Gjithsej 828 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI SUPER SET EXTRA STR...
4084500583863 8.59
Ofron mbajtjen shtesë të fortë për një stil të stilit të sallonit. Një Super Set Spray nga Wella Professionals, një markë me një pasion për shpërndarjen e produkteve novatore dhe kreative për kujdesin e flokëve. Mbron flokët nga efektet e lagështisë, rrezet e dëmshme UV dhe dëmtimet e nxehtësisë të shkaktuara nga mjetet e stilit për t’ju lënë ju me flokë më të butë dhe përplot shkëlqim.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI SUGAR LIFT SPRAY 1...
4084500622968 6.69
Sprej volumi me sheqer natyral. Sprej i pasur me sheqer natyral për të mbushur, lustruar dhe për të definuar materialin me një teksturë voluminoze dhe mbajtje të fortë Me efekt shkëlqimi
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI SHAPE CONTROL EXTRA...
4084500584792 8.14
Formoni stilet tërheqëse me strukturë klasike dhe kontroll të qëndrueshëm me Wella Professionals Wet Shape Control Styling Mousse. Wella Professionals Wet Shape Control Styling Mousse jep kontroll ekstrem duke lënë stilin tuaj të butë. Vendosni stilin tuaj në duart e besueshme të kësaj shkume asnjëher mos shikoni prapa …  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA BRILLIANCE MICROLIGHT SH...
4015600117832 18.94
Me teknologjinë e re Microlight Crystal Complex, krijuar posaçërisht për të rritur shkëlqimin e ngjyrave të Wella Professionals. Formula e saj është e mbushur me veprim antioksidant që mbron keratinën me kujdes nga radikalet e lira të dëmshme për flokë më të gjata dhe të shëndetshme me ngjyrë, duke lënë madje flokët e hollë të mbushura me shkëlqim dhe vitalitet dhe flokë të dendura jashtëzakonisht të lëmuara dhe të buta. Me pluhur diamanti.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA OIL REFLECTIONS LUMINOUS...
4015400793007 27.14
Kutia me 10 ampula të serumit për flokë të të gjitha llojeve. Wella Oil Reflections Luminous Magnifying Elixir Serum nxit efektit e shkëlqimit shtesë, anti-frizz dhe shumë butësi. Wella Oil Reflections Luminous Magnifying Elixir Serum është një trajtim që e lë flokët të përsosur dhe efekti i saj anti-frizz zgjat deri në 72 orë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA BRILLIANCE MICROLIGHT SH...
4015600254193 10.34
Me teknologjinë e re Microlight Crystal Complex, krijuar posaçërisht për të rritur shkëlqimin e ngjyrave të Wella Professionals. Formula e saj është e mbushur me veprim antioksidant që mbron keratinën me kujdes nga radikalet e lira të dëmshme për flokë më të gjata dhe të shëndetshme me ngjyrë, duke lënë madje flokët e hollë të mbushura me shkëlqim dhe vitalitet dhe flokë të dendura jashtëzakonisht të lëmuara dhe të buta. Me pluhur diamanti.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA BRILLIANCE TREATMENT FIN...
4015600115609 7.16
Trajtim intensiv për sipërfaqe të përmirësuar të flokëve dhe rritje instante e gjallërisë së ngjyrës. Me teknologjinë Anti-Oxidant Shield. Histidine dhe Vitamina E ndihmojnë për të kontrolluar procesin e oksidimit pas ngjyrosjes. Color Brilliance sjell deri në shtatë javë mbrojtje të ngjyrave me përdorim të rregullt të Invigo Color Brilliance Shampoo. Maskë me ngjyra të gjalla me havjar limoni Trajtim intensiv për sipërfaqe të përmirësuar të flokëve Përmirëson dhe mirëmban gjallërinë e ngjyrave Me teknologjinë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI PRECISION ROOT SHOO...
8005610576770 9.14
Shtoni volumin dhe stilin e flokëve tuaj me EIMI Root Shoot Treatment nga Wella Professionals. Sprej me mbajtjen e nivelit 2 siguron ngritjen e përsosur të rrënjës duke punuar drejt nga skalpi, duke e lënë pjesën tjetër të flokëve të lirë për t’u përshtatur sipas dëshirës suaj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA OIL REFLECTIONS LUMINOUS...
8005610577050 10.49
Rigjallëroni shëndetin e flokëve tuaj dhe përmirësoni ngjyrën tuaj me Wella Professionals Oil Reflections Luminous Smoothing Oil. Wella Professionals Oil Reflections Luminous Smoothing Oil përmban vaj të makadamias dhe avokados që mund të zbusin të gjitha llojet e flokëve. Ky vaj ofron një përfundim të shkëlqyeshëm.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA DYNAMIC FIX CRAFTING SPR...
