Gjithsej 828 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA ONE HAIR COLOR 6.1+...
8412261806109 2.49
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Divina.One është gama e ngjyrave të flokëve nga Eva Professional. Sistemi i Teknologjisë Ultra Colour UCS.2 i bën më të ndjeshme vetitë e përbërësve të saj aktiv. Kjo përmban një varg ngjyrash me intensitet dhe me nivele të larta të fuqisë hidratizuese. Ngjyra hiri gjendet te vargu Essentials*. Të gjitha ngjyrat në këtë linjë kanë për qëllim që të sigurojnë një pamje natyrale, multifunksionale. Ato ofrojnë 100% mbulim ngjyrë hiri të flokëve. Ngjyrat…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA ONE HAIR COLOR 6.04...
8412261806048 2.49
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Divina.One është gama e ngjyrave të flokëve nga Eva Professional. Sistemi i Teknologjisë Ultra Colour UCS.2 i bën më të ndjeshme vetitë e përbërësve të saj aktiv. Kjo përmban një varg ngjyrash me intensitet dhe me nivele të larta të fuqisë hidratizuese. Nuancat më të mira ngjyrë gështenje kafe gjendet te vargu Essentials*. Të gjitha ngjyrat në këtë linjë kanë për qëllim për të siguruar një pamje natyrale, multifunksionale. Ato ofrojnë 100% mbulim…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA ONE HAIR COLOR 5.6 ...
8412261800565 2.49
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Divina.One është gama e ngjyrave të flokëve nga Eva Professional. Sistemi i Teknologjisë Ultra Colour UCS.2 i bën më të rëndësishme vetitë e përbërësve të saj aktiv. Kjo përmban një varg nuancash me intensitet dhe me nivele të larta të fuqisë hidratizuese. Ngjyra e kuqe e ndezur është shumë e shkëlqyeshme dhe ka qëndrueshmëri të gjatë, në mënyrë që të jetë atraktive për flokë. Mund t’i gjeni të linja Essentials*. Të gjitha ngjyrat…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA ONE HAIR COLOR 5.20...
8412261805201 2.49
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Divina.One është gama e ngjyrave të flokëve nga Eva Professional. Sistemi i Teknologjisë Ultra Colour UCS.2 i bën më të ndjeshme vetitë e përbërësve të saj aktiv. Kjo përmban një varg ngjyrash me intensitet të lartë me nivele të larta të fuqisë hidratizuese. Ju mund të gjeni ngjyrë të vjollce apo violetë të freskët në linjën Essentials*. Të gjitha ngjyrat në këtë linjë kanë për qëllim për të siguruar një pamje natyrale,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA DIVINA ONE HAIR COLOR 5.1 ...
8412261800510 2.49
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Divina.One është gama e ngjyrave të flokëve nga Eva Professional. Sistemi i Teknologjisë Ultra Colour UCS.2 i bën më të ndjeshme vetitë e përbërësve të saj aktiv. Kjo përmban një varg ngjyrash me intensitet dhe me nivele të larta të fuqisë hidratizuese. Ngjyra hiri gjendet te vargu Essentials*. Të gjitha ngjyrat në këtë linjë kanë për qëllim që të sigurojnë një pamje natyrale, multifunksionale. Ato ofrojnë 100% mbulim ngjyrë hiri të flokëve. Ngjyrat…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE REPAIR MASK 500ml |...
8412261170316 7.49
Repair Mask vepron në thellësi nga jashtë duke sjellur shëndet dhe energji tek floku që është i tharë, i dehidratuar dhe pa jetë. Formula e tij e penetron kutikulën dhe e ushqen nga brenda, duke sjellur energji dhe shëndet tek floku i tharë. Përfitimet Maskë ushqyese E lanë flokun nga jashtë Vepron thellë duke e penetruar kutikulën dhe duke e ushqyer atë nga brenda. Sjellë energji dhe shëndet tek floku i tharë, i dehidratuar dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE HAIR EXTENTIONS CLIPS (...
KOD1000000419 0.19
Kapëse për zgjatjen e flokëve. Kapëse për t’i kapur flokët shtojcë apo për parukë; Mund të përdoret në flokë natyrale dhe në flokët sintetike shtojcë; Tubi i butë i gomës, i bashkangjitur në pjesën nga ku kalon fija e flokut, është për siguri shtesë dhe për minimizim të dëmtimit të tij.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FEICHIANG IRON CURLING ...
