Gjithsej 409 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA INTENSE N...
3349668543083x 89.49
Perëndesha jonë madhështore moderne është kthyer. Seksi, më e guximshme … më intensive. Olympéa nuk ka qenë kurrë kaq komanduese, duke i kthyer të gjith sytë drejt saj. Ajo është mishërimi përfundimtar i një gruaje të fortë: e bukur dhe e pavarur, e fortë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER SCANDAL NAT...
8435415006408x 93.49
Jean Paul Gaultier paraqet një feminizëm parizian të liruar nga fryma e Pigalle. Skandali është një lloj i ri i aromës për gratë: aura elegante që ajo lë në prag të saj është njollosur nga fryma Pigalle e dashur nga Jean Paul Gaultier. Edhe zonja Ministri është joshur nga ky parfum. Është më shumë se një frymë e ajrit të freskët – është një frymë e lirisë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
KENZO L’EAU PAR INDIGO 3...
3352810295891x 29.99
Uji nuk është pa ngjyrë, as nuk është pa erë, ose pa shije. KENZO kapi aromat dhe ngjyrat e tij, i kondensoi në dy aspekte, për femrën dhe për burrin, dhe i vuri në dy pjesë të ujit të gjallë, të bëra për njëri-tjetrin … “Një komunikim i ri, një interpretim i ri i L’EAU, një takim hipnotik , një burrë tërheqës dhe grua tërheqëse … “Patrick Guedj
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER SCANDAL NAT...
8435415006378x 68.49
Jean Paul Gaultier paraqet një feminizëm parizian të liruar nga fryma e Pigalle. Skandali është një lloj i ri i aromës për gratë: aura elegante që ajo lë në prag të saj është njollosur nga fryma Pigalle e dashur nga Jean Paul Gaultier. Edhe zonja Ministri është joshur nga ky parfum. Është më shumë se një frymë e ajrit të freskët – është një frymë e lirisë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE FLOWE...
3614272114548x 83.49
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA NUIT TRESOR A LA FO...
3614272320604x 84.49
Një shpërthim me lule, midis fuqisë dhe vullnetit, që fton të jetojmë emocionet e dashurisë. Një diamant i ri i kuq i flaktë, simbol i zjarrit dhe energjisë. Kutia përmbanë: La Nuit Tresor A La Folie 50ml Mascara Hypnose travel size 2ml
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA NUIT TRESOR 50ml &#...
3614272320598x 84.49
La Nuit Tresor Lancome – një aromë për gratë, i përket një grupi aromash gustative orientale. Kutia përmbanë: La Nuit Tresor Lancome 50ml Mascara Hypnose travel size 2ml
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI GUILTY ABSOLUTE POUR FEM...
8005610524177x 114.99
“Revolucioni #GuiltyNotGuilty vazhdon me lançimin e Gucci Absolute Pour Femme, partneri final i Gucci Absolute Pour Homme. Së bashku, çifti Absolute shprehin nocionin e dashurisë së emancipuar, një çift i aromave që plotësojnë njëri-tjetrin si një udhëtim per emancipim. Duke filluar nga një aromë e manaferrës, Gucci Absolute Pour Femme është një aromë jo tradicionale e grave e krijuar për një grua bashkëkohore. Nuk ka asnjë mënyrë absolute të vësh parfum. Nuk ka asnjë mënyrë absolute…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI E...
3614227570085x 65.29
Intensivisht sensuale dhe femërore, Gucci Bloom Nettare di Fiori feston karakterin intime dhe autentike të një gruaje. Rose dhe lule osmanthus resonate në një enigmatic, woodier përzierje së bashku me aromat e Gucci Bloom origjinal.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE LR...
3614272026186x 72.49
Zbuloni një deklaratë të re të ndjeshme dhe sensuale të nuhatjes, një ode e vërtetë për një feminitet të lulëzuar. Një buqetë e gjallë me lule, duke kombinuar aroma të freskëta dhe të ndezura të bergamotit dhe mandarinë me aromë të luleve së Iris Pallidës, Jasmine Sambac dhe petal Freesia, të zmadhuar nga Orange Blossom Absolute.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE LR...
