Gjithsej 409 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
CAROLINA HERRERA GOOD GIRL 80m...
8411061907559 104.99
GOOD GIRL është frymëzuar nga vizioni unik i Carolina Herrera për dualitetin e gruas moderne: e guximshme dhe tërheqëse, elegante dhe enigmatike, e mirë dhe e keqe. Përherë që shtyn dhe kalon kufirin, sensualiteti misterioz e GOOD GIRL e bën një aromë moderne por të sofistikuar.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WOMEN’SECRET EAU IT̵...
8413144520488 15.99
Eau My Secret është një eliksir frutash që përfaqëson ftohtësinë e pastër të jetës. Një aromë optimiste dhe femërore me aromëza ekzotike me lëng që sjellin gëzim. Aromëzat kryesore moderne të grejpfrutit dhe shegës, të kombinuara me fruta të kuqe dhe aromëza bazë të pemëve dhe muskave, e bëjnë të tërë aromën një kombinim të përsosur: të freskët, femëror dhe të shijshëm.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WOMEN’SECRET EAU MY SECR...
8413144541124 15.99
Eau My Secret është një eliksir frutash që përfaqëson ftohtësinë e pastër të jetës. Një aromë optimiste dhe femërore me aromëza ekzotike me lëng që sjellin gëzim. Aromëzat kryesore moderne të grejpfrutit dhe shegës, të kombinuara me fruta të kuqe dhe aromëza bazë të pemëve dhe muskave, e bëjnë të tërë aromën një kombinim të përsosur: të freskët, femëror dhe të shijshëm.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WOMEN’SECRET EAU MY DELI...
8413144541117 15.99
Eau My Délice është një eliksir frutash që përfaqëson ftohtësinë e pastër të jetës. Një aromë optimiste dhe femërore me aromëza ekzotike me lëng që sjellin gëzim. Aromëzat kryesore moderne të grejpfrutit dhe shegës, të kombinuara me fruta të kuqe dhe aromëza bazë të pemëve dhe muskave, e bëjnë të tërë aromën një kombinim të përsosur: të freskët, femëror dhe të shijshëm.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WOMEN’SECRET EAU IT̵...
8411114000039 22.49
Parfum i ri, i freskët nga Women’secret. Për të ndjerë freskinë e një dite të ndritshme, me diell, të rrethuar nga lule të pranverës. Aromë e përsosur e përditshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WOMEN’SECRET EAU MY DELI...
8411114000022 22.49
Parfumi femëror Eau My Délice nxjerr freskinë e jetës përmes një eliksiri me shije frute. Një aromë që sjell optimizëm, përmes aromave ekzotike të grejpfrutit dhe shegës. Eau My Délice është një aromë femërore me pika të vogla orkideje. Një shpërthim gëzimi që sjell thelbin e jetës. Një eliksir me fruta me aroma ekzotike, një aromë e shijshme që përcjell feminitetin dhe gëzimin.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WOMEN’SECRET EAU MY SECR...
8411114000015 22.49
Eau my Secret është frymëzuar nga freskia e një kopshti oriental. Lulja e portokallit nxit flladin e butë të kombinuar me parfumin e saj sensual me aromën delikate dhe të bukur nga vanilla. Mandarina italiane, limoni dhe dardha si aromëzat e para e karakterizojnë përshtypjen e parë të kësaj arome. Personaliteti i vërtetë i kësaj arome shkëlqen për aq kohë sa bajamja, prekja e fshehtë e trëndafilit dhe e jasemines marrin hov. Aromëza e fundit…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WOMEN’SECRET GOLD SEDUCT...
8411114054919 19.99
GOLD SEDUCTION është një aromë e re nga Women’Secret, e cila është projektuar ekskluzivisht për një grua magjepsëse dhe sensuale me karakter, që do të ndriçojë netët e saj dhe do ta bëjë atë të ndihet më tërheqëse. Një parfum që krijon varësi dhe posedon aromë tërheqëse mbrëmjeje dhe njëkohësisht që hapet me një shije të shijshme frutash, një zemër elegante dhe të butë me lule dhe aromëza sensuale të ëmbla në sfond. Gold Seduction…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WOMEN’SECRET GOLD SEDUCT...
8411114054926 28.49
GOLD SEDUCTION është një aromë e re nga Women’Secret, e cila është projektuar ekskluzivisht për një grua magjepsëse dhe sensuale me karakter, që do të ndriçojë netët e saj dhe do ta bëjë atë të ndihet më tërheqëse. Një parfum që krijon varësi dhe posedon aromë tërheqëse mbrëmjeje dhe njëkohësisht që hapet me një shije të shijshme frutash, një zemër elegante dhe të butë me lule dhe aromëza sensuale të ëmbla në sfond. Gold Seduction…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE MILLION 1M LADY L...
