Gjithsej 155 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
LCN UV ONE COMPONENT RESIN PIN...
4047816207564 27.99
Gelli resin i vetë-nivelizuar dhe me dy hapa, përmban veti ndërtuese dhe mbështjellëse. Një zgjedhje e shkëlqyer për gdhendje dhe zgjatime normale dhe të mesme. Cosmiq OCR është i  pasuruar me pluhur të gurit të hënës për rritjen e stabilitetit dhe fuqisë. Rekomandohet për thonj të butë, fleksibil dhe mesatar. Përputhet me të gjtha LCN UV Gell resins. EFEKTI: Vetë-nivelizim, veti ndërtuese dhe mbështjellëse, shumë elastik dhe me forcë të shtuar. KARAKTERISTIKAT: Ka shkallë të mirë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN UV ONE COMPONENT RESIN PAS...
4047816150457 27.99
Gelli resin i vetë-nivelizuar dhe me dy hapa, përmban veti ndërtuese dhe mbështjellëse. Një zgjedhje e shkëlqyer për gdhendje dhe zgjatime normale dhe të mesme. Cosmiq OCR është i  pasuruar me pluhur të gurit të hënës për rritjen e stabilitetit dhe fuqisë. Rekomandohet për thonj të butë, fleksibil dhe mesatar. Përputhet me të gjtha LCN UV Gell resins. EFEKTI: Vetë-nivelizim, veti ndërtuese dhe mbështjellëse, shumë elastik dhe me forcë të shtuar. KARAKTERISTIKAT: Ka shkallë të mirë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN UV FM-SOFT WHITE 15ml | GE...
4047816431471 27.99
UV Gell i bardhë roze për rezultate natyrale të bardha. Ngjyra e bardhë pastel me veti shëruese të butë, për pamje natyrale me pak ngjyrë bezhë franceze. Shënim: kutia është e mbushur me ngjyrë shumë rozë, por që kur vendoset në thonj ka sasi të vogël, por merr pamje shumë e natyrshme.    
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN UV FM-PEARL WHITE 15ml | G...
4047816079536 27.99
Një nxitës i natyrshëm i bardhë me shtesë pa skaje, e cila është e përkryer për krijimin e thoit të bukur të gellit francez. Kjo formulë ka vazhdueshmëri më të lëngshme. Nuk është i përshtatshëm për gdhendjen e thonjve me zgjatje. Aplikoni mbi shtresën e thoit të zgjatur pas gdhendjes të thoit me gell ndërtues. Trajtimi ka ndikim brenda 2 minutash me përdorimin e LCN UV Light, dhe trajtimi me dritë LED të LCN-së bëhet brenda 60 sekondash.  
Krahaso QUICK SHOP
27%
Krahaso QUICK SHOP
LCN SUPER SHINE FINISH CLEANER...
4047816449179 7.49 5.49
Produkt i veçantë për përfundim nga LCN, për hapin e fundit në krijimin e thonjve artificial me gell. Përdorni Super Shine Finish Cleaner për të hequr shtresën e shpërndarë dhe për të ushqyer kutikulat, të gjitha këto në një hap të vetëm. Ka aromë fantastike të qershisë së egër dhe është e bazuar në vaj. Produkt i shkëlqyer për t’u shitur me pakicë për dëshirat e klientëve që kërkojnë të mbajnë thonjt me gell artificial…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN BIO BOND 10ml | USHQYES PË…...
4047816316693 24.99
Për thonj të tharë, të çarë, të dëmtuar si dhe për thonj që kanë tendencë të shkëputen nga gishti. Ky zmadhues revolucionar i lidhjes i revitalizon dhe rigjallëron thonjt natyral, duke sjellur ushqyerje tek pllaka e dëmtuar dhe e dehidratuar e thoit. APLIKIMI: Bio Bond mund të përdoret në kombinim me LCN Bonder Intense dhe resinët ndërtues të LCN-së që përmbajnë agjentë lidhës, siç janë Bondique dhe FiderTech. Aplikoni kot të hollë dhe të barabartë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN CONNEX 10ml | ANTI-MYK �...