3614272026193x 97.39
Zbuloni një deklaratë të re të ndjeshme dhe sensuale të nuhatjes, një ode e vërtetë për një feminitet të lulëzuar. Një buqetë e gjallë me lule, duke kombinuar aroma të freskëta dhe të ndezura të bergamotit dhe mandarinë me aromë të luleve së Iris Pallidës, Jasmine Sambac dhe petal Freesia, të zmadhuar nga Orange Blossom Absolute.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI PARADISO EAU D...
3607347733461 53.29
Eau de parfum Roberto Cavalli Paradiso evokon atmosferën emocionuese, të gëzueshme dhe të lumtur të pushimeve dhe do të mbulojë ty me lehtësi dhe freski. Parfum citrus Për gruan optimiste Për përdorim ditor, sidomos në mot të nxehtë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME TRESOR MIDNIGHT ROSE E...
3605532423203 75.99
Simpatike. E Djallëzuar. E Dëshirueshme. Një përzierje seksi-e ëmbël e mjedrës, trëndafilit, vaniljes dhe muskut sensual për feminitetin e djallëzuar: Më merr zemrën nëse mundesh!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI SI EAU DE PARFU...
3605522034709 99.99
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME TRESOR MIDNIGHT ROSE E...
3605532423142 48.99
Simpatike. E Djallëzuar. E Dëshirueshme. Një përzierje seksi-e ëmbël e mjedrës, trëndafilit, vaniljes dhe muskut sensual për feminitetin e djallëzuar: Më merr zemrën nëse mundesh!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI SI PASSIONE EDP...
3614271994806 80.99
Zbuloni aromën e re femërore të Giorgio Armani, Sì Passione. Kjo aromë e ndritshme, me shije frute, me aromë të trëndafilave dhe të vaniljes drurore, u krijua për gruan që është e pasionuar, femërore dhe e lirë. Ngjyra e kuqe e shishes kap thelbin e pasionit dhe sipas fjalëve të z. Armani, është “një kombinim i papërmbajtshëm i hir’it, forcës dhe pavarësisë së shpirtit”.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI GOLDEA THE ROMAN NIGHT...
783320408861 98.49
Goldea The Roman Night Absolute, një parfum i cili mishëron sensualitetin. Një parfum me mundësi të panumërta, të cilat kapin guximin, intenzitetin dhe tensionin e një nate Romake. Një parfum hipnotik luleje chypre dhe dru musku, një eliksir i krijuar nga fuqi supreme të joshjes.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI GOLDEA THE ROMAN NIGHT...
783320408878 81.99
Goldea The Roman Night Absolute, një parfum i cili mishëron sensualitetin. Një parfum me mundësi të panumërta, të cilat kapin guximin, intenzitetin dhe tensionin e një nate Romake. Një parfum hipnotik luleje chypre dhe dru musku, një eliksir i krijuar nga fuqi supreme të joshjes.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI GOLDEA THE ROMAN NIGHT...
783320408885 54.99
Goldea The Roman Night Absolute, një parfum i cili mishëron sensualitetin. Një parfum me mundësi të panumërta, të cilat kapin guximin, intenzitetin dhe tensionin e një nate Romake. Një parfum hipnotik luleje chypre dhe dru musku, një eliksir i krijuar nga fuqi supreme të joshjes.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CALVIN KLEIN WOMEN EDP 50ml | ...
3614225356933 72.99
Aromë e parë e krijuar ndonjëherë nga Raf Simons, Calvin Klein Women nuk paraqet një, por shumë – një grup individësh, secila me zërin e tyre të veçantë. Duke u frymëzuar nga liria e natyrshme dhe realiteti i fuqizuar i grave moderne, kjo aromë e feston frymën femërore në të gjitha format e saj. Calvin Klein WOMEN është një tribut për kontrastin përbrenda feminitetit, pafundësisht të ndryshme dhe thellësisht komplekse, si karakteret e grave që e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CALVIN KLEIN WOMEN EDP 30ml | ...
