Gjithsej 458 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS LOOSE POWDER PEACH 01...
3614224980221 8.99
Falë formulës së saj me finesë ekstreme, pluhuri përzihet në lëkurë për një kompleks të matifikuar pa dhënë efektin e maskës dhe pa atë ndjenjën e lëkurës së ngarkuar.Ajo siguron grimin me një qëndrueshmëri të madhe pa e tharë lëkurën. Sita e integruar e saj e fiksuar, shumë e përshtatshme, jep sasinë ideale për një grim natyral. Dhe shpuza e saj e butë  lejon aplikim të lehtë.3 ngjyra të freskëta dhe të natyrshme në afinitet të përsosur me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS LOOSE POWDER PEACH 02...
3614224980238 8.99
Falë formulës së saj me finesë ekstreme, pluhuri përzihet në lëkurë për një kompleks të matifikuar pa dhënë efektin e maskës dhe pa atë ndjenjën e lëkurës së ngarkuar.Ajo siguron grimin me një qëndrueshmëri të madhe pa e tharë lëkurën. Sita e integruar e saj e fiksuar, shumë e përshtatshme, jep sasinë ideale për një grim natyral. Dhe shpuza e saj e butë  lejon aplikim të lehtë.3 ngjyra të freskëta dhe të natyrshme në afinitet të përsosur me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MAXI DELIGHT BRONZER ...
3052503610146 10.99
Falë përzierjes unike të perlave dhe beta-karotenës, ky bronzer i jep kompleksit tuaj një shkëlqim diellor! Tekstura e sajë jep ndjenjë fantastike dhe rrëshqet mbi lëkurë për një rezultat të barabart, të butë dhe pa shenja. Ky bronzer i butë përmban agjentë prolongues për të maksimizuar ngjyrën tuaj të shëndetshme.Për një shkëlqim të menjëhershëm të shëndoshë dhe një ngjyrë të ndritshme, të shkëlqyeshme, Bourjois Maxi Delight Bronzer është shtesa ideale për çdo çantë të grimit.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR PERFECT COVERAGE FOUND...
8690604085897 9.49
Perfect Coverage Foundation sjellë grim me dukje të freskët në një kohëzgjatje deri në 12 orë! Duke patur teksturë të butë dhe të pasur, Flormar Perfect Coverage Foundation do t’i ndihmoj lëkurës suaj që të duket e lëmuar. Falë ekstrakteve të vajit të bajameve dhe ullirit që gjenden në formulën e saj, ju mund të keni një lëkurë të shëndoshë, poashtu! Gjithashtu, Flormar Perfect Coverage Foundation mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme UV me SPF 15, që gjendet…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR PRETTY COMPACT POWDER ...
8690604421930 2.44
I sjellë lëkurës pamje të ndezur, duke e mbuluar në mënyrë të përsosur me teksturën e saj të butë prej kadifeje. Krijon rezultate shkëlqyese, të ndriquara dhe të lëmuar me veti përbërëse natyrale. Ushqen, qetëson dhe mbron lëkurën kundër faktorëve të jashtëm.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR SMOOTH TOUCH FOUNDATIO...
8690604365371 7.19
Me strukturën e saj të shkëlqyer, Smooth Touch pudra e lëngët i jep lëkurës tuaj një pamje të natyrshme dhe të butë. Pudra e lëngët Flormar mbulon dhe hidraton lëkurën tuaj deri në 12 orë dhe është e përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MANHATTAN POWDER MAT MAKE UP 8...
40419718 7.49
Krem i butë, matifikues që pas aplikimit lë një finish kadifeje mat Pigmente mikro-pluhur parandalojnë shkëlqimin dhe japin një ngjyrë mat dhe delikate Testuar dermatologjikisht
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MANHATTAN POWDER MAT MAKE UP 8...
40419596 7.49
Krem i butë, matifikues që pas aplikimit lë një finish kadifeje mat Pigmente mikro-pluhur parandalojnë shkëlqimin dhe japin një ngjyrë mat dhe delikate Testuar dermatologjikisht
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MANHATTAN POWDER MAT MAKE UP 8...
