Gjithsej 359 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN DRY HAIR NU...
8000836393576 11.69
Rekomandohet për flokë të thata. Ushqen dhe hidraton fibrin e flokut, falë kombinimit të GJALPIT SHEA (e kultivuar në mënyrë organike), PROTEINËS NGA FARA E SOJËS, EKSTRAKTIT nga MËLLAGA, si dhe VAJIT ORGANIK nga KOKOSI* (e kultivuar në mënyrë organike). Për flokë me dukje të shëndetshme, të ushqyera dhe të tonuara që janë me përplotë vëllim si dhe me prekje të butë. Produktet e Every Green shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN DRY HAIR NU...
8000836393569 8.69
Rekomandohet për flokë të thata. Ushqen dhe hidraton fibrin e flokut, falë kombinimit të GJALPIT SHEA (e kultivuar në mënyrë organike), PROTEINËS NGA FARA E SOJËS, EKSTRAKTIT nga MËLLAGA, si dhe VAJIT ORGANIK nga KOKOSI* (e kultivuar në mënyrë organike). Për flokë me dukje të shëndetshme, të ushqyera dhe të tonuara që janë me përplotë vëllim si dhe me prekje të butë. Produktet e Every Green shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN RESTORATIVE...
8000836393798 8.69
E zhvilluar për flokë të ngjyrosura dhe të theksuara, për të mbrojtur kundër streseve të jashtme. Formula e saj, e bazuar në VAJIN ORGANIK TË KAJSISË  (*e kultivuar në mënyrë organike), LËNGUN E DOMATES, EKSTRAKTIT TË AKILEAS dhe XHELATINËS MBRETËRORE, sjellë ushqyerje intenzive, duke i mbrojtur flokët për ngjyrë me qëndrueshmëri të gjatë. Produktet e Every Green shiten ekskluzivisht në sallone bukurie!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR EXTRA 4G 120...
610102040 5.49
Dikson Service Extra Premium Permanent Hair Coloring Cream zbutë, ngjyrosë dhe ndriçon. Ngjyra e flokëve premium e Italisë e cila shfrytëzon sistemin ekskluziv të ngjyrave molekulare të Dikson për butësi dhe shkëlqim më të lartë. I gjithanshëm dhe i lehtë për t’u përdorur, Dikson’s Color Extra arrin rezultate të qëndrueshme  mahnitëse. Pigmenti i ngjyrës europiane – depozitë e patejkalueshme për mbulim të lartë gri. Udhëzime: Mix 1: 1, 2.02 fl. oz. (60 ml) të ngjyrës…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON TOWEL 90x50cm | PESHQIR...
600128 4.99
Këto peshqira të tharë me ngjyrë dhe rezistente ndaj klorinës, kanë madhësi prej 90cm x 50cm dhe nuk do të humbin ngjyrën në kontakt me ngjyra të flokëve apo me spa kemikale të ndryshme. 100% pambuk.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON TOWEL 90x50cm | PESHQIR...
600127 4.99
Këta peshqir të tharë, me nuanca ngjyre dhe rezistente ndaj klorinës, kanë madhësi prej 90cm x 50cm dhe do të rezistojnë humbjen e ngjyrës nga kontakti me ngjyrat e flokëve, si dhe nga kemikalet spa. 100% pambuk.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836254471 6.49
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që e revolucionalizon konceptin e nuancës, duke e bërë kondicionimin e flokut gjatë ngjyrimit. Një shampo i lehtë, që është i mjaftueshëm. Pasi që ta shpërlani kremin e ngjyrosur, fija e flokut lirohet nga ngatrrimi në mënyrë të jashtëzakonshme dhe rrëshqet përgjatë krehërit. Është shumë i butë në prekje – pa patur nevojë të shtohet ndonjë produkt specifik pas periudhës së…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253313 6.49
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që e revolucionalizon konceptin e nuancës, duke e bërë kondicionimin e flokut gjatë ngjyrimit. Një shampo i lehtë, që është i mjaftueshëm. Pasi që ta shpërlani kremin e ngjyrosur, fija e flokut lirohet nga ngatrrimi në mënyrë të jashtëzakonshme dhe rrëshqet përgjatë krehërit. Është shumë i butë në prekje – pa patur nevojë të shtohet ndonjë produkt specifik pas periudhës së…
Krahaso QUICK SHOP
31%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS ACTIVE PROTECTIO...