3349668562763 48.49
Rozë e guximshme. Shije e ndjesisë. Pa kufi. Shpërthim i mjedrës. Kënaqësi… sandal-druri i fuqishëm kadifeje… E intoksifikuar. Jeta është një lojë! Damaskena rozë Esenca e lules së portokallit Mjedër Sandal-dru Vanillë  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE MILLION 1M LADY L...
3349668562732 68.49
Rozë e guximshme. Shije e ndjesisë. Pa kufi. Shpërthim i mjedrës. Kënaqësi… sandal-druri i fuqishëm kadifeje… E intoksifikuar. Jeta është një lojë! Damaskena rozë Esenca e lules së portokallit Mjedër Sandal-dru Vanillë  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE MILLION 1M LADY L...
3349668562640 87.49
Rozë e guximshme. Shije e ndjesisë. Pa kufi. Shpërthim i mjedrës. Kënaqësi… sandal-druri i fuqishëm kadifeje… E intoksifikuar. Jeta është një lojë! Damaskena rozë Esenca e lules së portokallit Mjedër Sandal-dru Vanillë  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA AQUA 30ml...
3349668563265 47.49
Një muzë moderne, një odise e re për Olimpenë: fuqitë hyjnore të thellësisë. Duke e konfirmuar zotërimin e saj, duke i urdhëruar elementet, ajo ndriçon si deti. OLYMPEA AQUA. Një vanilje sensuale, e njelmët. Aromë freskuese dhe diellore, limon, ambergris sexy. Një alkimi intriguese e luleve ujore dhe qelibarëve. Hyjnore.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA AQUA 50ml...
3349668563227 66.49
Një muzë moderne, një odise e re për Olimpenë: fuqitë hyjnore të thellësisë. Duke e konfirmuar zotërimin e saj, duke i urdhëruar elementet, ajo ndriçon si deti. OLYMPEA AQUA. Një vanilje sensuale, e njelmët. Aromë freskuese dhe diellore, limon, ambergris sexy. Një alkimi intriguese e luleve ujore dhe qelibarëve. Hyjnore.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA AQUA 80ml...
3349668562824 85.49
Një muzë moderne, një odise e re për Olimpenë: fuqitë hyjnore të thellësisë. Duke e konfirmuar zotërimin e saj, duke i urdhëruar elementet, ajo ndriçon si deti. OLYMPEA AQUA. Një vanilje sensuale, e njelmët. Aromë freskuese dhe diellore, limon, ambergris sexy. Një alkimi intriguese e luleve ujore dhe qelibarëve. Hyjnore.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE BLACK XS 30ml | P...
3349666002742 34.49
Black XS pour Elle është një aromë plot kontraste, e cila mishëron pafajësinë e mistershme dhe sensualitetin rrezatues. Shisha e saj Rock’n Roll mbyll një eliksir të krijuar posaçërisht për princeshat rebele, pa turp dhe dashamirët sexy të joshjes.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE BLACK XS 50ml | P...
3349666002506 51.49
Black XS pour Elle është një aromë plot kontraste, e cila mishëron pafajësinë e mistershme dhe sensualitetin rrezatues. Shisha e saj Rock’n Roll mbyll një eliksir të krijuar posaçërisht për princeshat rebele, pa turp dhe dashamirët sexy të joshjes.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE ULTRAVIOLET 30ml ...
3349668504503 41.99
Ultraviolet mishëron një botë shpirtërore dhe rrezatuese. Është një aromë moderne, sensuale dhe joshëse e luleve orientale.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE ULTRAVIOLET 50ml ...
3349666010501 60.49
Ultraviolet mishëron një botë shpirtërore dhe rrezatuese. Është një aromë moderne, sensuale dhe joshëse e luleve orientale.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA INTENSE 3...
3349668543144 50.99
Perëndesha jonë madhështore moderne është kthyer. Seksi, më e guximshme … më intensive. Olympéa nuk ka qenë kurrë kaq komanduese, duke i kthyer të gjith sytë drejt saj. Ajo është mishërimi përfundimtar i një gruaje të fortë: e bukur dhe e pavarur, e fortë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA INTENSE 5...
3349668543113 68.99
Perëndesha jonë madhështore moderne është kthyer. Seksi, më e guximshme … më intensive. Olympéa nuk ka qenë kurrë kaq komanduese, duke i kthyer të gjith sytë drejt saj. Ajo është mishërimi përfundimtar i një gruaje të fortë: e bukur dhe e pavarur, e fortë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE MILLION PRIVE LAD...