6927787926160 22.99
Ky dredhues për flokë është dizajnuar për bukuri dhe përkudesje të lëmuar të flokëve e cila prodhon flokë kaqurrele që duken bukur dhe është produkt esencial për këdo që dëshiron t’i bëjë flokët kaqurrele në mënyrë efektive. Pajisja ka peshë të lehtë, e dizajnuar në mënyrë ergonomike dhe e fuqishme. Është me qëndrueshmëri të gjatë dhe e sigurtë. Është mashë me 3 cilindra që sjellë flokë kaqurrele superiore tek flokët e zakonshme me formë koni.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GEMEI GM HAIR CLIPPER 6001 | M...
6957952260010 16.99
1. E lehtë për shumë lloje të stileve, e përdorshme për çfardo moshe 2. Me siguri të kokës prerëse të importuar, pastrim i veçantë dhe i butë i prerjes 3. Me dizajn të adoptuar, zhurmë të ulët gjatë funksionit 4. Dizajni i strukturuar menqur e bën prerjen e flokëve në shtëpi edhe më të lehtë 5. Forma ergonomike dhe ngërthimi me prekje të butë e bën prerësen elektrike të flokëve të lehtë për mirëmbajtje 6. Me 4 nivele të sigurisë së…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
STILL VAL EMULSION PERMANENT 5...
8606002721022 2.89
Mënyra e përdorimit: tundeni para përdorimit. Të lyhen vikllerat e drurit dhe pasi të pshtjellët në flokë, të lihet në atë gjendje për një periudhë prej 20-50min varësisht nga cilësia e flokut. Për neutralizim duhet patjetër të përdoret STILL FIX. Kujdes: Me copë pambuku lyhet pjesa e flokut pas veshit. Pas 20min. floku shpëlahet me ujë. Brenda 24 orëve, në pjesën pas veshit, vërehet ndryshimi (skuqje, irritim). Emulsioni nuk duhet të përdoret.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE JUST 1′ RECON...
8412261174109 6.99
Just 1′ ka veti ultra të shpejta të ristrukturimit që veprojnë në mënyrë të menjëhershme duke sjellur materie ushqyese dhe duke i rregulluar flokët. Kondicioner i lëngshëm që i rregullon dhe i mbronë fibrat e flokut, duke bërë të mundur ushqimin e flokut nga jashtë në brendësi të tij. Poashtu parandalon dehidratimin dhe porezitetin në flokë që janë subjekt i ndryshimeve kimike si dhe temperaturave të larta të tharësve dhe drejtuesve të flokëve. Përdorimi i saj…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE F BALANCE 1000ml | ...
8412261171313 8.49
E-line F-Balance 1000ml është një kremë me proteina të perimeve e cila trajton dhe siguron strukturën e flokëve, duke i dhënë efekte kundër gërryerjes së lëkurës së kokës dhe adaptim. Veçanërisht e planifikuar për t’u zhdukur pas një kohe, që jep trajtim dhe siguri, përdorimi i saj nënkupton që flokët mund zgjidhen në mënyrë rapide duke ndihmuar stilimin. Vetitë e saj përkrahëse trajtojnë dhe mbyllin lëkurën pranë thoit të gishtit, duke parandaluar kështu që flokët…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE F BALANCE 300ml | M...
8412261171306 5.49
E-line F-Balance 300ml është një kremë me proteina të perimeve e cila trajton dhe siguron strukturën e flokëve, duke i dhënë efekte kundër gërryerjes së lëkurës së kokës dhe adaptim. Veçanërisht e planifikuar për t’u zhdukur pas një kohe, që jep trajtim dhe siguri, përdorimi i saj nënkupton që flokët mund zgjidhen në mënyrë rapide duke ndihmuar stilimin. Vetitë e saj përkrahëse trajtojnë dhe mbyllin lëkurën pranë thoit të gishtit, duke parandaluar kështu që flokët…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE V-LIQUID 200ml | LO...
8412261169112 4.99
The E Line V-Liquid është e pajisur me proteina të orizit për të parandaluar erozionin në keratinin e flokut, duke e penetruar shtresën e jashtme të flokut për të shtuar forcën, trashësinë dhe volumin e flokëve. Përdorimi i saj i përditshëm poashtu mbron flokët kundër dëmtimit nga nxehtësia si dhe parandalon elektricitetin statik, për një përfundim të lehtë dhe me shkëlqim.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE F-AQUA 200ml | LOSI...