8000836391190 7.99 5.49
Kjo maskë për flokë Active Protection vepron duke rregulluar shëndetin e flokut, i cili është trajtuar në mënyrë kimike. Vitamina E, A dhe F që përmbajnë vaj argani, sjellin ushqim dhe strukturë tek floku, derisa acidi linoleik që përmban vaji i farës së lirit hidraton duke e rregulluar sasinë e humbjes së ujit. Burim i çmuar i përbërësve të ristrukturuar tek flokët tuaj, të cilët mbesin të mbrojtur, të ushqyer dhe me plotë shkëlqim. Përmban filter…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON SILVER FLASH SHAMPOO &#...
8000836132861 9.99
Sulmet nga rrezet ultra-vjollcë të diellit dhe ndotja shkaktojnë foto-oksidim të pigmenteve të cilat, në rastet kur flokët e bardha apo me ngjyrë të hequr, marrin reflektim të verdhë. Anti-Shampoo i neutralizon këto hije edhe mbi flokët e ngjyrosura me nuancë super të ndriquar. Reflektimet e gjejnë neutralitetin dhe ndriqimin e tyre të mrekullueshëm. Floku hidratohet, bëhet i butë dhe nuk elektrizohet. E testuar dermatologjikisht.  
Krahaso QUICK SHOP
36%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON ANTI-YELLOW SHAMPOO 250...
8000836134209 5.49 3.49
Neutralizon nuancat e verdha të flokëve të bardha, të thinjura dhe atyre të cilave ju ka larguar ngjyra, flokëve të theksuara apo atyre të ndriquara. Udhëzimi për përdorim: Aplikoni sasinë e nevojshme të produktit tek flokët e lagura, duke e shpërndarë atë në mënyrë të barabartë. Masazhojeni butësisht dhe leni ashtu për të arritur efektin për një periudhë prej 3-5 minutash. Pastaj shpëlani me ujë të ngrohtë. Përsëritni veprimin nëse floku është me yndyrë. Periudha…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS DAILY USE SHAMPO...
8000836391374 9.49
Shampo ditor me pantenol dhe vitamin E për çdo lloj të flokëve. Ideal për përdorim të shpeshtë. Në mënyrë të butë spastron duke i sjellur veti ushqyese dhe dobi flokëve. Pantenoli hidraton, ushqen dhe zhvillon veprim mbrojtës kundër dëmtimit dhe mplakjes. Sjellë ndriqim dhe lëmim gjatë ditës. Përdorimi: shpërndajeni në mënyrë të barabartë mbi flokët e lagura. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni. Nëse e shihni të nevojshme, kompletojeni trajtimin ditor me maskën e lehtë Keiras.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS DAILY USE SHAMPO...
8000836391213 5.49
Shampo ditor me pantenol dhe vitamin E për çdo lloj të flokëve. Ideal për përdorim të shpeshtë. Në mënyrë të butë spastron duke i sjellur veti ushqyese dhe dobi flokëve. Pantenoli hidraton, ushqen dhe zhvillon veprim mbrojtës kundër dëmtimit dhe mplakjes. Sjellë ndriqim dhe lëmim gjatë ditës. Përdorimi: shpërndajeni në mënyrë të barabartë mbi flokët e lagura. Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni. Nëse e shihni të nevojshme, kompletojeni trajtimin ditor me maskën e lehtë Keiras.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON DIKSOPLEX MACRO KIT DEF...