3349668535460 48.49
Lady Million Privé eksploron një intensitet të ri dhe emocionues, befasues femëror. Gjurmët e saj me shije frute orientale kanë një joshje të një magjistare flirtuese që është më e pakapshme se kurrë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE MILLION PRIVE LAD...
3349668535439 66.49
Lady Million Privé eksploron një intensitet të ri dhe emocionues, befasues femëror. Gjurmët e saj me shije frute orientale kanë një joshje të një magjistare flirtuese që është më e pakapshme se kurrë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE MILLION PRIVE LAD...
3349668535446 85.49
Lady Million Privé eksploron një intensitet të ri dhe emocionues, befasues femëror. Gjurmët e saj me shije frute orientale kanë një joshje të një magjistare flirtuese që është më e pakapshme se kurrë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA 30ml | PA...
3349668528653 46.99
Frymëzuar nga sferat e mitologjisë greke, Olympéa e Paco Rabanne është një parfum parajse për perëndeshën moderne. Një përzierje e kontrasteve, nga vanilja e njelmët në dru të kashmirit, do të kapë vëmendjen tuaj në aplikimin e parë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA 50ml | PA...
3349668528660 64.49
Frymëzuar nga sferat e mitologjisë greke, Olympéa e Paco Rabanne është një parfum parajse për perëndeshën moderne. Një përzierje e kontrasteve, nga vanilja e njelmët në dru të kashmirit, do të kapë vëmendjen tuaj në aplikimin e parë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE MILLION LADY 80ml...
3349668547821 79.99
Zotërimi i artit të joshjes nuk është i lehtë. Por me këtë aromë të zjarrtë nga Paco Rabanne në arsenalin tuaj të parfumeve, mundeni të shihni përmisimin e nivelit tuaj të aftësive. Lady Million, e cila vijon nga marka tani-ikonike 1 milion për burrat, është e mbushur me aroma të përshtatshme për ato takimet spontane dhe pije me vajzat.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE MILLION LADY 30ml...
3349668508471 42.99
Zotërimi i artit të joshjes nuk është i lehtë. Por me këtë aromë të zjarrtë nga Paco Rabanne në arsenalin tuaj të parfumeve, mundeni të shihni përmisimin e nivelit tuaj të aftësive. Lady Million, e cila vijon nga marka tani-ikonike 1 milion për burrat, është e mbushur me aroma të përshtatshme për ato takimet spontane dhe pije me vajzat.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE MILLION LADY 50ml...
3349668508488 61.99
Zotërimi i artit të joshjes nuk është i lehtë. Por me këtë aromë të zjarrtë nga Paco Rabanne në arsenalin tuaj të parfumeve, mundeni të shihni përmisimin e nivelit tuaj të aftësive. Lady Million, e cila vijon nga marka tani-ikonike 1 milion për burrat, është e mbushur me aroma të përshtatshme për ato takimet spontane dhe pije me vajzat.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GABRIELA SABATINI MISS 30ml | ...
737052854922 22.99
Një kombinim me shije dhe me lule ndryshe nga çdo tjetër, Miss Gabriela është një festë e origjinalitetit dhe feminitetit. Aromëzat kryesore të mjedrës dhe biberit të kuq janë një kombinim kërshërues që do të kthejë kokat dhe t’ju bëjë të dalloheni nga të tjerët. Parfumet e lules janë futur në aromëzen kryesore – jasemini, heliotrope dhe bozhur. Ambergris dhe kedri shtojnë ndër tones drurore për një aromë natyrore që është e harlisur dhe e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GABRIELA SABATINI MISS 20ml | ...
737052854885 15.99
Një kombinim me shije dhe me lule ndryshe nga çdo tjetër, Miss Gabriela është një festë e origjinalitetit dhe feminitetit. Aromëzat kryesore të mjedrës dhe biberit të kuq janë një kombinim kërshërues që do të kthejë kokat dhe t’ju bëjë të dalloheni nga të tjerët. Parfumet e lules janë futur në aromëzen kryesore – jasemini, heliotrope dhe bozhur. Ambergris dhe kedri shtojnë ndër tone drurore për një aromë natyrore që është e harlisur dhe e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GABRIELA SABATINI MISS 60ml | ...
737052854960 29.99
Një kombinim me shije dhe me lule ndryshe nga çdo tjetër, Miss Gabriela është një festë e origjinalitetit dhe feminitetit. Aromëzat kryesore të mjedrës dhe biberit të kuq janë një kombinim kërshërues që do të kthejë kokat dhe t’ju bëjë të dalloheni nga të tjerët. Parfumet e lules janë futur në aromëzen kryesore – jasemini, heliotrope dhe bozhur. Ambergris dhe kedri shtojnë ndër tones drurore për një aromë natyrore që është e harlisur dhe e…
Krahaso QUICK SHOP