Gjithsej 37 Produkte.

23%
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911520 23.49 17.99
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO HYGIENE ANTIBAC...
5029066026439 6.19
Makeup Revolution Anti Bacterial Brush Cleaner është e formuluar veçanërisht për mirëmbajtjen e pastërtisë së brushave nga bakteret dhe papastërtitë e tjera. Ky sprej efektiv sterilizon dhe dezinfekton brushat për 1 moment, duke zgjatur jetën e brushave tuaja. Si përdoret: Spërkatni nga spreji në brushë 3 deri në 4 herë në mënyrë direkte. Lehtësisht pastroni brushën me 1 leckë të pastër, përsëritni nëse ka nevojë, por pastaj mos e pastroni me ujë dhe lëreni të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DUO STRIPLASH ADHESIVE CLEAR 1...
073930630111 8.99
Ky ngjitës është një zgjedhje e shkëlqyeshme për profesionistët e bukurisë dhe për dashamirësit e kozmetikës në të gjithë botën, pasi formula është e mirë, e lehtë për t’u aplikuar dhe e sigurt për t’u përdorur. Nëse keni nevojë për një ngjitës që siguron një mbajtje të fortë për qerpikët tuaj të rreme, me një çmim të volitshëm, atëherë është e vështirë të mundë markën e njohur DUO. Konsistenca ngjitëse e këtij ngjitësi e bën…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DUO STRIPLASH ADHESIVE DARK 14...
073930568193 8.99
Ky ngjitës është një zgjedhje e shkëlqyeshme për profesionistët e bukurisë dhe për dashamirësit e kozmetikës në të gjithë botën, pasi formula është e mirë, e lehtë për t’u aplikuar dhe e sigurt për t’u përdorur. Nëse keni nevojë për një ngjitës që siguron një mbajtje të fortë për qerpikët tuaj të rreme, me një çmim të volitshëm, atëherë është e vështirë të mundë markën e njohur DUO. Konsistenca ngjitëse e këtij ngjitësi e bën…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE LEIS COTTON PADS MAKE U...
3903040270013 1.69
Pastrues pambuku të cilët mund ti përdorni për pastrimin e grimit, manikyrit dhe pedikyrit tuaj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL LASHGRIP D...
074764650573 3.09
Ngjitësi i qerpikëve Ardell Lash Grip është për përdorim me qerpik të modës, InvisiBands dhe LashLites. Formati unik thahet shpejt dhe është me ngjyrë të mbyllur, është i papërshkueshëm nga uji dhe i mban qerpikët të sigurt në vend.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL LASHTITE C...
074764650580 3.09
Ardell LashTite është i papërshkueshëm nga uji dhe do të sigurojë që DuraLashes të mbeten të sigurt ne vend te duhur. Ai është i dizajnuar për përdorim te qerpikëve individuale DuraLash. Me kujdesin e nevojshem do të qëndrojë i sigurt çdo ditë gjatë gjithë ditës deri në 6 javë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL LASHGRIP C...
074764650566 3.09
Ngjitësi i qerpikëve Ardell Lash Grip është për përdorim me qerpik të modës, InvisiBands dhe LashLites. Formati unik thahet shpejt dhe është praktikisht i padukshëm, është i papërshkueshëm nga uji dhe i mban qerpikët të sigurt në vend.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DUO STRIPLASH ADHESIVE DARK TO...
073930681106 7.99
Ky ngjitës është një zgjedhje e shkëlqyeshme për profesionistët e bukurisë dhe për dashamirësit e kozmetikës në të gjithë botën, pasi formula është e mirë, e lehtë për t’u aplikuar dhe e sigurt për t’u përdorur. Nëse keni nevojë për një ngjitës që siguron një mbajtje të fortë për qerpikët tuaj të rreme, me një çmim të volitshëm, atëherë është e vështirë të mundë markën e njohur DUO. Konsistenca ngjitëse e këtij ngjitësi e bën…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DUO STRIPLASH ADHESIVE CLEAR T...
073930680109 7.99
Ky ngjitës është një zgjedhje e shkëlqyeshme për profesionistët e bukurisë dhe për dashamirësit e kozmetikës në të gjithë botën, pasi formula është e mirë, e lehtë për t’u aplikuar dhe e sigurt për t’u përdorur. Nëse keni nevojë për një ngjitës që siguron një mbajtje të fortë për qerpikët tuaj të rreme, me një çmim të volitshëm, atëherë është e vështirë të mundë markën e njohur DUO. Konsistenca ngjitëse e këtij ngjitësi e bën…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION ANTI BACTERIAL SOLI...
