Gjithsej 400 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS LINER FEUTRE EYECATCH...
3614224101459 6.99
Me këtë liner unik Bourjois ju mund të arrini pamjen e “syrit të maces” – aq me ndikim dhe të djallëzuar sa keni dashur gjithmonë! Sekreti qëndron në majën e sheshtë të njëanshëm të gjeneratës së re, e cila ndihmon në vizatimin e vijës perfekte në dy hapa të thjeshtë:Hapi i 1 anën e sheshtë për të vizatuar / vendosni dhe arrini vijën perfekteHapi i 2 ana e rregullt për të vizatuar një vijë të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR GEL EYELINER GE01 BLAC...
8690604249046 4.79
Me gell eyeliner, forma e thjeshtuar e eyeliner-ëve, ju mund të arrini grimin e syve që gjithmonë e keni dëshiruar. Duke përdorur brushën profesionale të përfshirë në paketën e saj, mund të krijoni linja të holla ose të trasha. Flormar eyeliner-i e bën më të lehtë arritjen e grimit të mrekullueshëm të syve me intensitet të përsosur të ngjyrës falë përdorimit të tij të përshtatshëm. Kjo është një nga mundësitë më të mira për ti shtuar bukuri…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR ROLL GO LINER BLACK | ...
8690604545230 4.79
Nëse dëshironi të theksoni lehtë formën tuaj të syve, atëherë duhet patjetër të provoni Flormar Roll’n Go Liner! Duke ofruar një finish me shkëlqim dhe të lëmuar në një lëvizje të vetme falë aplikuesit roll-on, Roll’n Go Liner është rezistent ndaj ujit dhe lagështirës dhe ruan ngjyrën e saj të zezë gjatë gjithë ditës falë teksturës së sajë kundër njollave.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION EYELINER RENAISSAN...
5057566034487 4.99
Flick it. Wing it. Draw It. Ciladi qoftë niveli juaj i eyeliner-ëve, ju mund të arrini çdo vështrim të dëshiruar me këtë eyeliner në formë stilolapsi me maje në ngjyrë të zezë . Qoftë jeni një fillestar ose një ekspert, stilolapsi rrëshqet në mënyrë të barabart për të kompletuar një pamje të përsosur të eyeliner-it. Një shtesë luksoze për çdo çantë të grimit me dizajnin e saj unik në formë stilolapsi me ngjyrë ari.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION CREATIVE VOL 1 1X2...
5057566039765 11.69
Tregoni ngjyrat tuaja të vërteta me këtë paleta të guximshme. 24 nuanca me ngjyrë mat dhe me shkëlqim, prej bronzi i ngrohtë dhe toneve neutrale, deri te ngjyrat e verdha të kanarisë, ngjyrat e kuqe dhe të bruzës. Bëhuni kreativ me këtë paletë kaleidoskopike të frymëzuar nga puplat e një pallua.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FLAWLESS FOILS CONL...
5057566021074 4.49
Revolution rikthehet me një formulë të re, krem-në-pluhur Flawless Foil krijon një finish të pabesueshëm me shkëlqim të lartë. Përdorni këto hije të buta vetëm për një pamje të ndritshme, ose shtresoni për një efekt metalik të guximshëm. Çdo hije vjen me një Primer intensifikues që punon me Flawless Foils (dhe hije tjera) për të krijuar një finish me ngjyrë të gjallë i cili zgjatë. Aplikoni një pikë të Primerit Intensifikues në qepallat tuaja derisa të filloj të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FLAWLESS FOILS OVER...
5057566020985 4.49
Revolution rikthehet me një formulë të re, krem-në-pluhur Flawless Foil krijon një finish të pabesueshëm me shkëlqim të lartë. Përdorni këto hije të buta vetëm për një pamje të ndritshme, ose shtresoni për një efekt metalik të guximshëm. Çdo hije vjen me një Primer intensifikues që punon me Flawless Foils (dhe hije tjera) për të krijuar një finish me ngjyrë të gjallë i cili zgjatë. Aplikoni një pikë të Primerit Intensifikues në qepallat tuaja derisa të filloj të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FLAWLESS FOILS RIVA...
5057566021012 4.49
Revolution rikthehet me një formulë të re, krem-në-pluhur Flawless Foil krijon një finish të pabesueshëm me shkëlqim të lartë. Përdorni këto hije të buta vetëm për një pamje të ndritshme, ose shtresoni për një efekt metalik të guximshëm. Çdo hije vjen me një Primer intensifikues që punon me Flawless Foils (dhe hije tjera) për të krijuar një finish me ngjyrë të gjallë i cili zgjatë. Aplikoni një pikë të Primerit Intensifikues në qepallat tuaja derisa të filloj të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FLAWLESS FOILS ROSE...
