Gjithsej 205 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW DEFINITION CREAM ...
8011607249084 12.99
Për shkak të formulës së saj kremoze dhe të butë, kremi aplikohet lehtësisht me aplikator. Lejoni fytyrën tuaj të ndriçojë me ngjyrat e dëlira të PUPA-s. Përfitimet: Lehtë për tu përdorur E butë, me teksturë kremoze dhe ultra e pigmentuar Pa paraben dhe e testuar dermatologjikisht. Me rreziqe të vogla nga alergjitë Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël të kremit tek aplikatori Përdorni skajin e fundit të brushës për të krijuar formën që ju e dëshironi…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA IM MATT LIP FLUID 014 4ml...
8011607275984 12.49
Buzëkuq i lëngshëm me ngjyrë të pastërt intenzive, për një efekt kadifeje në buzë. I këndshëm dhe shumë sensorial, ndihet i lehtë dhe përshtatet në buzë ashtu si një “lëkurë e dytë”. -Rezultati: buzët janë në formë të përkryer, të përsosur, të përcaktuar dhe mat, për një kohë të gjatë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA MISS PRINCESS LUXURY BATI...
8011607287499 24.99
Një dhuratë unike dhe e përjetshme, produkte dushi dhe pas dushit me aroma delikate, të përfshira në një kuti elegante. Kutia përmban: Qumësht dushi me një cilësi të lehtë dhe delikate, pastron lëkurën duke e lënë atë butë, hidratuar dhe parfumuar. Krem i lëngshëm me një cilësi të butë për një lëkurë të butë dhe të freskët, me një aromë të këndshme për gjatë tërë ditës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA MISS PRINCESS LUXURY BATI...
8011607287536 24.99
Një dhuratë unike dhe e përjetshme, produkte dushi dhe pas dushit me aroma delikate, të përfshira në një kuti elegante. Kutia përmban: Qumësht dushi me një cilësi të lehtë dhe delikate, pastron lëkurën duke e lënë atë butë, hidratuar dhe parfumuar. Krem i lëngshëm me një cilësi të butë për një lëkurë të butë dhe të freskët, me një aromë të këndshme për gjatë tërë ditës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL TRUE LIPS 002 1.2g...
8011607274819 8.89
Lapsi për buzë i vizatuar dhe i përcaktuar në mënyrë të përkryer, me pigment ultra intensiv të ngjyrës. Për përdorim ditor: përdoret vetëm për efekt mat të sofistikuar apo para lapsit për buzë për të rritur qëndrueshërinë dhe për të krijuar efekt barriere. Mademi është i butë dhe i lëmuar, i lehtë për ta përdorur. Smudge latex ndihmon për të shpërndarë ngjyrën në mënyrë të barabartë. E testuar nga dermatologu. Pa paraben.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA ROLL LINER 1ml | EYELINER...
KOD0005911659 15.99
Aplikatorë inovativ për një vijë të definuar dhe të përsosur. Rrëshqet mbi qepallë tuaj jashtëzakonisht lehtë, duke vizatuar një vijë super-precize në një ngjyrë të zezë intensive. Jashtëzakonisht e thjeshtë për t’u përdorur, është e përkryer për konsumatorët që janë më pak të njohur me përdorimin e eyeliner. Rrezik të ulët për alergji Testuar okulologjikisht Pa paraben
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA BLUSH LIKE A DOLL MAXI 30...
8011607254590 18.49
LIKE A DOLL MAXI BLUSH është pudër kompakte nga Pupa, një pudër e butë dhe me peshë të lehtë që në mënyrë të përsosur qëndron në lëkurë për një fytyrë me ngjyrë natyrale dhe rrezatuese. Tekstura e saj shumë-shqisore përzihet lehtësisht për një efekt “pa njolla”. Ju do ta ndjeni prekjen e saj prej kadifeje në mollëzat e juaja, duket e mahnitshme, ju do te skuqeni! Paketimi me madhësi të madhe, me pasqyrë dhe me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA BLUSH LIKE A DOLL MAXI 10...
8011607255207 18.49
LIKE A DOLL MAXI BLUSH është pudër kompakte nga Pupa, një pudër e butë dhe me peshë të lehtë që në mënyrë të përsosur qëndron në lëkurë për një fytyrë me ngjyrë natyrale dhe rrezatuese. Tekstura e saj shumë-shqisore përzihet lehtësisht për një efekt “pa njolla”. Ju do ta ndjeni prekjen e saj prej kadifeje në mollëzat e juaja, duket e mahnitshme, ju do te skuqeni! Paketimi me madhësi të madhe, me pasqyrë dhe me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA FOUNDATION MADE TO LAST P...
