Showing 1–32 of 378 results

Krahaso QUICK SHOP
BEYONCE HEAT KISSED PERFUME 30...
3614225540509 27.99
Kur momenti i joshjes bëhet i pashmangshëm, ndezet një shkëndij në mes të dy njerëzve që i ofron ata më shumë. Buzët e tyre takohen dhe dridhja bëhet flakë. Beyoncé Heat Kissed kapë këtë intenzitet sensual në një shishe.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BEYONCE HEAT PERFUME 30ml R...
3614225540493 27.99
Beyoncé Heat është një aromë magjepsëse që nxjerr zjarrin nga brenda. Kjo është një shprehje unike e sensualitetit të fuqishëm të një gruaje: joshëse, elegante, por femërore me një ajër misterioz, kjo aromë pasqyron një grua me vetëbesim, e cila nuk ka frikë të dëshirojë dhe të dëshirohet.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BEYONCE RISE PERFUME 30ml R...
3614225540479 27.99
Beyoncé beson se fuqia e gruas vjen nga brenda dhe kur një grua lidhet me thelbin e saj, ajo kënaqet në individualitetin, forcën dhe bukurinë e saj. Për të nderuar këtë qëndrim të ngritur dhe fuqizues, Beyonce u frymëzua për të krijuar aromën e saj më të re, RISE.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOSS THE SCENT HER 30ml &...
3614226705587 64.29
BOSS SCENT Eau de Toilette For Her zbulon një pamje të shkëlqyeshme dhe të papërmbajtshme të Gruas BOSS. Me këtë aromë magjepsëse femërore, ajo përqafon anën e saj delikate, sensuale, duke u afruar gjithnjë e më afër burrit Boss. BOSS SCENT Eau de Toilette For Her reinterpreton frymën joshëse të Eau de Parfum origjinal në një humor elegant dhe pranveror.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOSS THE SCENT HER 30ml &...
3614226705594 64.29
BOSS SCENT Eau de Toilette For Her zbulon një pamje të shkëlqyeshme dhe të papërmbajtshme të Gruas BOSS. Me këtë aromë magjepsëse femërore, ajo përqafon anën e saj delikate, sensuale, duke u afruar gjithnjë e më afër burrit Boss. BOSS SCENT Eau de Toilette For Her reinterpreton frymën joshëse të Eau de Parfum origjinal në një humor elegant dhe pranveror.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BRUNO BANANI ABSOLUTE WOMAN PE...
KOD0005911620 24.49
Absolute Woman – Një aromë e gjallë femërore, duke zbuluar dy aspektet e çdo gruaje: Ana e pritshme e këndshme, e ndjekur nga një anë joshëse dhe çapkëne.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CAROLINA HERRERA GOOD GIRL PER...
KOD0005911617 92.49
GOOD GIRL është frymëzuar nga vizioni unik i Carolina Herrera për dualitetin e gruas moderne: e guximshme dhe tërheqëse, elegante dhe enigmatike, e mirë dhe e keqe. Përherë që shtyn dhe kalon kufirin, sensualiteti misterioz e GOOD GIRL e bën një aromë moderne por të sofistikuar.
Krahaso QUICK SHOP
34%
Krahaso QUICK SHOP
MEXX WOMEN PERFUME 20ml &...
3614226770080 23.49 15.49
Mexx Woman është një parfum që e nxjerr në pah feminitetin. Aroma e pranon se përdoruesi i saj është një grua moderne me vetëbesim të bollshëm. Qoftë në punë ose në lojë, ju mund të theksoni anën tuaj dominante femërore me këtë parfum. Për hijeshi femërore Mexx Woman është e bazuar në aroma të shumta që krijojnë një qëndrim frymëzues për jetën. Aroma ndjehet e re dhe moderne, dhe i jep hijeshi dhe stil përdoruesit…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARIANA GRANDE ARIANA EDP 50ml ...
0812256020318 44.19
Aromë e re e ëmbël hapet me fruta shkëlqyese dhe një lulëzim ultra-femëror, me peizazhe me misk, pyje dhe një aluzion të varur të marshmellow .
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
JIMMY CHOO FEVER EDP 40ml | PA...
3386460097345 43.49 34.99
Jimmy Choo Fever, shprehja e gruas Jimmy Choo me shpirt të lirë; ajo është magjepsëse, joshëse, e pavarur, me vetëbesim dhe tërheq vëmendjen me bukurinë natyrore. Fever është një aromë emocionuese e re e cila pushton me gjurmët hipnotike.
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
JIMMY CHOO FEVER EDP 60ml | PA...
