Gjithsej 650 Produkte.

 • Për Femra

  Për Femra

  (397)

 • Për Meshkuj

  Për Meshkuj

  (259)

 • Deodorantet

  Deodorantet

  (12)

 • Setet

  Setet

  (30)

 • Krahaso QUICK SHOP
  ANTONIO BANDERAS BLUE SEDUCTIO...
  8411061636190 35.99
  E freskët, femërore, sensuale … reflektimi i një gruaje sensuale, elegante, joshëse dhe shumë femërore. Një grua me karakter, moderne dhe spontane, e cila ndihet shumë e sigurt në artin e joshjes dhe jeton çdo moment me intensitet.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ANTONIO BANDERAS THE SECRET AF...
  8411061701065 14.99
  Aroma pikante orientale e Antonio Banderas The Secret për meshkuj është i përshtatshëm për mbrëmje. Përgjegjësit për parfumet janë Christophe Raynaud dhe Elisabeth Vidal. Parfumi, i ambalazhuar në një shishe qelqi drejtkëndëshe prej 100ml, goditi raftet në gusht 2010.A është kjo mbremje e korporatës apo një festë madhështore, bëni këtë parfum sekret tuaj për të qenë shumë joshëse.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ARMANI ACQUA DI GIO HOMME PARF...
  3614272296817 99.99
  Parfumi për meshkuj duhet të jetë i rafinuar, elegant dhe klasik. Aroma e Giorgio Armani-t për burra është shndërruar në një referencë të përjetshme dhe të pazëvendësueshme të stilit Armani. Një spërkatje e freskët dhe e gjallë e drurëve të freskët detarë. Aroma e Giorgio Armani-t është natyrale, autentike, sensuale, ekzotike dhe stimuluese.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ARMANI CODE MAN PARFUM 75ml + ...
  3614272296831 85.99
  Armani Code Man është një aromë e rafinuar, e sofistikuar dhe joshëse, epitomi e stilit të përjetshëm. Është i huaji i butë, besimi i të cilit është aq intrigues sa është infektues, i cili urdhëron vëmendjen dhe dashurinë e pavdekshme të çdo gruaje në dhomë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ARMANI EMPORIO BECAUSE IT̵...
  3614272372597 58.99
  Aroma është pa dyshim femërore, e plotë, instiktive dhe e pasionuar. Bukuria e saj është menjëherë e dukshme, sikur aroma e sofistikuar dhe adiktive e trëndafilit. Parfumi luan me fuqitë e saj të joshjes përderisa vanilja përzihet me misk, duke zbuluar një sensualitet të ndërlikuar dhe tepër të thellë. E guximshme dhe e mrekullueshme, aroma e saj shpreh urgjencën e një dashurie që merr çdo shans për të deklaruar veten: Because it’s you.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ARMANI EMPORIO STRONGER WITH Y...
  3614272299320 68.99
  Stronger With You jeton në të tashmen, i formuar nga energjia e modernizmit. I paparashikueshëm, ai befason me origjinalitetin e tij, si akordi pikant me aromat si – një përzierje e kardamomit, piperit rozë kokërr dhe gjethe violete. Parfumi komunikon me sensualitet: Vanilla Jungle Essence bie në dashuri me akordin e gështenjës së veshur me sheqer, duke iu nënshtruar magnetizmit të tij: Stronger With You.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BOSS NIGHT FOR WOMEN 30ml | PA...
  737052549910 52.99
  BOSS Night u frymëzua nga Little Black Dress dhe për atë që qëndron. Ashtu si LBD komplimenton çdo grua, Night for Women është një kompliment i mrekullueshëm për gratë. BOSS Night është përfundimisht një aromë femërore dhe sensuale me një aspekt të pazakontë verbues.  
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY BURBERRY HER EDP 100m...
  3614227693876 116.99
  Her Eau de Parfum është aroma e parë me një kthesë britanike nga Burberry. Një shpërthim me aroma të kuqe dhe të errëta të frutave të malit të ndriçuara nga një akord druror i ndritshëm dhe i bardhë. Pamje elegante, energjike, optimiste, aventureske dhe të guximshme – shpirti i Her, i kapur në Londër – një metropol i bukur, aktiv, kreativ, eklektik dhe plot jetë. Shishja është luksoze por prap e nën vlerësuar, frymëzuar nga një…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY BURBERRY HER EDP 30ml...