8000836500844 129.99
Një teknologji e re mbrojtëse për të mbështetur integritetin dhe shëndetin e flokëve. Tre produkte, tre faza, një rezultat sinergjik. Set Macro Përmban: 1 x Diksoplex Mbrojtëse 1. Shield Shishe 500ml 2 x Diksoplex Mbrojtëse 2. Shield Magnifier Shishe (500ml) Diksoplex Defensive kombinon efektivitetin e një teknologjie inovative dhe formulave efektive në thjeshtësinë e përdorimit të saj. 1. Shield – i përzier me produkte teknike – mbron integritetin strukturor brendaqelizor të flokëve dhe e forcon…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS AGE PROTECTION R...
8000836391329 9.49
E përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve, Keiras Age Protection Reconstruction Serum është koncentrat specifik që përmban qeliza nga trungu i drurit dhe keratinë e cila kompleton vargun e trajtimit Keiras Age Protection, duke i mbajtur dhe prolonguar efektet e saj. Qelizat e trungut të drurit riaktivizojnë balancën hidrolipidike, derisa keratina siguron flokët që të jenë të lëmuara dhe të fuqishme, me veprim rindërtues dhe me rini të rizbuluar. Si ta përdorni: para përdorimit,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS FORTIFYING REVIT...
8000836391268 11.99
Gjithashtu ndihmon në parandalimin e rënies së flokut falë pranisë së ekstraktit të lupinit të bardhë. E pasuruar me qeliza të trungut dhe keratinë, prodhimi vepron në flokë dhe lëkurë të kokës, për ripërtërirje të thellë dhe rindërtim: balanca e lipidit rregullohet, rrënjët bëhen të forta, fibrat ushqehen dhe struktura e flokut është më e pasur dhe më kompakte. Për flokë me energji të rizbuluar, e cila është menjëherë e plotë, më e butë në…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS ANTIDANDRUFF �...
8000836391343 13.99
Agjenti anti-mikrobial me tretje nga uji, Piroctone Olamine, e lufton zbokthin dhe sebumin e tepërt, duke e parandaluar formimin e bakteries dhe mykut. Me veprimin e saj të largimit të erës së keqe, Keiras Dermo-purifying Anti-dandruff Treatment i bën flokët të duken të shëndosha dhe me plotë vitalitet. Si të përdoret: Shpërndajeni produktin përmbi kafkë me flokë të thara. Masazhoni dhe thani si zakonisht. Përfundojeni një cikël të plotë të trajtimit.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS STRENGTHENING EN...
8000836391428 9.49
Energji dhe vitalitet falë pranisë së lupinit të bardhë, i cili lufton humbjen e flokut të irrituar, dhe vitamina PP, e cila shton vrull të energjisë, duke përforcuar flokun dhe rritur rezistencën e tij. Si ta përdorni: shpërndajeni në mënyrë të barabartë mbi flokët e lagura. Masazhojeni në mënyrë të kujdesshme dhe shpëlani ato. Përsëritni me aplikimin e dytë nëse e shihni të nevojshme. Përfundojeni trajtimin me Keiras Strengthening Energising Treatment për flokë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS STRENGTHENING EN...
8000836391367 17.49
Trajtues intenziv përforcues dhe energjik i pasuruar me Lupin të bardhë, i cili vepron në faktorët të cilët kontrollojnë ciklin e jetës së secilës fije të flokut. Lehtëson depërtimin e ushqimit dhe nxit metabolizmin qelizor, duke ndikuar në stimulimin e rritjes. E nxerrur nga bajamet e ëmbla, Amanduline SGSP® është agjent natyral rindërtues i cili vepron mbi fibrat e flokut, duke sjellur mbrojtje dhe vëllim. Keiras Strengthening Energising Treatment mbron kundër mplakjes dhe sjellë masë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EMULSIONDOR HYDROGEN EU...