8011607222131 19.49
E krijuar për të qëndruar në kohë dhe është rezistente ndaj faktorëve të ndryshëm të motit, për rezultate të përsosura të grimit edhe gjatë periudhave kur moti është me lagështi apo me temperaturë të lartë*. Tekstura e saj është e freskët, përzihet në mënyrë homogjene në lëkurë. Rezultati? Lëkurë të përsosur të fytyrës përgjatë gjithë ditës. Mbulim të përshtatshëm nga masa mesatare deri në masë të lartë. Janë të dispozicion 6 hije. *Testet klinike janë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA MASCARA VAMP! EXPLOSIVE B...
8011607300402 14.59
Shprehja maksimale e vëllimit në qerpikët tuaj pa kompromis! Vamp! Explosive Lashes ka një cilësi super të pasur dhe një brushë ultra të butë maxi, për të mbuluar qerpikët tuaj dhe t’i trashë ato me bujarinë e paparë. Të gjitha qerpikët, madje edhe ato më të shkurtra, janë të theksuara dhe shihen, duke tërhjekur vëmendje pa pikë turpi. Komoditeti është i siguruar gjatë gjithë ditës. Përmban rrezik të vogël ndaj alergjive. E testuar nga Oftalmologu.…
Krahaso QUICK SHOP
32%
Krahaso QUICK SHOP
PUPA ANTITRACCIA FOUNDATION 30...
8011607295920 18.99 12.99
Pupa Antitraccia Foundation është një bazë hidratuese dhe pa yndyrë e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. The Hydrating Antitraccia Foundation nga Pupa është një bazë e shkëlqyeshme dhe e këndshme me shumë përfitime: Bazë hidratuese dhe pa yndyrë e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës (hypoallergenic). SPF 15 është një mbrojtje e mirë nga rrezet e diellit dhe ndikimet e motit.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA FOUNDATION MADE TO LAST P...
8011607222179 19.49
E krijuar për të qëndruar në kohë dhe është rezistente ndaj faktorëve të ndryshëm të motit, për rezultate të përsosura të grimit edhe gjatë periudhave kur moti është me lagështi apo me temperaturë të lartë*. Tekstura e saj është e freskët, përzihet në mënyrë homogjene në lëkurë. Rezultati? Lëkurë të përsosur të fytyrës përgjatë gjithë ditës. Mbulim të përshtatshëm nga masa mesatare deri në masë të lartë. Janë të dispozicion 6 hije. *Testet klinike janë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA LIPS VOLUME R.A.300 | BUZ...
8011607154975 13.49
Rezultati i menjëhershëm: ngjyra është e plotë, buzët janë të definuara dhe të ndriquara. Pas 7 ditëve: buzët në dukje janë më të plota dhe të hidratuara* Tekstura e saj kremoze dhe e përshtatshme garanton ngjyrë homogjene dhe ndriqim të mahnitshëm. Mos u rehatoni vetëm me një buzëkuq të thjeshtë! Me rrezik të ulët nga alergjitë E testuar nga dermatologu Pa paraben. REZULTATI I TRAJTIMIT: Rezultatet shihen 10 minuta pas aplikimit të parë, kemi 5%*…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA MADE TO LAST LIP DUO COLO...
8011607255726 10.89
Ngjyrë për buzë me efekt vinil: ngjyrë e plotë me shkëlqim maksimal. Është ngjyra për buzë që e përdorni në dy hapa: aplikoni së pari ngjyrën intensive dhe me qëndrueshmëri të gjatë dhe pastaj shkëlqyesin për të hidratuar buzët dhe përfitoni rezultate me efekt shkëlqyes dhe lateks. Janë në dispozicion 12 ngjyra. E testuar nga dermatologu Pa paraben Mbylleni mirë pas përdorimit
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA MADE TO LAST LIP DUO COLO...