4047816119218 9.99
Connex Plus është një agjent lidhës dhe tharës i ajrit. Connex rrit kapacitetin lidhës së sistemit të tharjes. Connex është e shkëlqyer për thonjt shumë të thatë dhe/ose të brishtë. Për gishtërinjtë të këmbëve, ne rekomandojmë Connex Silver Plus për shkak të vetive të saj anti-mikotike.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN UV BONDER INTENSE 10ml | G...
4047816573195 27.99
Për thonj normal, të fortë dhe natyral. Ky agjent lidhës garanton ngjitjen optimale pa përdorimin e acidit. I përshtatshëm për thonjt normal si dhe për thonjt që kanë tendencë për t’u hequr nga gishti. E përputhshme me të gjithë gellët resin LCN UV. Mund të përdoret në kombinim me Bio Bond, për të trajtuar bazën e thonjve të dehidratuar dhe të brishtë. APLIKIMI: Aplikoni para bazës ndërtuese resin, në një shtresë e hollë, duke punuar në…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN BONDIQUE UV BUILD-UP GEL 3...
4047816019921 19.99
Sistem vetë-nivelizues shumë elastik 3-në-1 (ngjitje, ndërtim & mbështjellje). Bondique është një masë ndërtuese ideale për thonj natyral me shumë shtresa, për mbulim dhe për rregullim të plotë. Rekomandohet për thonj të dobët, të butë, fleksibil dhe problematik. E përputhshme me të gjitha gellët resin të LCN-së. APLIKIMI: Së pari përdorni bazën tek thonjt natyral në një shtresë shumë të hollë, duke punuar në thonj. Aplikoni shtresë bazë për thonj në qendër të thoit, duke…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN SUPER SHINE FINISH CLEANER...
4047816581541 24.99
Produkt i veçantë për përfundim nga LCN, për hapin e fundit në krijimin e thonjve artificial me gell. Përdorni Super Shine Finish Cleaner për të hequr shtresën e shpërndarë dhe për të ushqyer kutikulat, të gjitha këto në një hap të vetëm. Ka aromë fantastike të qershisë së egër dhe është e bazuar në vaj. Produkt i shkëlqyer për t’u shitur me pakicë për dëshirat e klientëve që kërkojnë të mbajnë thonjt me gell artificial…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN TOP COAT ”FLASH DRY ...
4047816701024 5.49
Për sallone profesionale të bukurisë. Top Coat i ri flash dry & shine është Top Coat i fjalës së fundit! Ky produkt i ri i parapëlqyer sjellë tharje super të shpejtë, shndërritje ultra të lartë si dhe jetëgjatësi. Është rezistente ndaj gërrvishtjes së sipërfaqes së thoit.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN QUICK DRY SPRAY 150ml | SP...
4047816023225 5.79
Për t’a bërë ngjyrën e thonjve që të thahet më shpejtë, vendosni srejin Quick Dry përmbi thonjt tuaj të ngjyrosur, nga një distancë prej 15cm.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN MIKROZID PUMPSPRAY 250ml |...
4032651091607 7.49
Spërkatës për pastrim dhe dezinfektim për pajisjet mjekësore dhe për të gjitha llojet e sipërfaqeve. pa aldehyd lehtë për t’u përdorur në spektrin e gjerë të aktivitetit (viruset bakteriale, fungicidale, viruset e izoluara) kohë e shkurtër e efektit përshtatshmëri e mirë një spërkatës përmban 250 ml tretës Përbërja: Tretësirë 100g përmban përbërësit aktivë në vijim: 25g etanol (94%) dhe 35g propan-1-ol. Udhëzime për përdorim: Pastrojeni plotësisht sipërfaqen me spërkatës dhe lëreni të bëjë efektin e saj. Sigurohuni që…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN KODAN SKIN DISINFECTING SP...