4084500582897 8.59
Spërkatni, luani dhe përsosni stilin tuaj në 45 sekonda me këtë sprej fleksibël. Formuluar për të ndihmuar në mbrojtjen e flokëve nga efektet e lagështirës, UV dhe nxehtësisë. SI TË PËRDORET: Mbajeni në gjatësi të krahut, spërkatni në flokë të thatë dhe krijoni stilin tuaj. Përdorni kreativitetin tuaj për të formësuar modelin tuaj të veçant. Thahet për 45 sekonda.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI PERFECT SETTING LIG...
4084500585218 6.14
Mbroni flokët nga dëmtimi i nxehtësisë me Perfect Setting Spray nga Wella Professionals, një markë me një pasion për të ofruar produkte të reja dhe kreative për kujdesin e flokëve. Formuluar për të formuar modelin e flokëve qe ju dëshironi gjat tharjes së tyre dhe për të zvogëluar kaqurrelat, për flokët që duken të shëndetshëm dhe që janë plot me shkëlqim.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI PRECISION ROOT SHOO...
4084500641969 4.79
Shtoni volumin dhe stilin e flokëve tuaj me EIMI Root Shoot Treatment nga Wella Professionals. Sprej me mbajtjen e nivelit 2 siguron ngritjen e përsosur të rrënjës duke punuar drejt nga skalpi, duke e lënë pjesën tjetër të flokëve të lirë për t’u përshtatur sipas dëshirës suaj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI MISTIFY ME STRONG F...
8005610640358 8.89
Definoni stilin tuaj me Wella Professionals EIMI Mistify Me Strong Hairspray, një sprej me mbajtje të fortë që mban flokët tuaj në vend deri në 24 orë. E mbështetur nga MICROMIST Technology, formula jep grimca të lehtë dhe ultra të vogla, të cilat shpërndahen në mënyrë të barabartë mbi flokët, thahen shpejt për të krijuar ndriçim të menjëhershëm dhe shkëlqim të gjallë. I mbushur me një aromë ngritëse që të ndjeheni të freskët gjatë gjithë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI TEXTURE TOUCH REWOR...
8005610587110 8.49
Wella EIMI Texture Touch është një baltë e përpunueshme me një nivel të mbajtjes së lehtë. E pasuruar me minerale dhe dyell nga bletët për mbajtje dhe fleksibilitet, kështu që ju mund të ripërpunoni stilin tuaj gjatë gjithë ditës me këtë baltë mat që definon.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI STAY STYLED SPRAY 7...
8005610532530 2.99
Një sprej perfekt nga Wella Professionals, një markë me një pasion për të ofruar produkte inovative dhe kreative për kujdesin e flokëve. Mbron flokët nga lagështia, rrezet e dëmshme UV dhe dëmtimet e nxehtësisë të shkaktuara nga mjetet për stilim, për t’ju lënë ju me flokë më të butë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI PEARL STYLER STYLIN...
4084500586529 7.39
Ngrini, texturizoni ose shprishni flokët për të krijuar stile bindëse me një përfundim me shkëlqim të margaritarëve me Wella Professionals EIMI Pearl Styler Gel. Fortësia e gellit është niveli 3, gelli flokëve u shton vëllim dhe trup me definim. Flokët janë të mbrojtura nga dëmtimi i UV me një shkëlqim rrezatues.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI DRY ME 180ml | SHAM...
8005610532592 7.64
Menjëherë rifreskoni flokët me EIMI Dry Me Dry Shampoo from Wella Professionals, një markë që ka një pasion për të ofruar inovacione dhe produkte kreative për kujdesin e flokëve. Formula e saj përmban koll të tapiokës për të absorbuar vajin dhe për të lënë flokët më të lehtë dhe më të pastër. Transformoni dhe krijoni efekte voluminoze për flokët tuaja.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI DRY ME 65ml | SHAMP...
4084500641655 3.34
Menjëherë rifreskoni flokët me EIMI Dry Me Dry Shampoo from Wella Professionals, një markë që ka një pasion për të ofruar inovacione dhe produkte kreative për kujdesin e flokëve. Formula e saj përmban koll të tapiokës për të absorbuar vajin dhe për të lënë flokët më të lehtë dhe më të pastër. Transformoni dhe krijoni efekte voluminoze për flokët tuaja.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI EXTRA VOLUME STRONG...
4084500584648 8.94
EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse by Wella Professionals është formuluar për të ndihmuar në mbrojtjen e flokëve tuaj kundër dehidrimit gjatë tharjes së tyre! Fenirim dhe trup të përsosur të flokëve.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI SHAPE ME MEMORY HAI...
8005610265544 8.59
NIVELI 2 Ky gell i flokëve i formuluar me kompleksin e memorimit të polimerit ndihmon në formimin ose tharjen e flokëve ashtu siç dëshironi dhe mban pamjen deri në 48 orë. SI TË PËRDORET: Merrni një sasi të vogël në dorën tuaj. Aplikoni në mënyrë të barabartë në flokë të lagur ose të thatë nga rrënjët në maja.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA FUSION AMINO REFILLER RE...