5057566021104 4.49
Revolution rikthehet me një formulë të re, krem-në-pluhur Flawless Foil krijon një finish të pabesueshëm me shkëlqim të lartë. Përdorni këto hije të buta vetëm për një pamje të ndritshme, ose shtresoni për një efekt metalik të guximshëm. Çdo hije vjen me një Primer intensifikues që punon me Flawless Foils (dhe hije tjera) për të krijuar një finish me ngjyrë të gjallë i cili zgjatë. Aplikoni një pikë të Primerit Intensifikues në qepallat tuaja derisa të filloj të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FLAWLESS FOILS UNIC...
5057566021166 4.49
Revolution rikthehet me një formulë të re, krem-në-pluhur Flawless Foil krijon një finish të pabesueshëm me shkëlqim të lartë. Përdorni këto hije të buta vetëm për një pamje të ndritshme, ose shtresoni për një efekt metalik të guximshëm. Çdo hije vjen me një Primer intensifikues që punon me Flawless Foils (dhe hije tjera) për të krijuar një finish me ngjyrë të gjallë i cili zgjatë. Aplikoni një pikë të Primerit Intensifikues në qepallat tuaja derisa të filloj të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION IH GALACTIC PALETTE...
5057566012003 12.29
Paleta e I Heart Revolution Galactic Chocolate ju lejon të krijoni pamje të syve që janë jashtë kësaj bote. Një përzierje intergalaktike e rozes univerzale, shkëlqime kozmike, të kaltër kozmike dhe kafe tokësore për pamjet më kreative në galaksikë. Kombinoje ato në mënyra të pafundme për ti theksuar sytë tuaj me shkëlqim qiellor! Përdorni si një hije ose theksoni zonat e fytyrës tuaj për të shkëlqyer si ylli më i ndritshëm në Univers. Aplikoni me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRETTY CREATIVE PAL...
5057566051569 4.49
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO PRESSED GLITTER...
5057566053143 4.49
Në një redaktim të mateve të butë, shkëlqyesve të shtypur, Revolution PRO pressed glitter eyeshadow përmbajnë 5 hije për të ndërtuar paletën tuaj. Me asnjë nevojë për ngjitës, shkëlqimet tona të shtypura janë një mënyrë e lehtë dhe pa probleme për të shtuar shkëlqim në pamjen tuaj. Stop Look dhe Glisten përfshin shkëlqim të butë në ngjyrë të kuqërremtë të zbehtë, ari antik, ari të verdhë, të nxehtë me ngjyrë rozë të kuqe dhe grafikë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION RE-LOADED NEWTRALS ...
5057566045353 5.19
Koha për të marrë RELOADED! Hije të ngrohta pikante për dashnorët e kuqërremave dhe neutrals, në një shumëllojshmëri të hijeve mat dhe të ndritshme. Hije me pigment, të qëndrueshme, të butë dhe nuanca të syve që do t’ju mbajnë në trend gjatë gjithë vitit. • Vegan •Pa gluten
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION X TAMMI TROPICAL PA...
5057566036825 11.69
Paletë me hije ekzotike me 23 ngjyra të bukur mat dhe me shkëlqim, me një larmi të gjallë ngjyrash të bëra për të gjithë dhe të gjitha tonet e lëkurës. Duke përfshirë tri hije bazë dhe të tranzicionit.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PUPA ROLL LINER 1ml | EYELINER...
KOD0005911659 15.99
Aplikatorë inovativ për një vijë të definuar dhe të përsosur. Rrëshqet mbi qepallë tuaj jashtëzakonisht lehtë, duke vizatuar një vijë super-precize në një ngjyrë të zezë intensive. Jashtëzakonisht e thjeshtë për t’u përdorur, është e përkryer për konsumatorët që janë më pak të njohur me përdorimin e eyeliner. Rrezik të ulët për alergji Testuar okulologjikisht Pa paraben
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR MONO MATTE EYE SHADOW ...
8690604038664 1.64
Hijezimi për sy Mat Mono sjellë pamje me mat prej kadifeje dhe e bën grimin e syve tuaj të duket i përsosur. Hijezimi për sy Mono nga Flormar nuk krijon rrudha dhe ju lejon të përdorni çfardo stili të grimit që ju e dëshironi. Falë hijeve të saj të ndryshme, ju mund të krijoni pamje natyrale apo të guximshme grimi.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY COVER UP LIQUID CONCEAL...
8690604458370 2.04
Mbulim natyral, i mëndafshtë dhe i përsosur. Cover Up Korrektor i lëngët është një ndihmës i vërtetë kur është fjala për fshehjen e defekteve në zonën e fytyrës. Me përmbajtjen e tij të lëngët dhe të butë, fsheh qarqët e errëta nën sy dhe në ndërkohë ndihmon fshehjën e difekteve rreth hundës dhe zonëve të tjera në fytyrë. Ngrit elasticitetin e lëkurës duke mbrojtur ekuilibrin e lagështisë, duke ju falenderuar formulës së mbajtjes së ujit. Falë furçës…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION EYELINER WATERPROO...