42181521 7.49
Krem i butë, matifikues që pas aplikimit lë një finish kadifeje mat Pigmente mikro-pluhur parandalojnë shkëlqimin dhe japin një ngjyrë mat dhe delikate Testuar dermatologjikisht
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MANHATTAN POWDER MAT MAKE UP 8...
KOD0005911691 7.49
Krem i butë, matifikues që pas aplikimit lë një finish kadifeje mat Pigmente mikro-pluhur parandalojnë shkëlqimin dhe japin një ngjyrë mat dhe delikate Testuar dermatologjikisht
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MANHATTAN POWDER MAT MAKE UP 8...
40419701 7.49
Krem i butë, matifikues që pas aplikimit lë një finish kadifeje mat Pigmente mikro-pluhur parandalojnë shkëlqimin dhe japin një ngjyrë mat dhe delikate Testuar dermatologjikisht
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY COVER UP FOUNDATION 009...
8690604460649 7.74
Lëkurë e përsosur, e freskët dhe e butë. Falë strukturës së saj kremoze dhe mbulimit intensiv, Cover Up Pudër e Lëngët krijon një pamje të butë në lëkuren tuaj dhe e mbron kundër rrezeve të dëmshme UV me SPF 15 në përmbajtjen e saj. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, Cover Up Pudër e Lëngët krijon një pamje natyrale, falë strukturës e cila nuk lë ndjenjë të rëndë në lëkurën tuaj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION GLOW ILLUMINATING F...
5057566061797 10.99
Ndiqni shkëlqimin këtë stinë të festave me sprejin për fytyrë dhe trup nga Revolution Illuminating Spray. Produkti me shumë qëllime është një produkt që duhet ta keni me doemos. Një lëng i bardhë me shkëlqim margaritarësh për një lëkurë me shkëlqim. Një sprej i hollë me grimca reflektive që do ju dhurojnë një përfundim të njomë me shkëlqim. Kapni vëmendjen e të gjithve këtë stinë me Revolution Illuminating Spray. Mënyra e përdorimit: Spërkatni në fytyrë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION GLOW ILLUMINATING F...
5057566061827 10.99
Ndiqni shkëlqimin këtë stinë të festave me sprejin për fytyrë dhe trup nga Revolution Illuminating Spray. Produkti me shumë qëllime është një produkt që duhet ta keni me doemos. Një lëng i bardhë me shkëlqim margaritarësh për një lëkurë me shkëlqim. Një sprej i hollë me grimca reflektive që do ju dhurojnë një përfundim të njomë me shkëlqim. Kapni vëmendjen e të gjithve këtë stinë me Revolution Illuminating Spray. Mënyra e përdorimit: Spërkatni në fytyrë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION LACE BAKING POWDER ...
5057566072083 6.79
Ju kërkuat, ne dëgjuam. Duke iu përgjigjur kërkesave të klientëve, Revolution ka prezantuar 7 hije të reja të pudrave të tyre pluhur, duke na sjellur 10 hije në total për të gjitha tonet e lëkurës. Hija e re përfshin 3 hije ekzistuese, duke përfshirë: Lace, White dhe më të shiturën Luxury Banana Baking Powder. Një e preferuar për zgjatjen e qëndrueshmërisë së grimit, largimin e shkëlqimit, ndriçimin dhe ekuilibrimin e tonit të lëkurë. Kjo pudër…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO FEATHERWEIGHT P...
5057566035620 7.49
Përdorni produkte të lehta! Një formulë krem-gell e mëndafshtë, primeri Revolution PRO Featherweight është ideal për përdorim të përditshëm. Pa yndyrë, shkrihet në lëkurë për të krijuar një përfundim sateni që zbutë shfaqjen e linjave të vogla dhe poreve. Përdoreni të vetëm për të turbulluar teksturën e lëkurës ose përdoreni para bazës së grimit dhe korrektorit.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO FULL COVER CAMO...