3386460097338 65.99 52.49
Jimmy Choo Fever, shprehja e gruas Jimmy Choo me shpirt të lirë; ajo është magjepsëse, joshëse, e pavarur, me vetëbesim dhe tërheq vëmendjen me bukurinë natyrore. Fever është një aromë emocionuese e re e cila pushton me gjurmët hipnotike.
Krahaso QUICK SHOP
21%
Krahaso QUICK SHOP
JIMMY CHOO FEVER EDP 100ml | P...
3386460097321 81.79 64.99
Jimmy Choo Fever, shprehja e gruas Jimmy Choo me shpirt të lirë; ajo është magjepsëse, joshëse, e pavarur, me vetëbesim dhe tërheq vëmendjen me bukurinë natyrore. Fever është një aromë emocionuese e re e cila pushton me gjurmët hipnotike.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA EAU PARFU...
3349668568093 64.49
Perëndesha jonë madhështore moderne është kthyer. Seksi, më e guximshme … më intensive. Olympéa nuk ka qenë kurrë kaq komanduese, duke i kthyer të gjith sytë drejt saj. Ajo është mishërimi përfundimtar i një gruaje të fortë: e bukur dhe e pavarur, e fortë.
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
PEPE JEANS EDT 80ml & B.L...
8411114057316 41.99 33.49
Parfumi i ri Pepe Jeans London For Her paraqet një dëshirë për të festuar jetën. Me një përbërje të habitshme, aroma femërore e Pepe Jeans është një eliksir autentik i sensualitetit. Përzierje e qelibarit dhe vaniljes Prekje e butë dhe intime Ndjesi të qumështit të bajames dhe marshmallows Aromë femërore, rinore dhe sensuale Shishe në formë të gotës së koktejit
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
PEPE JEANS EDT 50ml | PARFUM P...
8411114057156 30.29 24.99
Parfumi i ri Pepe Jeans London For Her paraqet një dëshirë për të festuar jetën. Me një përbërje të habitshme, aroma femërore e Pepe Jeans është një eliksir autentik i sensualitetit. Përzierje e qelibarit dhe vaniljes Prekje e butë dhe intime Ndjesi të qumështit të bajames dhe marshmallows Aromë femërore, rinore dhe sensuale Shishe në formë të gotës së koktejit
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
PEPE JEANS EDT 80ml | PARFUM P...
8411114057187 39.29 31.49
Parfumi i ri Pepe Jeans London For Her paraqet një dëshirë për të festuar jetën. Me një përbërje të habitshme, aroma femërore e Pepe Jeans është një eliksir autentik i sensualitetit. Përzierje e qelibarit dhe vaniljes Prekje e butë dhe intime Ndjesi të qumështit të bajames dhe marshmallows Aromë femërore, rinore dhe sensuale Shishe në formë të gotës së koktejit
Krahaso QUICK SHOP
16%
Krahaso QUICK SHOP
VERSACE EROS POUR FEMME 30ml |...
8011003823512 59.49 49.99
“Eros Pour Femme është më e fundit në pushtet dhe joshje nga Versace, nga aroma magjepsëse deri tek eleganca e shishes dhe fushatës mahnitëse nga Mert Alas dhe Marcus Piggott me Lara Stone në rol kryesorë.” – Donatella Versace, Shefi i Dizajnit për Versace
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VERSACE BRIGHT CRYSTAL 50ml | ...
8011003993819 61.99
Frymëzuar nga një përzierje e aromave të preferuara të luleve së Donatella Versace, Bright Crystal është një përzierje freskuese dhe sensuale e yuzu të freskët dhe shegës së përzier me lule qetësuese të bozhures, magnolia dhe lulesh zambak uji, të ngrohur me ndjesi musku dhe qelibari.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA 80ml | P...
3349668528677 82.99
Frymëzuar nga sferat e mitologjisë greke, Olympéa e Paco Rabanne është një parfum parajse për perëndeshën moderne. Një përzierje e kontrasteve, nga vanilja e njelmët në dru të kashmirit, do të kapë vëmendjen tuaj në aplikimin e parë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NINA RICCI L’AIR DU PRIN...
3137370301820 63.99
L’Air Du Printemps e Nina Ricci është prezantuar me përzierjen e bukur të trëndafilit dhe citonit, e cili nxjerr një nuancë femërore me një esencë intensivisht romantike në ajër. Aromat tjera të luleve shtojnë një dozë kënaqësie në disponimin tuaj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NAOMI CAMPBELL CAT DELUXE AT N...
5050456090358 15.99
Naomi Campbell Cat Deluxe At Night është një aromë unike për të gjitha gratë moderne që duan të jenë misterioze dhe tërheqëse. Cat deluxe At Night parfume simbolizon sensualitetin magjepsës dhe seksin natyror të vetë Naomi Campbell.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT PRIVATE AC...
