja posedon pjesën transparente në vendin e duarve e cila shërben që klientët tuaj të mund të kryejn punë apo thjesht të argëtohen në telefon deri në përfundim të punës suaj. E përshtatshme për të gjitha shërbimet që kryhen në një…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE JUST WATER PUMP (BLACK)...
  PET-24 2.79
  Spërkatës i lëngut me të cilin ju do të mundeni me lehtësi të shpërndani qoftë ujin apo ndonjë produkt tjetër të lëngshëm për përkujdesin e flokut, në flokun e klientit tuaj. Është i përshtatshëm për përdorim në shtëpi dhe në sallone të bukurisë. I qëndrueshëm: i prodhuar nga plastika e cilësisë së lartë. I vogël dhe me peshë të lehtë: i përshtatshëm për punë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE KONSUNG HOT WAX ALOE VE...
  6971072790059-AV 2.99
  Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE KONSUNG HOT WAX ALOE VE...
  6971072790073-AV 4.99
  Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për t’i hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejt procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme te rezultatet fenomenale – ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE KONSUNG HOT WAX APPLE 1...
  6971072790110-A 8.99
  Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE KONSUNG HOT WAX APPLE 1...
  6971072790042-A 0.99
  Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE KONSUNG HOT WAX APPLE 3...
  6971072790059-A 2.99
  Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE KONSUNG HOT WAX APPLE 5...
  6971072790073-A 4.99
  Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për t’i hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejt procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme te rezultatet fenomenale – ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE KONSUNG HOT WAX BLACK 3...
  6971072790059-B 2.99
  Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE KONSUNG HOT WAX BOTTEL ...
  6971072790066-AV 4.49
  Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE KONSUNG HOT WAX BOTTEL ...
  6971072790066-A 4.49
  Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE KONSUNG HOT WAX BOTTEL ...
  6971072790066-B 4.49
  Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE KONSUNG HOT WAX BOTTEL ...
  6971072790066-CH 4.49
  Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE KONSUNG HOT WAX BOTTEL ...
  6971072790066-H 4.49
  Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE KONSUNG HOT WAX BOTTEL ...
  6971072790066-L 4.49
  Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
  Krahaso QUICK SHOP