  3614227693241 59.99
  Her Eau de Parfum është aroma e parë me një kthesë britanike nga Burberry. Një shpërthim me aroma të kuqe dhe të errëta të frutave të malit të ndriçuara nga një akord druror i ndritshëm dhe i bardhë. Pamje elegante, energjike, optimiste, aventureske dhe të guximshme – shpirti i Her, i kapur në Londër – një metropol i bukur, aktiv, kreativ, eklektik dhe plot jetë. Shishja është luksoze por prap e nën vlerësuar, frymëzuar nga një…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY BURBERRY HER EDP 50ml...
  3614227693920 85.49
  Her Eau de Parfum është aroma e parë me një kthesë britanike nga Burberry. Një shpërthim me aroma të kuqe dhe të errëta të frutave të malit të ndriçuara nga një akord druror i ndritshëm dhe i bardhë. Pamje elegante, energjike, optimiste, aventureske dhe të guximshme – shpirti i Her, i kapur në Londër – një metropol i bukur, aktiv, kreativ, eklektik dhe plot jetë. Shishja është luksoze por prap e nën vlerësuar, frymëzuar nga një…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY MR BURBERRY INDIGO ED...
  5045551783649 93.99
  Ju prezantojmë Mr. Burberry Indigo. Një mashkull përplot kontraste, ai është i freskuar dhe i fuqizuar nga ikja e paplanifikuar nga qyteti. Parfumi i ri kap aromat kryesore të vajit të limonit, fruteve të malit si dhe rosemary të shtresuara mbi gjethet e gjelbra vjollce dhe mendër me disa aroma bazë të ngrohta, dru musku dhe dushku të bardhë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY MR BURBERRY INDIGO ED...
  5045551793006 61.49
  Ju prezantojmë Mr. Burberry Indigo. Një mashkull përplot kontraste, ai është i freskuar dhe i fuqizuar nga ikja e paplanifikuar nga qyteti. Parfumi i ri kap aromat kryesore të vajit të limonit, fruteve të malit si dhe rosemary të shtresuara mbi gjethet e gjelbra vjollce dhe mendër me disa aroma bazë të ngrohta, dru musku dhe dushku të bardhë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY MR BURBERRY INDIGO ED...
  5045551783670 78.49
  Ju prezantojmë Mr. Burberry Indigo. Një mashkull përplot kontraste, ai është i freskuar dhe i fuqizuar nga ikja e paplanifikuar nga qyteti. Parfumi i ri kap aromat kryesore të vajit të limonit, fruteve të malit si dhe rosemary të shtresuara mbi gjethet e gjelbra vjollce dhe mendër me disa aroma bazë të ngrohta, dru musku dhe dushku të bardhë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY MY BURBERRY BLUSH EDP...
  5045498902127 101.99
  Ju prezantojmë My Burberry Blush, një Eau de Parfum me shije frute dhe lule me një kthesë të shkëlqyeshme. Duke u kthyer në një kopsht në Londër duke u zgjuar në dritën e parë të ditës, Burberry My Blush kap senset se si lulet lulëzojnë me energji të gjallë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY MY BURBERRY EAU DE PA...
  5045419039611 113.99
  Një shoqërues femëror i përditshëm. Eau de parfum My Burberry është magjepsës falë karakterit të saj të pakufizuar femëror. Parfumi nga marka Burberry përfaqëson anën moderne të gruas, e cila karakterizohet nga stili i saj, eleganca, besimi dhe feminiteti delikat. Aroma u frymëzua nga veshja tradicionale Burberry, e cila synon të imitojë aromën e një kopshti anglez pas shiut. Eau de parfum spray ka një karakter të jashtëzakonshëm të lules, i cili depërtohet vazhdimisht nga…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY THE BEAT EAU DE PARFU...
