Gjithsej 5 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
NOOK MAGIC ARGANOIL ABSOLUTE O...
8033171865347 10.99
Sprej maskë e hiper koncetruar me shumë veprime për ristrukturim. Pas aplikimit lëreni të qëndrojë. Formuluar me përbërës aktivë të çmuar si Keratina, vaj Argani të bio Bio-Certifikata Argan Oil, vaj Macadamia dhe vaj të Nyamplung. Është përgjigja ideale për çdo nevojë të flokëve. Me UV Filter. Spërkateni mbi flokë të lagur, krehni dhe stilizoni flokët si zakonisht.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NOOK MAGIC ARGANOIL SECRET PAK...
8033171865309 10.49
Ideale veçanërisht për flokë të trajtuara, të thata dhe të pajetë. Maskë e pasuruar me vaj Argani të Bioçertifikuar, vaj Makadamia dhe Keratinë. Ushqen flokët thellë pa i rënduar ato dhe u jep atyre një shkëlqim të jashtëzakonshëm mëndafshi dhe elasticitet. Aplikojeni në flokë të njomë, lëreni të qëndrojë për 3-5 min dhe pastaj shpërlani flokët.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NOOK MAGIC ARGANOIL SECRET ABS...
8033171865255 6.99
Formulë e cila përmbanë veti rigjeneruese, antioksiduese dhe mbrojtëse të vajrave si Argani, Makadamia dhe Proteinat e mëndafshit. Ofron shkëlqim dhe butësi intenzive për flokët e dobëta dhe të pajetë. Thellësisht ushqen flokët e thatë, eliminon skajet e ndara dhe eliminon çdo dredhë, duke i lënë flokët intensivisht të shndritshme, të shëndetshme dhe jetësore.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NOOK MAGIC ARGANOIL BI-PHASE L...
8033171865330 11.49
Të gjitha magjitë e një rituali të çmuar dhe të angazhuar, të përkushtuar për të gjitha llojet e flokëve, duke punuar në brendësi të fibrave për të garantuar hidratim të menjëhershëm, shkëlqim dhe një përfundim jashtëzakonisht të butë, duke i lënë flokët më të fortë dhe më të shëndetshëm. BUKURI E PASTËR? PO Një rezultat i mundësuar falë formulës pa Parabens, Sodium Lauryl Sulfate (SLS), Sodium Lauryl Ether Sulfate (SLES). Çdo produkt është testuar me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NOOK MAGIC ARGANOIL SECRET SHA...
8033171865279 9.49
Shampo e pasuruar me veti ushqyese, ristrukturuese dhe revitalizuese të vajrave si Argani i bioçertifikuar, Makadamia dhe Keratina për flokë të ndritshme, të lehta dhe përplot jetë. Rekomandohet sidomos për flokë të pajetë dhe të thatë.
Krahaso QUICK SHOP