3614227391802 103.99
BOSS SCENT PRIVATE ACCORD FOR HER zbulon një kapitull të ri në historinë e joshjes sipas BOSS Parfume. Një parfum i mvarur gourmand oriental, ky parfum toksik rezonon me sensualitetin dhe vetëbesimin e gruas BOSS, duke e bërë atë të papërmbajtshëm tek Njeriu BOSS.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CK ETERNITY AIR WOMAN EDP 100M...
3614224821944 87.62
Zbuloni Calvin Klein Eternity Air For Woman Eau de Parfum; një aromë e butë dhe e lehtë e frymëzuar nga qielli i freskët dhe atmosferë të ftohtë e të acartë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI E...
3614227570030 86.59
Intensivisht sensuale dhe femërore Gucci Bloom nettare di Fiori feston karakterin intim dhe autentik të një gruaje. Rose dhe lule osmanthus rezonojnë në një përzierje enigmatik dhe pyllëzore së bashku me shënimet origjinale të Prada Bloom.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970011141 5.89
Një stimulues i provokuar, aromë e pastër me një ndjesi pluhuri e një ndjenjë e qëndrueshme freskuese dhe tërheqëse. Tesori d’Oriente është një aromë e ngrohtë dhe delikate falë muskut në lidhje me shtesa të qelibarit. Muschio Bianco zgjon shqisat dhe i prekë ndjenjat e tyre. Qelibari merr energjinë negative, harmonizon emocionet dhe hap dyert e eksitimit sensual. Një anhalter i gjatë duke bërë aromat me një bukuri sensuale dhe harmonike.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970036922 3.29
Një stimulues i provokuar, aromë e pastër me një ndjesi pluhuri e një ndjenjë e qëndrueshme freskuese dhe tërheqëse. Tesori d’Oriente është një aromë e ngrohtë dhe delikate falë muskut në lidhje me shtesa të qelibarit. Muschio Bianco zgjon shqisat dhe i prekë ndjenjat e tyre. Qelibari merr energjinë negative, harmonizon emocionet dhe hap dyert e eksitimit sensual. Një anhalter i gjatë duke bërë aromat me një bukuri sensuale dhe harmonike.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NINA RICCI RICCI RICCI DANCING...
3137370307372 47.99
Parfumi Ricci Ricci Dancing Ribbon përfshin një heroinë të re misterioze, provokative dhe plot glamur në botën e rafinuar të Parisit. Me një lidhëse rreth shishes, aroma e saj ruan sfidën dhe misterin e Ricci Ricci, por me një nuancë të gjallë, vibrante dhe argëtuese. Zgjon energjinë për të kërcyer gjithë kohën dhe për të jetuar intensivisht.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE LR...
3614270265877x 99.90
Osmanthus e shijshme e para e Lancôme. Duke shkruar një histori të re të nuhatjes, La Vie Est belle reinterpretohet me ikonën Eau de Toilette dhe shpik Osmanthusin e parë të shijshëm.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE EAU DE LACOSTE L.12.12...
8005610295374x 57.99
Skaj i zbukuruar është frymëzimi për EAU DE LACOSTE L.12.12 të ri. Një konstante brenda koleksioneve të LACOSTE-së, skaji i zbukuruar tregon një liri për të lëvizur dhe modernitet të përjetshëm, ashtu si EAU DE LACOSTE L.12.12 Pour Elle Collection ju lejon lirinë të jeni vetvetja. Natural është frymëzuese, autentike dhe e ngrohtë. Aromat e qumështit së kokosit të bute vijnë së bashku me Orris drusore në këtë aromë joshëse dhe të rafinuar që është diskrete…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE SET 1...
3614272111530x 83.49
“La vie est belle”, një shprehje franceze që do të thotë “Jeta është e bukur”; manifestimi i një epoke të re. Univerzale por prap personale, feminizmi i Lancôme është një zgjedhje e përqafuar nga gratë, jo një standard i imponuar. Zgjedhja për të jetuar jetën dhe për ta mbushur me bukuri. Në mënyrën tënde. Seti përmban: – La Vie est Belle eau de parfum spray 30 ml – La Vie est Belle body lotion 50…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS FEMME EDP NATURAL SP...
737052041353 87.99
FEMME nga BOSS, rrezatuese, e butë dhe e këndshme. Femme nga BOSS është një aromë e drurit musk që lëshon një aura të tërheqjes së feminitetit. Një aromë ultra femërore që pasqyron imazhin e një gruaje moderne sot.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VALENTINO DONNA NATURAL 30ml |...
8411061815120x 49.49
Krahaso QUICK SHOP