5029066081094 6.49
Një pastrues i mbartshëm me brushë që siguron lehtësi, pa rrëmujë në pastrimin e brushave. Ky pastrues efektiv me brushë të fortë pastron grimin dhe u jep brushave tuaja një pastrim të thellë duke i ruajtur ato. Lageni brushën dhe vendoseni në pastruesin e pastër të brushës derisa të fillojë të shkumojë dhe kjo do të largojë mbetjet. Pastrojeni me brushë dhe lini të thatë. Mbani balsamin të pastër dhe të gatshëm për përdorim tjetër…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ZINGER PENCIL SHARPENER...
6928262139037 0.59
Mprehëse për lapsa. E thjeshtë dhe e sofistikuar. Ekonomike dhe shumë e qëndrueshme. Mpreh lapsat dhe ju lehtëson grimimin.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY PENCIL SHARPENER | MPRE...
8690604469949 0.69
Një zgjidhje ideale për laps të syve, të buzëve dhe të vetullave. Ky mprehës nga çeliku është një produkt që duhet të jetë në çdo çant të grimit. Mprehësi Pretty ka 2 vende: 1 për lapsa më të trashë dhe 1 për lapsa më të hollë dhe përgatit lapsat për përdorim duke mprehur ata sipas dëshirës tuaj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FRESH AROMA WIPES ALOE ...
3908868470034 0.99
Faculeta të lagura. Elastike, e trashë, efikase për pastrim. Pa alkool. Higjienike. Pastrojnë, zbusin dhe ushqejnë lëkurën.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE AIR FOUNDATION MAGIC 60...
6523654789694 4.49
Baza, e cila nuk përshkohet nga uji, është e përshtatshme për të gjithë. Ju mund t’i merrni përfitimet e saj dhe të fitoni një pamje të përkryer. Ky produkt nuk është vetëm për artistët e grimit. Është me rëndësi që lëkura juaj të përgatitet para aplikimit, në mënyrë që të arrihet përfundimi në mënyrë të duhur. Praktikojeni shtresimin e butë dhe lyerjen e lëkurës, përdorni primer mat dhe hidratues me vaj; përdorni pudër përfunduese mat…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FRESH AROMA WET WIPES C...
3908868470058 0.99
Faculeta të lagura. Elastike, e trashë, efikase për pastrim. Pa alkool. Higjienike. Pastrojnë, zbusin dhe ushqejnë lëkurën.    
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN EYE MAKE-UP REMOVER 100ml ...
4047816072773 4.99
E ëmbël. Largues, pa vaj, i grimit për sy. E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme. Poashtu, largon maskarën që është rezistente ndaj ujit. Është pa aromë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAKE-UP BAG MULTICOLOR ...
KOD1000000302 1.49
Kjo çantë kozmetike për grim, shumë e bukur dhe shumë e përshtatshme, është gjëja e duhur që duhet ta keni. E prodhuar nga vela e qëndrueshme, e cila mund të lahet shumë lehtë, kjo çantë e mrekullueshme ka hapësirë të mjaftueshme për mbajtjen e brushave, kozmetikës dhe çdo gjëje tjetër që ju nevojitet!  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BA&SH POINTS MAKE-...
KOD1000000304 0.99
Kjo çantë kozmetike për grim, shumë e bukur dhe e përshtatshme, është gjëja e duhur që duhet ta keni. E prodhuar nga vela e qëndrueshme, e cila mund të lahet shumë lehtë, kjo çantë e mrekullueshme ka hapësirë të mjaftueshme për mbajtjen e brushave, kozmetikës dhe çdo gjë tjetër që ju nevojitet!  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE WHITE MAKE-UP BAG | ÇAN…...
KOD1000000157 1.49
Kjo çantë kozmetike për grim, që është shumë e bukur dhe shumë e përshtatshme, është gjëja e duhur që duhet ta keni. E prodhuar nga vela e qëndrueshme, e cila mund të lahet shumë lehtë, kjo çantë e mrekullueshme ka hapësirë të mjaftueshme për mbajtjen e brushave, kozmetikës, dhe çdo gjëje tjetër që ju nevojitet!  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE UNITED MAKE-UP BAG | ÇA…...
KOD1000000303 0.99
Kjo çantë kozmetike për grim, shumë e bukur dhe e përshtatshme, është gjëja e duhur që duhet ta keni. E prodhuar nga vela e qëndrueshme, e cila mund të lahet shumë lehtë, kjo çantë e mrekullueshme ka hapësirë të mjaftueshme për mbajtjen e brushave, kozmetikës, dhe çdo gjëje tjetër që ju nevojitet!  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DECORATING BOX BORDO (S...