8000836230031 0.99
Përmban peroksid hidrogjeni. Shmangni kontaktin me sytë. Shpërlani sytë menjëherë nëse produkti vjen në kontakt me to. Vendosni doreza të përshtatshme. Mbajeni larg fëmijëve. Ky produkt ka për qëllim të përdoret ekskluzivisht në lidhje me ngjyrat e flokëve të llojit oksidues ose me pudrat/kremat për zbardhjen e flokëve. Për përdorim profesional. 40 Vol.- 12%
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EMULSIONDOR HYDROGEN EU...
8000836230024 0.99
Përmban peroksid hidrogjeni. Shmangni kontaktin me sytë. Shpërlani sytë menjëherë nëse produkti vjen në kontakt me to. Vendosni doreza të përshtatshme. Mbajeni larg fëmijëve. Ky produkt ka për qëllim të përdoret ekskluzivisht në lidhje me ngjyrat e flokëve të llojit oksidues ose me pudrat/kremat për zbardhjen e flokëve. Për përdorim profesional. 30 Vol.- 9%
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EMULSIONDOR HYDROGEN EU...
8000836230017 0.99
Përmban peroksid hidrogjeni. Shmangni kontaktin me sytë. Shpërlani sytë menjëherë nëse produkti vjen në kontakt me to. Vendosni doreza të përshtatshme. Mbajeni larg fëmijëve. Ky produkt ka për qëllim të përdoret ekskluzivisht në lidhje me ngjyrat e flokëve të llojit oksidues ose me pudrat/kremat për zbardhjen e flokëve. Për përdorim profesional. 20 Vol.- 6%  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS DAILY USE LIGHT ...
8000836391237 9.49
Koncentrim i forcës dhe ushqimit, për flokë të buta të cilat janë me plotë shëndet. I pasuruar me pantenol dhe vitamin E, Keiras Daily Use Light Mask për flokë mbron kundër dëmtimit që shkaktohet nga radikalët e lirë, duke e rregulluar energjinë tek fibrat e flokut. Nuk rëndojnë flokët poshtë, e përshtatshme për aplikim ditor. Masazhojeni për lehtësimin e tretjes. Shpëlani flokët. Rezultatet janë të menjëhershme pa patur nevojë për kohë pushimi për flokët. Për…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS DAILY USE LIGHT ...
8000836391138 7.99
Koncentrim i forcës dhe ushqimit, për flokë të buta të cilat janë me plotë shëndet. I pasuruar me pantenol dhe vitamin E, Keiras Daily Use Light Mask për flokë mbron kundër dëmtimit që shkaktohet nga radikalët e lirë, duke e rregulluar energjinë tek fibrat e flokut. Nuk rëndojnë flokët poshtë, e përshtatshme për aplikim ditor. Masazhojeni për lehtësimin e tretjes. Shpëlani flokët. Rezultatet janë të menjëhershme pa patur nevojë për kohë pushimi për flokët. Për…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS ACTIVE PROTECTIO...
8000836391152 7.99
Flokët e ngjyrosura dhe të trajtuara, kanë nevojë për përkujdesje ditore si dhe për vëmendje. Shamponi Keiras Active Protection është krijuar për të mbrojtur karakteristikat natyrale të flokëve të trajtuar me ngjyrë dhe me kimikale. Veprimi i vajit të arganit, një zbutës efektiv që poashtu sjellë hidratim dhe veprim antioksidues, ndërthuret me vajin e farës së lirit, e cila ndihmon në balancimin e humbjes së ujit, duke e mbrojtur elasticitetin dhe rezistencën e flokut. Përmban…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS ACTIVE PROTECTIO...
8000836391381 8.99
Flokët e ngjyrosura dhe të trajtuara kanë nevojë për përkujdesje ditore si dhe për vëmendje. Shamponi Keiras Active Protection është krijuar për të mbrojtur karakteristikat natyrale të flokëve të trajtuar me ngjyrë dhe me kimikale. Veprimi i vajit të arganit, një zbutës efektiv që poashtu sjellë hidratim dhe veprim antioksidues, ndërthuret me vajin e farës së lirit, e cila ndihmon në balancimin e humbjes së ujit, duke e mbrojtur elasticitetin dhe rezistencën e flokut. Përmban…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS ACTIVE PROTECTIO...