5057566019224 7.49
Mbulon atë që ju dëshironi të fshihni dhe përzihet në mënyrë të përsosur. E pigmentuar dhe kremoze, pudra Revolution Pro Full Cover Camouflage krijon një mbulim të plotë për një përfundim me pamje natyrale dhe të barabartë. Aplikoni në zona të shënjestruara, ose në tërë fytyrën, dhe përzieni me anë të një brushe sintetike ose sfungjer për të mbuluar njollat, plagët dhe shenja. E papërshkueshme nga uji, nuk transferohet si dhe me qëndrueshmëri të lartë.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION SKIN WRINKLE &...
5057566048743 11.49
Përfitimet kryesore: Serum për zvoglimin e rrudhave dhe linjave të vogla Ndihmon në zvoglimin e linjave të vogla Veti për fryrje dhe hidratim të lëkurës Ky serum i butë përmban peptide të fuqishme të quajtura Matrixyl, të cilat ndihmojnë në stimulimin e prodhimit natyral të kolagjenit në lëkurë. Ky përbërës formësues dhe mbushës ndihmon në lëmimin e shfaqjes së linjave të vogla për t’ju dhuruar një lëkurë më të freskët, më të tonifikuar dhe me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL BRONZER KATE 004 1X3PCS...
3614224228750 5.69
Paletë me 3 hije të shkëlqimit, e dizajnuar special nga Kate Moss. Hije ndriçuese Shkëlqim rrezatues
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL FUNDATION MATCH PERFECT...
3614220954042 7.19
Match Perfection Foundation përzihet me tonin e vërtetë të lëkurës në vend që të maskojë atë. Kjo bazë me peshë të lehtë, me teksturë të lëmuar, ofron lëkurë perfekte dhe të shëndetshme. E padukshme, bazë pa gabime për pamje të përkryer dhe të shëndoshë të lëkurës Peshë të lehtë, teksturë e lëmuar e cila përzihet me lëkurën në vend të maskimit të saj Kompleksi hidratues 24HR e bën lëkurën të ndihet e hidratuar. Fuqia me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL FUNDATION MATCH PERFECT...
3614220954080 7.19
Match Perfection Foundation përzihet me tonin e vërtetë të lëkurës në vend që të maskojë atë. Kjo bazë me peshë të lehtë, me teksturë të lëmuar, ofron lëkurë perfekte dhe të shëndetshme. E padukshme, bazë pa gabime për pamje të përkryer dhe të shëndoshë të lëkurës Peshë të lehtë, teksturë e lëmuar e cila përzihet me lëkurën në vend të maskimit të saj Kompleksi hidratues 24HR e bën lëkurën të ndihet e hidratuar. Fuqia me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL INSTA CC PRIMER COLOUR ...
3614225629846 4.39
Korigjoni problemet tuaja të lëkurës me Insta CC Primer me ngjyrë. I disponueshëm në 3 ngjyra, për përgatitjen dhe ekuilibrimin e lëkurës, për një ngjyrë më të ndritshme dhe rrezatuese. E gjelbër për neutralizimin e skuqjes së lëkurës Lavandë për ndriçimin e lëkurës së zbehtë apo të verdhë Pjeshkë për korigjimin e njollave të errëta apo çngjyrosjen e lëkurës
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL INSTA CC PRIMER COLOUR ...
3614225629853 4.39
Korigjoni problemet tuaja të lëkurës me Insta CC Primer me ngjyrë. I disponueshëm në 3 ngjyra, për përgatitjen dhe ekuilibrimin e lëkurës, për një ngjyrë më të ndritshme dhe rrezatuese. E gjelbër për neutralizimin e skuqjes së lëkurës Lavandë për ndriçimin e lëkurës së zbehtë apo të verdhë Pjeshkë për korigjimin e njollave të errëta apo çngjyrosjen e lëkurës
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL INSTA CC PRIMER COLOUR ...
3614225629983 4.39
Korigjoni problemet tuaja të lëkurës me Insta CC Primer me ngjyrë. I disponueshëm në 3 ngjyra, për përgatitjen dhe ekuilibrimin e lëkurës, për një ngjyrë më të ndritshme dhe rrezatuese. E gjelbër për neutralizimin e skuqjes së lëkurës Lavandë për ndriçimin e lëkurës së zbehtë apo të verdhë Pjeshkë për korigjimin e njollave të errëta apo çngjyrosjen e lëkurës
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL LASTING FINISH BREATHAB...