8005610416007 21.99
Trajtim për flokë të dëmtuar. Wella Fusion Intense Repair Amino Refiller bën një rikonstruktim të menjëhershëm dhe intensiv që shëron fibrat e flokëve edhe nga dëmtimet më të thella dhe i lë fijet më të forta dhe më të shëndetshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA FUSION MASK INTENSE REPA...
8005610415482 26.49
Prezantoni flokët tuaj me Wella Professionals FUSION Mask; një maskë luksoze dhe e butë që synon flokët e dëmtuar që kanë nevojë për ushqim. Thjesht aplikohet në flokë të lagura dhe lejoni që maska të rikthej shëndetin e flokëve në vetëm pesë minuta. Trajtimi i pasur mburret me programin ‘Silksteel Fusion’ të Wella, i cili përdor Silik Amino Acids për të riparuar dhe mbrojtur flokët kundër thyerjes dhe dëmtimit. FUSION MASK lë flokët të kondicionuar, të butë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA FUSION SHAMPOO INTENSE R...
26.49
Shampo delikate që ndihmon në riparimin e flokëve të dëmtuar, duke i lënë flokët të pastra dhe të buta. Me EDDS, lipide të mikronizuara dhe aminoacide. Përbërësit: AMINO ACIDS, LIPIDE MIKRONIZUESE
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA FUSION SHAMPOO INTENSE R...
8005610416038 9.14
Shampo delikate që ndihmon në riparimin e flokëve të dëmtuar, duke i lënë flokët të pastra dhe të buta. Me EDDS, lipide të mikronizuara dhe aminoacide. Përbërësit: AMINO ACIDS, LIPIDE MIKRONIZUESE
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA FUSION MASK INTENSE REPA...
8005610415789 9.94
Prezantoni flokët tuaj me Wella Professionals FUSION Mask; një maskë luksoze dhe e butë që synon flokët e dëmtuar që kanë nevojë për ushqim. Thjesht aplikohet në flokë të lagura dhe lejoni që maska të rikthej shëndetin e flokëve në vetëm pesë minuta. Trajtimi i pasur mburret me programin ‘Silksteel Fusion’ të Wella, i cili përdor Silik Amino Acids për të riparuar dhe mbrojtur flokët kundër thyerjes dhe dëmtimit. FUSION MASK lë flokët të kondicionuar, të butë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA ENRICH SHAMPOO THICK �...
4015600118037 18.99
Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të theksoni bukurinë tuaj? Moisturizing Shampoo Enrich Wella do t’ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Gëzoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve Wella dhe aksesorëve të tjerë të flokëve nga markat 100% origjinale. Gjinia: Unisex Hidraton Përfundim me shkëlqim
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA OIL REFLECTIONS LUMINOUS...
8005610531571 18.39
Kujdesuni thellësisht flokët tuaj nga rrënja në majë me Wella Professionals Oil Reflections Mask. Ideale për rimbushjen e strukturës së flokëve, për t’ju dhënë një fund të duhur, kjo maskë trajtimi premton një rezultat të shkëlqyeshëm në shtëpi.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA OIL REFLECTIONS LUMINOUS...
8005610531632 25.89
Për përdorim në të gjitha llojet e flokëve deri në 3 herë flokë më të zbutur dhe shkëlqim të menjëhershëm. Shampo e lehtë hidratuese që i lë flokët të pastërta dhe me shkëlqim të thellë. Me ekstrakt çaji të bardhë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA OIL REFLECTIONS LUMINOUS...
4015400792611 8.14
Për përdorim në të gjitha llojet e flokëve deri në 3 herë flokë më të zbutur dhe shkëlqim të menjëhershëm. Shampo e lehtë hidratuese që i lë flokët të pastërta dhe me shkëlqim të thellë. Me ekstrakt çaji të bardhë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA OIL REFLECTIONS LUMINOUS...
4015400792819 9.29
Kujdesuni thellësisht flokët tuaj nga rrënja në majë me Wella Professionals Oil Reflections Mask. Ideale për rimbushjen e strukturës së flokëve, për t’ju dhënë një fund të duhur, kjo maskë trajtimi premton një rezultat të shkëlqyeshëm në shtëpi.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA INVIGO BRILLIANCE BOOSTE...
8005610645353 15.39
Me havjar limoni, për gjallëri shtesë të ngjyrave. SI TË PËRDORET: Aplikoni në flokët e lagur dhe të pastërta para se të aplikoni një maskë ose kondicioner. Lëreni për 5 minuta dhe shpërlajini tërësisht.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA INVIGO BRILLIANCE SHAMPO...
8005610634135 6.19
Shampo për mbrojtje të ngjyrave Wella Profesionale me havjar limoni. PH e optimizuar për mbrojtje afatgjatë të ngjyrave. Me teknologjinë mbrojtëse Anti-Oxidant. Histidine dhe Vitamina E ndihmojnë për të kontrolluar procesin e oksidimit pas ngjyrosjes. Copper Encapsulating Molecule mban gjallëri. Color Brilliance Shampoo siguron deri në shtatë javë mbrojtje të ngjyrave.
Krahaso QUICK SHOP