8412261169105 4.99
F-AQUA është posaçërisht e përshtatshme për të ndihmuar në rregullimin dhe stilimin e flokëve. Sjellë butësi dhe fleksibilitet, dhe e ajros sipërfaqen e jashtme të flokut, duke e larguar elektricitetin statik pa shkaktuar grrysje. Përbërësit e saj acidik e parandalojnë flokun që të thahet për shkak të nxehtësisë së tepërt apo për shkak të motit. Frekuenca e linjës Jashtëzakonisht e lehtë për tu përdorur. Sprej për stilim të flokëve, shoku i juaj më i mirë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE TINGPAI HAIR BANDS 1x50...
MA45 0.29
Lidhëse gome për flokë. Të përshtatshme për modelime të ndryshme flokësh, e sidomos për flokët bistek. Ekonomike dhe të qëndrueshme. Shumë fleksibile dhe elastike.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA PROFESSIONAL TOWEL 90x50cm...
KOD0000000131EVA 4.99
Peshqir për sallone të bukurisë  nga Eva Professional. Dimensionet: 90x50cm  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BLACK HAIR PINS 1x18pcs...
KOD0000000246 2.99
Këto tela për flokë janë me pamje delikate dhe romantike. Secila prej tyre ka veçori të dizajnit të cilësisë së lartë. Një paketim përmban sasi prej 18 copë. Të hijshme dhe të bukura.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA JAZZ ROCK SPRAY ULTRA EXTR...
8412261081032 10.69
Sprej për mbajtje ultra ekstreme. Jo e rrezikshme, mbajeni në ambient të jashtëm!!! Formati: SPRAY  300ml / oz 10,14fl Përfitimet: Ultra ekstrem e qendrueshme Nuk lë mbetje Aplikim me precizitet të lartë  Përshkrim Përdoreni atë në mënyrë që ju doni ta përdorni. Jepni kontakt përfundimtar në flokët tuaj…merrni gjithçka që ju dëshironi me Rock Spray. Me një fuqi të lartë mbajtëse, ju mund t’a vendosni në flokë në mënyrë të përkryer për çdo stil apo…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA JAZZ TECHNI LACK STRONG HO...
8412261081018 6.99
KARAKTERISTIKAT DHE PËRFITIMET Technilack, sprej i gjeneratës së fundit është krijuar për të ofruar mbajtje dhe drejtim për çdo stilim të flokut, duke i lënë flokët tuaj të lira dhe të natyrshme. Ky është një produkt me cilësi të lartë që ndihmon për të patur stil flokët tuaj pa tharje të kokës. Ekzistojnë tre nivele të mbajtësve të flokëve të projektuara sipas llojit të flokëve. Technilack “2”: Shkalla e mbajtjes së fortë është projektuar për…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA JAZZ ECOLACK SOFT HOLD 400...
8412261071026 7.49
Ecolack, sprej për flokë pa aerosoll. Me agjentë hidratues dhe rregullues të shumëfisht, Ecolack i ushqen flokët, duke i bërë ato të buta dhe me shkëlqim. Mban poashtu edhe stilin e flokëve më të elaboruar pa i lagur dhe pa i bërë ngjitëse. Përpos që nuk ka aerosol, përparësia tjetër e saj është rezultati: e jashtëzakonshme, stil i qëndrueshëm i flokëve, me shkëlqim, butësi dhe e menaxhueshme. Gjithashtu, agjentët e saj mbajtës super të ndjeshëm…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
STILL BLONDY BLEACH 400g | ZBA...
8606002720971 9.99
Bllanzh për zbardhjen e plotë të flokëve. Nuk i thanë ato. Mbanë lagështinë gjatë tërë procesit. Ka ndikim të shpejt dhe nuk e irriton lëkurën. Formulë e veçantë për arsyje të pigmentimit specifik të flokut. E zbardhon flokun deri në 6 nuanca ngjyrash. *Rekomandohet që të përdoret në sallone profesionale të bukurisë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE HAIR EXTENTIONS CLIPS (...
KOD1000000420 0.19
Kapëse për zgjatjen e flokëve. Kapëse për t’i kapur flokët shtojcë apo për parukë; Mund të përdoret në flokë natyrale dhe në flokët sintetike shtojcë; Tubi i butë i gomës, i bashkangjitur në pjesën nga ku kalon fija e flokut, është për siguri shtesë dhe për minimizim të dëmtimit të tij.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE LIDER SHAVING BRUSH | B...