3614224202712 11.19
Me qëndrueshmëri të gjatë dhe me peshë të lehtë, bazë grimi për lëkurë të përsosur me mbulim të mesëm. Mbulim të lehtë në të mesëm Teknologji që i lejon lëkurës të merr frymë dhe që e hidraton atë deri në 25 orë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL LASTING FINISH BREATHAB...
3614224202729 11.19
Me qëndrueshmëri të gjatë dhe me peshë të lehtë, bazë grimi për lëkurë të përsosur me mbulim të mesëm. Mbulim të lehtë në të mesëm Teknologji që i lejon lëkurës të merr frymë dhe që e hidraton atë deri në 25 orë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL LASTING FINISH BREATHAB...
3614224426026 3.69
Korrektor me qëndrueshmëri të gjatë me mbulim të mesëm, ndihmon në fshehjen e të metave. Me prekjen e butë dhe aplikatorin prej sfungjeri, korrektori lejon përzierje të përsosur dhe rifreskime gjatë ditës. Ofron mbulim të përsosur përderisa lëkura merr frymë shlirë Me aplikatorë sfungjeri për një aplikim dhe përzierje të lehtë Partner i përsosur i bazës së grimit Rimmel Breathable
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL LASTING FINISH BREATHAB...
3614224426033 3.69
Korrektor me qëndrueshmëri të gjatë me mbulim të mesëm, ndihmon në fshehjen e të metave. Me prekjen e butë dhe aplikatorin prej sfungjeri, korrektori lejon përzierje të përsosur dhe rifreskime gjatë ditës. Ofron mbulim të përsosur përderisa lëkura merr frymë shlirë Me aplikatorë sfungjeri për një aplikim dhe përzierje të lehtë Partner i përsosur i bazës së grimit Rimmel Breathable
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL NATURAL BRONZER 021 14g...
5012874101610 6.24
Qoftë dëshironi të krijoni një finish të puthur nga dielli apo të konturoni ato kënde, ky është bronzeri i ëndërrave, kadifeje dhe i lehtë për t’u përzier. Aplikoni bronzerin në mollëza për të ngrohur ngjyrën e lëkurës suaj dhe për të konturuar veçoritë tuaja. Shkëlqim natyral bronzi Qëndrueshmëri deri në 10 orë Teksturë e butë kadifeje E lehtë për tu përzier SPF 15
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL NATURAL BRONZER 025 14g...
5012874106677 6.24
Qoftë dëshironi të krijoni një finish të puthur nga dielli apo të konturoni ato kënde, ky është bronzeri i ëndërrave, kadifeje dhe i lehtë për t’u përzier. Aplikoni bronzerin në mollëza për të ngrohur ngjyrën e lëkurës suaj dhe për të konturuar veçoritë tuaja. Shkëlqim natyral bronzi Qëndrueshmëri deri në 10 orë Teksturë e butë kadifeje E lehtë për tu përzier SPF 15
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL POWDER MAXI BLUSH 003 |...
3614226985859 6.69
Ngjyrë e lehtë, e shtresueshme që zgjat gjithë ditën! Skuqësi pluhur i jep faqeve një sërë ngjyrash që zgjat gjithë ditën. Pudra shumë e imët rrëshqet dhe përzihet lehtë për pamje natyrale. Ngjyra e shtresueshme Lehtë për t’u përzierë Ultra-lehtë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL POWDER MAXI BLUSH 004 |...
3614226985866 6.69
Ngjyrë e lehtë, e shtresueshme që zgjat gjithë ditën! Skuqësi pluhur i jep faqeve një sërë ngjyrash që zgjat gjithë ditën. Pudra shumë e imët rrëshqet dhe përzihet lehtë për pamje natyrale. Ngjyra e shtresueshme Lehtë për t’u përzierë Ultra-lehtë
Krahaso QUICK SHOP