5057566053099 4.69
Ky eyeliner i lëngët i lehtë për tu aplikuar është intensiv në ngjyrë dhe zgjat gjithë ditën! Brusha ju lejon të kontrolloni me lehtësi vijën për të krijuar efektin e dëshiruar dhe formula e shpejtë e tharjes siguron që ajo të mos njolloset sapo të aplikohet! Vegan Pa gluten
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION RE-LOADED BASIC MAT...
5057566043335 5.19
Basic Mattes është një shtesë e re për familjen Re-Loaded, paletat tona më të shitura të hijeve. Një përzierje vërtet bindëse e 15 nuancave të lëmuara dhe të pasura, për të gjithë të dashuruar! Shfaq një spektër të gjerë të hijeve nude, krem, bezh, kafeje dhe vjollce e errët.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MEIS EYESHADOW 1X10PCS | HIJE ...
3.99
Merrni në posedim koleksionin e grimit me ngjyra të intenzitetit të lartë. Hije e përdorshme për çdo ndejë. Këto paleta e zbukurojnë pamjen tuaj pa përpjekje të mëdha.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR DIAMONDS TERRACOTTA EY...
8690604083879 5.09
Hijezim ndriçues për sy me hije jashtëzakonisht të bukura! Me ngjyrë të pigmentuar lehtë, ju sjellë një shkëlqim intenziv që krijon pamje dramatike tek sytë tuaj – e përsosur për festë apo për mbrëmje!  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS GOLD LIFT EX...
5901761955040 0.94
Formula unike e Luxury Anti-Wrinkle Gold Eye Pads vepron si trajtim intensiv i tërheqjes, duke siguruar përmirësim të menjëhershëm në qëndrueshmërinë e lëkurës rreth syve. Formula e koncentruar e mbyllur në vatën hydrogel aktivisht mbështet proceset e rigjenerimit. ILLUMISOFT COMPLEX ™ me witch hazel ekstraktin hidraton, freskon dhe shton shkëlqim të menjëhershëm. ALGAE EXTRACT parandalon formimin e rrudhave. Aplikimi: zbatohet mbi lëkurën e pastruar. Lëreni për 15-30 minuta. Për efektet maksimale të aplikoni mbi GOLD LIFT…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO HD AMPLIFIED DY...
5029066106032 18.19
35 hije për sy me pigmentim të lartë në një paletë. Hije për sy të mahnitshme dhe me tone ditore të ngrohta mat që janë lehtë të përzieshme, me qëndrueshmëri të gjatë dhe të paketuara me pigmentim. E paketuar në një paletë të madhësisë së madhe me pasqyrë të madhësisë së plotë. Përbërësit: Mica, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Magnesium Stearate, Paraffinum Liquidum, Silica, Polybutene, Dimethicone, Methylparaben, Propylparaben. Mund të përmbaj: (+/-) TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BELL HYPOALLERGENIC LIQUIDE EY...
5902082501619 2.19
Korrektori kujdeset për lëkurën delikate nën sytë dhe zvogëlon vizualisht rrudhat. Ajo përshtatet me strukturën e lëkurës, duke fshehur të gjitha shenjat e lodhjes, hijet dhe mavijosjet. Është e domosdoshme për gratë që shpejt duan të mbulojnë në mënyrë efektive çdo papërsosmëri.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BELL HYPOALLERGENIC LIQUIDE EY...
5902082501602 2.19
Korrektori kujdeset për lëkurën delikate nën sytë dhe zvogëlon vizualisht rrudhat. Ajo përshtatet me strukturën e lëkurës, duke fshehur të gjitha shenjat e lodhjes, hijet dhe mavijosjet. Është e domosdoshme për gratë që shpejt duan të mbulojnë në mënyrë efektive çdo papërsosmëri.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS MAKE-UP EYEL...
5907609339218 1.99
Precizion i përsosur dhe ngjyra e thellë e zezë. Linja e bërë në mënyrë perfekte mund të nënvizojë sytë dhe të theksojë bukurinë dhe formën e tyre natyrore. Merr eyelinerin e ri Eveline dhe binduni se sa e lehtë dhe e këndshme është të bësh një vijë të saktë. Një moment është i mjaftueshëm për të shijuar një look të thellë dhe të gjallë duke marrë vëmendjen e të tjerëve. Eyeliner i ri është jashtëzakonisht…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911505 5.49
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911526 4.49
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911496 5.79
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911493 6.49
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911466 7.29
Krahaso QUICK SHOP