8011607255665 10.89
Ngjyrë për buzë me efekt vinil: ngjyrë e plotë me shkëlqim maksimal. Është ngjyra për buzë që e përdorni në dy hapa: aplikoni së pari ngjyrën intensive dhe me qëndrueshmëri të gjatë dhe pastaj shkëlqyesin për të hidratuar buzët dhe përfitoni rezultate me efekt shkëlqyes dhe lateks. Janë në dispozicion 12 ngjyra. E testuar nga dermatologu Pa paraben Mbylleni mirë pas përdorimit
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA FOUNDATION MADE TO LAST P...
8011607222162 19.49
E krijuar për të qëndruar në kohë dhe është rezistente ndaj faktorëve të ndryshëm të motit, për rezultate të përsosura të grimit edhe gjatë periudhave kur moti është me lagështi apo me temperaturë të lartë*. Tekstura e saj është e freskët, përzihet në mënyrë homogjene në lëkurë. Rezultati? Lëkurë të përsosur të fytyrës përgjatë gjithë ditës. Mbulim të përshtatshëm nga masa mesatare deri në masë të lartë. Janë të dispozicion 6 hije. *Testet klinike janë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL EYEBROW GEL 002 5ml | G...
3614223345632 3.99
Brushë precize për aplikim të njëtrajtshëm Vetulla të formësuara dhe të definuara gjatë tërë ditës Teksturë e rehatshme e gellit me peshë të lehtë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PUPART EYESHADOW PALETTE ...
8011607190485 17.99
Paleta profesionale PUPART vjen me 9 hije të koordinuara, të cilat kanë 4 lloje finishi, për kombinime të pafundme: ylber, margaritar, saten dhe mat. Cilësia e tyre është e butë dhe e shkrirë, kështu që është lehtësisht e përzier. Bëhuni kreativ dhe gjeni të gjitha pamjet që juve ju pëlqejnë. 6 versione në dispozicion. Rrezik i ulët ndaj alergjive Oftalmologjikisht e testuar Pa parabene Prodhuar në Itali    
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 005 ...
8011607069606 8.79
Multiplay nga Pupa, një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL –  për ti bërë ato të duken intensive dhe; HIJE PËR SY – për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaj theksohen, zmadhohen…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 002 ...
8011607069576 8.79
Multiplay nga Pupa, një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY – për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL – për ti bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY – për përzierje në mënyrë të përkryer të ngjyrës së pastër. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaj theksohen, zmadhohen…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 001 ...
8011607069552 8.79
Multiplay nga Pupa, një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY – për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL – për t’i bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY – për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaj theksohen,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 003 ...
8011607069583 8.79
Multiplay nga Pupa, vetëm një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY – për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL – për t’i bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY – për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaj theksohen,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 004 ...
8011607069590 8.79
Multiplay nga Pupa, vetëm një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY – për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL – për t’i bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY – për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaja theksohen,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 053 ...
8011607214112 8.79
Multiplay nga Pupa, një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY – për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL – për t’i bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY – për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaj theksohen, zmadhohen…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 008 ...
8011607069637 8.79
Multiplay nga Pupa, një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY – për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL – për t’i bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY – për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaj theksohen, zmadhohen dhe intensifikohen…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 052 ...
8011607190256 8.79
Multiplay nga Pupa, një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY – për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL – për t’i bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY – për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaj theksohen, zmadhohen dhe intensifikohen…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 019 ...
8011607086177 8.79
Multiplay nga Pupa, një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY – për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL – për t’i bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY – për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaj theksohen, zmadhohen dhe intensifikohen…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 009 ...
8011607069644 8.79
Multiplay nga Pupa, një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY – për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL – për t’i bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY – për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaj theksohen, zmadhohen dhe intensifikohen…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 014 ...
8011607078295 8.79
Multiplay nga Pupa, një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY – për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL – për t’i bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY – për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaj theksohen, zmadhohen dhe intensifikohen…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 015 ...
8011607078301 8.79
Multiplay nga Pupa, një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY – për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL – për t’i bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY – për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaj theksohen, zmadhohen dhe intensifikohen…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 017 ...
8011607086153 8.79
Multiplay nga Pupa, një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY – për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL – për t’i bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY – për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaj theksohen, zmadhohen dhe intensifikohen…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 058 ...
8011607214167 8.79
Multiplay nga Pupa, një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY – për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL – për t’i bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY – për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer. Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme. 30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp! Sytë e juaj theksohen, zmadhohen dhe intensifikohen…
Krahaso QUICK SHOP