Gjithsej 326 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
EVA JAZZ ENERGIZING MOUSSE EXT...
8412261065025 6.49
Ideale për flokë me vëllim të tepërt, Energizing Mousse është është shkumë për mbajtje të fuqishme të flokëve që ofron nivel të lartë të drejtimit dhe kontrollë për stilin e flokëve, pa i rënduar flokët dhe duke e mbështetur strukturën e saj natyrale. Kapaciteti i saj për kontrollimin e vëllimit e bën këtë shkumë aleatin e përkryer posaçërisht për flokët vëllimore. Stili i flokëve duket nën kontrollë dhe e strukturuar, përderisa flokët kanë trup dhe teksturë,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA JAZZ MODELLING MOUSSE STRO...
8412261065018 6.49
Ideale për flokë të mira që kanë nevojë për vëllim, Modelling Mousse është shkumë mbajtëse fleksibile që ofron vëllim dhe trup për flokun, duke e përkrahur saktësinë dhe shkathtësinë gjatë stilimit. Ofron teksturë, elasticitet dhe rezistencë, si dhe parandalon dëmtimin e flokëve gjatë procesit stilues, duke i ofruar dukje energjike dhe të fuqishme. Vepron duke formuar mbulim që e mbështjellë flokun, duke bërë të mundur që flokët të duken më të trasha. Formula e re…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE ULTRA REPAIR @ 22 2...
8412261171405 5.99
Rregullim dhe shkëlqim I ajros dhe i hidraton flokët e thara Të flokëve të patrajtuara. I bën flokët më të lehta për krehje përderisa i ofron elasticitet Energjike dhe të shndërritshme Me formulë pa yndyrë. Prodhime që veprojnë poshtë në thellësi tek flokët e thara, të dehidratuara duke i bërë ato të ristrukturuara dhe të revitalizuara ashtu siç kanë nevojë. PËRBËRËSIT AKTIV Me Kompleksin Oleo: Vajrat e Avokados, safflower and Jojobas. ME KOMPLEKSIN OREO: Formula…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE CONTROL LISS CREAM ...
8412261081148 4.99
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Brenda një game të produkteve për drejtimin e flokëve, Krema Control Liss ëshë krem ajrosës kundër ngrirjes që i hidraton flokët dhe i bën ato më të lehta për stilim. Ajo i ristrukturon fibrat e flokut, duke e mbështjellur atë dhe duke i sjellur shkëlqim maksimal. Posedon poashtu veti që e luftojnë lagështinë. I bën flokët më lehtë për t’i krehur. Përfitimet: I stabilizon flokët. I ofron mbrojtje të fortë ndaj ngrirjes. Sjellë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE HAIRNET CONDITIONER...
8412261124210 11.99
VEÇORITË DHE PËRFITIMET Hairnet Conditioner* është krem kondicioner shpëlarës e rekomanduar për çdo llojë të flokëve. Është plotësues ideal për shamponin Hairnet dhe mund të përdoret në baza ditore. Funksioni i saj kryesor është që të liroj flokët e ngatërruara si dhe të sjellë fleksibilitet dhe menaxhueshmëri gjatë stilimit. Përfitimet: Liron flokët e ngatërruara dhe përshpejton stilimin. Është plotësues i shamponit Hairnet, me shtim të butësisë. Ideal për përdorim në baza ditore. Është në dispozicion në…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE CONTROL ULTRA RIZZI...
8412261081179 7.49
VEÇORITË DHE PËRFITIMET I bën flokët kaqurrele më të trasha. I kontrollon flokët e dredhura, duke i bërë ato më të lehta për stilim. Ofron volum dhe i mbanë flokët të buta për një stil natyral me asnjë efekt “kartoni”. Pa aerosol. Përfitimet: U jep formë dhe përcaktim flokëve kaqurrele U jep flokëve vëllim dhe trup. Ka efekte memorizuese. Formula: pa paraben, dhe sulfat. Është në dispozicion në një format sasior prej 200 ml. PËRBËRËSIT…
Krahaso QUICK SHOP