  5045411331829 47.49
  Një parfum intenziv dhe energjik me aroma të ngrohta të bergamot, kardamom, piperit rozë dhe mandarinës. Aromat e çajit ceilon, zambakut dhe zymbylit shtojnë një cilësi të luleve. Musk i bardhë, vetiver dhe dru kedri i japin intenzitet kësaj arome sensuale.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  CALVIN KLEIN CK BE EDT 100ml |...
  0088300604401 59.99
  Shprehje, individualitet, ngrohtësi. Mbyllni sytë, hapni mendjen tuaj dhe jetoni jetën në liri. Një misk tonik unik që është i pastër dhe i freskët. Një aromë e përbashkët për gratë dhe burrat.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  DAVIDOFF COOL WATER FOR WOMEN ...
  3414202011820 34.99
  Përjetoni senzacionin e freskët të Davidoff Cool Water Woman. Ashtu si një sirenë moderne duke dalë nga deti në një valë freskie, Cool Water Woman kap thelbin e bukurisë sensuale, natyrore.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  EUPHORIA CK INTENSE EDT 100ml ...
  0088300193530 87.99
  Joshës, misterioz, Euphoria Men Intense është një version i pasur, më i errët i aromës Euphoria Men, duke eksploruar një takim më të guximshëm dhe më intenziv. Euphoria Men Intense është një qelibar oriental i përcaktuar nga aura e tijë joshëse dhe ekzotike.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  GUCCI BAMBOO EAU DE PARFUM 30m...
  737052925028 69.49
  Një aromë për femrën moderne Gucci, Gucci Bamboo është e fuqishme por prap se prap femërore, një përzierje e luleve ekzotike me aroma të thella drurore. Aromë kryesore të bergamotit Aroma të lule zambakut të kasablankës Aromë të dru sandalit
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  GUCCI BLOOM WOMEN PARFUM SPRAY...
  3614226759757 109.99
  Parfumi i parë i zhvilluar nën vizionin krijues të Alessandro Michele: një parfum i dizajnuar për të festuar origjinalitetin, vitalitetin dhe diversitetin e femrave që lulëzojnë në një mënyrë të natyrshme, ekspresive dhe individuale. Tuberoza dhe jasemini kombinohen me Rangoon Creeper-një lule unike e zbuluar në jug të Indisë për të krijuar një aromë të pasur që dërgon përdoruesin në një kopsht të imagjinuar. Parfumi paraqitet në një shishe të llakut, që ngjan me porcelan,…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  GUCCI RUSH WOMENS PARFUM 30ml ...
  8005610328737 43.99
  Kjo është aroma e dytë e Gucci për femra. Gucci Rush është një aromë shumë tërheqëse dhe e njohur, impulsive dhe e papërmbajtshme, ashtu si dashuria në shikim të parë. Emri i aromës “Rush” përkujton drogën stimuluese, shumë të përhapur në Amerikë gjatë viteve 1980. Shishja me ngjyrë të kuqe intenzive ka formën e një video kasete, një dizajn shumë të pazakontë dhe modern.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  HUGO BOSS HUGO JUST DIFFERENT ...
  737052465364 53.49
  I inspiruar nga meshkuj spontan dhe me energji, Hugo Just Different është një aromë mashkullore e kombinuar me një energji misterioze dhe kreative. Gjethet e mentes hapin përbërjen dhe çojn drejt akordeve të fresias dhe borzilokut. Një bazë pikante e përbërë nga patçuoli, banum vaj dhe labdanum krijon një aromë afatgjate të përsosur për një natë jasht në qytet.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  HUGO BOSS ORANGE MAN EDT 40ml ...
  737052348018 51.99
  Boss Orange Man sjellë një përzierje energjetike të mollës së freskët, të temjanit të ngrohtë, të vaniljes dhe të drurit bubinga, kjo aromë e gjallë, e freskët perfshin përsosmërisht optimizmin e lirë të BOSS Orange Man. Spontan, i pasionuar dhe energjik, por i rastësishëm dhe i relaksuar në të njëjtën kohë, ai vërtet është një shpirt i lirë dhe BOSS Orange Man është i destinuar të bëhet aroma e tij e fundit. Sillni një opsion të…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  HUGO BOSS ORANGE MAN EDT 60ml ...