KOD1000000218 2.99
Kuti dekoruese për dhurata, me cilësi të lartë, që mund të riciklohet, ka pamje  të thjeshtë dhe të hijshme, me përfundim të ngjyrës kafe natyrale. Ka madhësi dhe formë të përkryer për dhurata të vogla dhe për ëmbëlsira shtëpiake, për dhurata dasmash, apo për mbajtjen e stolive të vogla!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DECORATING BOX BORDO (M...
KOD1000000217 3.49
Kuti dekoruese për dhurata, me cilësi të lartë, që mund të riciklohet, ka pamje  të thjeshtë dhe të hijshme, me përfundim të ngjyrës kafe natyrale. Ka madhësi dhe formë të përkryer për dhurata të vogla dhe për ëmbëlsira shtëpiake, për dhurata dasmash, apo për mbajtjen e stolive të vogla!  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DECORATING BOX BORDO (L...
KOD1000000216 3.99
Kuti dekoruese për dhurata, me cilësi të lartë, që mund të riciklohet, ka pamje  të thjeshtë dhe të hijshme, me përfundim të ngjyrës kafe natyrale. Ka madhësi dhe formë të përkryer për dhurata të vogla dhe për ëmbëlsira shtëpiake, për dhurata dasmash, apo për mbajtjen e stolive të vogla!  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DECORATING BOX BROWN (S...
KOD1000000215 4.99
  Kuti dekoruese për dhurata, me cilësi të lartë, që mund të riciklohet, ka pamje  të thjeshtë dhe të hijshme, me përfundim të ngjyrës kafe natyrale. Ka madhësi dhe formë të përkryer për dhurata të vogla dhe për ëmbëlsira shtëpiake, për dhurata dasmash, apo për mbajtjen e stolive të vogla!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DECORATING BOX BROWN (M...
KOD1000000214 5.49
Kuti dekoruese për dhurata, me cilësi të lartë, që mund të riciklohet, ka pamje  të thjeshtë dhe të hijshme, me përfundim të ngjyrës kafe natyrale. Ka madhësi dhe formë të përkryer për dhurata të vogla dhe për ëmbëlsira shtëpiake, për dhurata dasmash, apo për mbajtjen e stolive të vogla!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DECORATING BOX BROWN (L...
KOD1000000213 6.99
Kuti dekoruese për dhurata, me cilësi të lartë, që mund të riciklohet, ka pamje  të thjeshtë dhe të hijshme, me përfundim të ngjyrës kafe natyrale. Ka madhësi dhe formë të përkryer për dhurata të vogla dhe për ëmbëlsira shtëpiake, për dhurata dasmash, apo për mbajtjen e stolive të vogla!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ESPEJO SHAVING GEL 700m...
8691228070078 3.49
Ky gell për rrojë krijon vazhdueshmëri të pasur dhe shkumë sapuni të kremosur, e cila ndihmon në krijimin e barrierës – të pasur me lagështi, kundër brisqeve për rrojë, duke e pregatitur procesin e rrojës për një nivel më të lartë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ADH SMALL MIRROR 15x11c...
6900710485699 3.49
Pasqyrë e vogël për sallone të bukurisë. Kjo pasqyrë është shumë e përshtatshme për përdorim, jo vetëm gjatë prerjes së flokëve, por edhe gjatë rrojës në shtëpi ,apo për çfarëdo arsye tjetër që ju e shihni të nevojshme. Dimensioni: 15 x 11 cm  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ADH MEDIUM MIRROR 20x15...
6900710485705 5.49
Pasqyrë, me madhësi mesatare, për sallone të bukurisë. Kjo pasqyrë është shumë e përshtatshme për përdorim, jo vetëm gjatë prerjes së flokëve, por edhe gjatë rrojës në shtëpi, apo për çfarëdo arsye tjetër që ju e shihni të nevojshme. Dimensioni: 20 x 15 cm  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ADH LARGE MIRROR 25x18c...
6900710485712 6.99
Pasqyrë e madhe për sallone të bukurisë. Kjo pasqyrë është shumë e përshtatshme për përdorim, jo vetëm gjatë prerjes së flokëve, por edhe gjatë rrojës në shtëpi, apo për çfarëdo arsye tjetër që ju e shihni të nevojshme. Dimensioni: 25 x 18 cm    
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN PMC COLOUR REMOVER 100ml |...
4047816530327 4.49
Ruani thonjt nga rreziku dhe dëmtimi nga acetoni! LCN Polish, Seal dhe X-Tame që të gjitha mund të hiqen me butësi pa aceton.  
Krahaso QUICK SHOP