4032651040056 8.99
Spërkatës antiseptik alkooli për lëkurë. Këshilla plus Aktiviteti afatgjatë antimikrobik  minimum prej 24 orësh Efektive ndaj një spektri të gjerë të mikroorganizmave (baktericid, përfshirë mycobacteria dhe MRSA, fungicidale, virucidale kundër viruseve të përfshira, përfshirë HIV, HBV, HCV, HSV) Veprim i shpejtë Përshtatshmëria e shkëlqyer e lëkurës Ngitje e mirë e indeve të çara pas tharjes Zonat e aplikimit Për përgatitjen para ndërhyrjeve operative të lëkurës Për kujdesin e qepjes pas ndërhyrjes operative të lëkures Për…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN MIKROZID AF WIPES JUMBO 1x...
4032651091577 23.49
Lecka për pastrim dhe dezinfektim për pajisjet mjekësore dhe për të gjitha llojet e sipërfaqeve. pa aldehyd lehtë për t’u përdorur në spektrin e gjerë të aktivitetit (viruset bakteriale, fungicidale, viruset e izoluara) kohë e shkurtër e kontaktit përshtatshmëri e mirë materiale një kuti përmban 200 lecka Jumbo (20 x 27 cm) dhe 680g tretës Përbërja: Tretësi 100 g përmban përbërësit aktivë në vijim: 25g etanol (94%) dhe 35g propan-1-ol. Udhëzime për përdorim: Pastrojeni plotësisht sipërfaqen me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN NAIL CLIPPER PROFESSIONAL ...
4047816022228 12.99
Prerëse për thonj, përdoret lehtë për shkurtimin e thonjve.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN GEL GLUE 3g | NGJITËS PËR …...
4047816241001 5.49
Ngjitës i veçantë për thonjt kozmetik bazuar në cyanarcylate në vazhdueshmërinë e produkteve të ngjajshme me gellin. Ideale për thonj.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN HAND TOWEL WHITE 1m x 0.5m...
4047816211714 6.99
Peshqir i bardhë me logon e LCN-së. Nuk dëmtohet nga vlimi me ujë të nxehtë. Madhësia: 50cm x 100cm.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN DUST BRUSH | BRUSHË PËR TH…...
4047816268879 7.49
Brushë e fortë për pluhur për pastrimin e plotë të thonjve.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN NAIL BOND BRUSH | BRUSHË P…...
4047816298517 4.99
Brushë e veçantë aktive për ngjitjen e thonjve.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN BANANA FILE WHITE COARSE 1...
4047816141950 0.99
Limë me formë të bananes. Duhet të dezinfektohet me sprej pas përdorimit.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN DISPLAY ”SPA HAND &#...
4047816716301 119.99
Përbërësi i setit: Kremë për duar SPA White Tea, 50ml Fërkues SPA Lemon Sugar, 50ml Maskë për duar SPA White Tea Overnight, 50ml Laps për mirëmbajtjen e kutikulës SPA Bamboo Seti është i pajisur me 3 lloje produktesh shtesë dhe tester.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN T-SHIRT ”I LOVE LCN&...
61469-M 16.99
Maica me qafore rrethore për vajza me dizajnin trendi “I love LCN”. 100% pambuk.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN T-SHIRT ”I LOVE LCN&...
61469-XL 16.99
Maica me qafore rrethore për vajza me dizajnin trendi “I love LCN”. 100% pambuk.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN T-SHIRT ”I LOVE LCN&...
61469-S 16.99
Maica me qafore rrethore për vajza me dizajnin trendi “I love LCN”. 100% pambuk.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN T-SHIRT ”I LOVE LCN&...
61469-L 16.99
Maica me qafore rrethore për vajza me dizajnin trendi “I love LCN”. 100% pambuk.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN CALLOUS REMOVER BIT 1x4pcs...
14003 19.99
Pjesë për trapan (drill), të përshtatshme për trajtimin dhe përkujdesjen e shputës së këmbës. Heqës i kallos që formohët në shputë të këmbës. Me 3 kapaqe që mund të ndërrohen.
Krahaso QUICK SHOP