KOD000000325 3.49
Brushë për rrojë që garanton rezultate të shkëlqyera. Karateristikat: 100% qime të forta; E domosdoshme për rrojë të rehatshme; Ideale për krijimin dhe shpërndarjen e shkumës për rrojë; Shtresohet në lëkurë në mënyrë të butë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
STILL FIX PERMANENT 500ml | FI...
8606002721206 2.19
Mënyra e përdorimit: tundeni para përdorimit. Të lyhen vikllerat e drurit dhe pasi të pshtjellët në flokë, të lihet në atë gjendje për një periudhë prej 20-50min. varësisht nga cilësia e flokut. Për neutralizim duhet patjetër të përdoret STILL FIX. Kujdes: Me copë pambuku lyhet pjesa e flokut pas veshit. Pas 20min. floku shpëlahet me ujë. Brenda 24 orëve, në pjesën pas veshit, vërehet ndryshimi (skuqje, irritim). Emulsioni nuk duhet të përdoret.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LONDA CREME 40vol. 12% 1000ml ...
4015600076702 5.76
Krem oksidues 12% Londa Londacolor. Emulsion oksidues i optimizuar me Vitaflection Microsphere Activator për rezultate të përkryera të ngjyrimit.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LONDA CREME 30vol. 9% 1000ml |...
4015600076689 5.76
Krem oksidues 9% Londa Londacolor. Emulsion oksidues i optimizuar me Vitaflection Microsphere Activator për rezultate të përkryera të ngjyrimit.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LONDA CREME 10vol. 3% 1000ml |...
4015600076641 5.76
Krem oksidues 3% Londa Londacolor. Emulsion oksidues i optimizuar me Vitaflection Microsphere Activator për rezultate të përkryera të ngjyrimit.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA KOLESTON HAIR COLOR 88/0...
4015600193546 5.76
Koleston Perfekt sjellë një varg të gjerë nuancash, mbulim me qëndrueshmëri të gjatë të flokëve të thinjura, thjeshtësi në aplikim dhe rezultat absolutisht të besueshëm të ngjyrës. Ngjyra sensuale dhe argëtuese me përzgjedhje të gjerë të nuancave emocionuese Deri në 100% mbulim të flokëve të thinjura, deri në 3 nivele të ngritjes Rezultate të besueshme të ngjyrës dhe balancë madhështore Vlen për të gjitha teknikat e aplikimit të ngjyrës E përshtatshme për tharëse të ngjyrës (kohë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA KOLESTON HAIR COLOR 7/11...
4015600182861 5.76
Koleston Perfekt sjellë një varg të gjerë nuancash, mbulim me qëndrueshmëri të gjatë të flokëve të thinjura, thjeshtësi në aplikim dhe rezultat absolutisht të besueshëm të ngjyrës. Ngjyra sensuale dhe argëtuese me përzgjedhje të gjerë të nuancave emocionuese Deri në 100% mbulim të flokëve të thinjura, deri në 3 nivele të ngritjes Rezultate të besueshme të ngjyrës dhe balancë madhështore Vlen për të gjitha teknikat e aplikimit të ngjyrës E përshtatshme për tharëse të ngjyrës (kohë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA KOLESTON HAIR COLOR 7/1 ...
4015600182847 5.76
Koleston Perfekt sjellë një varg të gjerë nuancash, mbulim me qëndrueshmëri të gjatë të flokëve të thinjura, thjeshtësi në aplikim dhe rezultat absolutisht të besueshëm të ngjyrës. Ngjyra sensuale dhe argëtuese me përzgjedhje të gjerë të nuancave emocionuese Deri në 100% mbulim të flokëve të thinjura, deri në 3 nivele të ngritjes Rezultate të besueshme të ngjyrës dhe balancë madhështore Vlen për të gjitha teknikat e aplikimit të ngjyrës E përshtatshme për tharëse të ngjyrës (kohë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA KOLESTON HAIR COLOR 12/7...
4015600181048 5.76
Ngjyra bjonde është gjithmonë bashkëkohore. Por jo të gjitha ngjyrat bjonde janë Bjonde të Veçanta. Për efekte të veçanta, me kreativitet të lartë të ngjyrës, ngjyra e vargut Bjonde e Veçantë nga Koleston Perfect sjellë nëntë hije për ndriqim të sigurtë nga deri në pesë nivele, ose për theksim apo për ngjyrim të flokëve në tërësi. Edhe nëse zgjedhni tone të freskëta apo të ngrohta, rezultati është bjond i pabesueshëm, i mrekullueshëm, i tejdukshëm dhe…
Krahaso QUICK SHOP