8000836391169 11.49
Kjo maskë për flokë Active Protection vepron duke rregulluar shëndetin e flokut i cili është trajtuar në mënyrë kimike. Vitamina E, A dhe F që përmbajnë vaj argani, sjellin ushqim dhe strukturë tek floku, derisa acidi linoleik që përmban vaji i farës së lirit hidraton duke e rregulluar humbjen e ujit. Burimi i çmuar i përbërësve të ristrukturuar tek flokët tuaj, të cilët mbesin të mbrojtura, të ushqyera dhe me plotë shkëlqim. Përmban filter UV. Si…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON AGE PROTECTION KEIRAS M...
8000836391312 7.99
Kjo maskë për flokë Active Protection vepron duke rregulluar shëndetin e flokut i cili është trajtuar në mënyrë kimike. Vitamina E, A dhe F që përmbajnë vaj argani, sjellin ushqim dhe strukturë tek floku, derisa acidi linoleik që përmban vaji i farës së lirit hidraton duke e rregulluar humbjen e ujit. Burimi i çmuar i përbërësve të ristrukturuar tek flokët tuaj, të cilët mbesin të mbrojtura, të ushqyera dhe me plotë shkëlqim. Përmban filter UV.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS WONDER OIL FOR H...
8000836391251 12.49
Një përzierje e vajrave përfituese që sjellin senzacion magjik për mirëqenie dhe hidratim të pamposhtur. Vaji i arganit fortifikon dhe mbron kundër dëmtimit të shkaktuar nga agjentët e jashtëm dhe mplakja, kurse vaji i farës së lirit ndihmon në rregullimin e balancës së lëkurës së kokës dhe lufton kundër ndarjes së majeve, dhe vaji i bademave e ripërtërinë flokun e topitur dhe të lodhur. Një eliksir i jetës së re për flokët të cilat pëlcasin…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS ENERGIZING SHAMP...
8000836391350 5.49
Energji dhe vitalitet falë pranisë së lupinit të bardhë, i cili lufton humbjen e flokut të irrituar, dhe vitamina PP, e cila shton vrull të energjisë, duke përforcuar flokun dhe rritur rezistencën e tij. Si ta përdorni: shpërndajeni në mënyrë të barabartë mbi flokët e lagura. Masazhojeni në mënyrë të kujdesshme dhe shpëlani ato. Përsëritni me aplikimin e dytë nëse e shihni të nevojshme. Përfundojeni trajtimin me Keiras Strengthening Energising Treatment për flokë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS THICKENING VOLUM...
8000836391282 10.49
E përkryer për flokë të mira të cilat kanë mungesë të volumit dhe nganjëherë duken të rrafshta. E pasur me acid hialuronik dhe kolagen për ushqyerje të thellë dhe hidratim. Për vëllim dhe trup. Serumi plotëson dhe dendëson fibrat e flokëve, duke i përforcuar ato nga thellësia në brendësi. Për flokë më të trasha dhe më të voluminoze të cilat pëlcasin nga energjia dhe shëndeti. Si ta përdorni: para se ta përdorni, tundeni prodhimin mirë.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON POLIPANT COMPLEX 1X12pc...
8000836151145 20.99
Kompleksi Polipant është një trajtim biologjik me qëllime të shumta të indeve të flokëve dhe lëkurës me ekstrakte bimore, proteina gruri. Trajtimi kryen një funksion energjik të trajtimit kozmetik si një element ndihmës në veprimin parandalues kundër humbjes së flokëve. Testuar dermatologjikisht. Udhëzimet: Aplikoni tek flokët e thara me peshqir dhe stil ashtu siç dëshironi. Paketimi përmban 12 copa, një dozë prej 10ml të shishes.  
Krahaso QUICK SHOP