  737052347998 69.99
  Boss Orange Man sjellë një përzierje energjetike të mollës së freskët, të temjanit të ngrohtë, të vaniljes dhe të drurit bubinga, kjo aromë e gjallë, e freskët perfshin përsosmërisht optimizmin e lirë të BOSS Orange Man. Spontan, i pasionuar dhe energjik, por i rastësishëm dhe i relaksuar në të njëjtën kohë, ai vërtet është një shpirt i lirë dhe BOSS Orange Man është i destinuar të bëhet aroma e tij e fundit. Sillni një opsion të…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  HUGO BOSS ORANGE WOMAN EDT 30m...
  737052238050 52.99
  BOSS Orange Woman është një aromë e ngrohtë, e pasionuar, që kombinon aromat unike çliruese të mollës së freskët, luleve të bardha, vaniljes dhe zemrën e dru sandalit. Ata bashkohen për të krijuar një aromë të ngrohtë, tërheqëse dhe të lirë, që ju mund ta përdorni me pasion.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  HUGO BOSS THE SCENT FOR HER PA...
  3614226705716 139.99
  BOSS The Scent for Her, parfumi i ri joshës për gratë. Frymëzuar nga një udhëtim i joshjes së fuqishme, BOSS The Scent for Her nxjerr një elegancë sublime femërore, ngrohtësi dhe joshjen që shpaloset gradualisht me kalimin e kohës duke tërhequr më pranë gruan BOSS dhe njeriun BOSS.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  HUGO BOSS THE SCENT PARFUME FO...
  3614226705570 87.99
  HUGO BOSS prezanton BOSS THE SCENT, parfumin e tij joshës për burrat. HUGO BOSS beson në joshje të fuqishme dhe të paharrueshme. Aroma që krijon këtë efekt është tërësisht unikE. BOSS The SCENT krenohet me një përbërës ekskluziv, frytin Maninka, i vendosur në një bazë lëkure të fortë. Efekti është i palëkundshëm,i fuqishëm, i krijuar për të provokuar shqisat me një erë thellësie dhe enigmë: i fuqishëm, i pasur, i plotë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  LANCOME LA VIE EST BELLE PARFU...
  3614272371149 103.99
  “La vie est belle”, një shprehje franceze që do të thotë “Jeta është e bukur”, manifestimi i një epoke të re. Univerzale por prap personale, feminizmi i Lancôme është një zgjedhje e përqafuar nga gratë, jo një standard i imponuar. Zgjedhja për të jetuar jetën dhe për ta mbushur me bukuri. Në mënyrën tënde.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  LANCOME TRESOR LA NUIT MUSC DI...
  3614272491069 95.99
  La Nuit Trésor Musc Diamant, aromë e femrave që në fillim zbulon një aromë kryesore të mëndafshtë dhe mjedër e cila shumë shpejtë jep një aromë pikante të luleve të fresias dhe Rose Damascena para aromës zemër – delikate, musk të bardhë e cila ndjehet shpejtë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  LANCOME TRESOR LA NUIT MUSC DI...
  3614272537514 109.99
  La Nuit Trésor Musc Diamant, aromë e femrave që në fillim zbulon një aromë kryesore të mëndafshtë dhe mjedër e cila shumë shpejtë jep një aromë pikante të luleve të fresias dhe Rose Damascena para aromës zemër – delikate, musk të bardhë e cila ndjehet shpejtë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ROBERTO CAVALLI JUST CAVALLI F...
  3607346236505 47.49
  Ky parfum për femra është projektuar të jetë tërheqës me aromat e tij të ndritshëm të agrumeve neroli që janë të zbutura me ngrohtësinë e harlisur të luleve tiare Tahitiane. Qoftë dëshironi të leni një përshtypje të qëndrueshme në një mbrëmje romantike, ose për t’ju disponuar për një natë jashtë, ky parfum do t’ju ndihmojë të ndaiheni më të sigurt.
  Krahaso QUICK SHOP