3614225357015 52.49
Aromë e parë e krijuar ndonjëherë nga Raf Simons, Calvin Klein Women nuk paraqet një, por shumë – një grup individësh, secila me zërin e tyre të veçantë. Duke u frymëzuar nga liria e natyrshme dhe realiteti i fuqizuar i grave moderne, kjo aromë e feston frymën femërore në të gjitha format e saj. Calvin Klein WOMEN është një tribut për kontrastin përbrenda feminitetit, pafundësisht të ndryshme dhe thellësisht komplekse, si karakteret e grave që e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VERSACE BRIGHT CRYSTAL ABSOLU ...
8011003819423 39.79
Versace prezanton Bright Crystal Absolu, versionin intensiv të një prej aromave më të dashura të xhevahirëve në botë. Qëndrueshmëria mahnitëse e yuzut menjëherë del mes farave me ngjyrë dhe me lëng shegë duke krijuar një freski të pazakontë, të pastër dhe natyrore. Zemra është e pasur me ere dhe me ngjyrë kadifeje të mjedrës, të theksuar nga eleganca e bozhures së bashku me ndjesi të rafinuara të magnolia dhe lule lotus.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VERSACE BRIGHT CRYSTAL EDT 30m...
8011003993802 39.49
Frymëzuar nga një përzierje e aromave të preferuara të luleve së Donatella Versace, Bright Crystal është një përzierje freskuese dhe sensuale e yuzu të freskët dhe shegës së përzier me lule qetësuese të bozhures, magnolia dhe lulesh zambak uji, të ngrohur me ndjesi musku dhe qelibari.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE POUR FEMME EDP 30ml | ...
737052949161 44.99
Një Lacoste eau de parfum me vendosmëri femërore plot sensualitet dhe butësi origjinale. Një ndjenjë e ëmbël dhe freskuese në këtë parfum elegant dhe modern.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT PRIVATE AC...
3614227391789 74.29
BOSS SCENT PRIVATE ACCORD FOR HER zbulon një kapitull të ri në historinë e joshjes sipas BOSS Parfume. Një parfum i mvarur gourmand oriental, ky parfum toksik rezonon me sensualitetin dhe vetëbesimin e gruas BOSS, duke e bërë atë të papërmbajtshëm tek Njeriu BOSS.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT PRIVATE AC...
3614227391796 54.39
BOSS SCENT PRIVATE ACCORD FOR HER zbulon një kapitull të ri në historinë e joshjes sipas BOSS Parfume. Një parfum i mvarur gourmand oriental, ky parfum toksik rezonon me sensualitetin dhe vetëbesimin e gruas BOSS, duke e bërë atë të papërmbajtshëm tek Njeriu BOSS.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CAROLINA HERRERA 212 VIP ROSE ...
8411061781197 41.99
Një ikonë ultra-femërore, kjo ngjyrë e re e 212 VIP injekton argëtim dhe ngjyrë në qytet, duke sjellë jetë të re në skenën sociale me besim emocional. 212 VIP ROSÉ përmban esencën e ndejës më ekskluzive në NYC, e paraqitur në një shishe mat roze të sofistikuar, por prap lozonjare.
Krahaso QUICK SHOP
21%
Krahaso QUICK SHOP
AIR VAL EAU DE TOILETTE HELLO ...
663350059724 6.99 5.49
Aroma e parfumit Hello Kitty është 100% origjinale. Hello Kitty (në kuti me ngjyrë pink) rekomandohet për përdorim të përditshëm.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
AIR VAL EAU DE TOILETTE FROZEN...
663350063110 6.99
Frozen, nga Air-Val International, është një aromë për femra, nga familja Floral Fruity Gourmand. Përbërësit e saj janë: grejpfruti, portokalli, molla, mandarina, koriandra, rrushi i zi pa fara, barbaroza, çokollata, mjedra, lulet e portokallit, misku, qelibari, vanilja, pjeshka, myshku dhe druri i sandalit.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
AIR VAL EAU DE TOILETTE BARBIE...
663350055788 6.99
Barbie i lejon vajzat ta imagjinojnë si një princeshë. Barbie është një ikonë mode për vajzat dhe, njëkohësisht, është kukulla më e shitur në botë. Aromë fantastike për fëmijët, nga Air-Val International. Përbërësit: portokall, limon, pjepër, mollë e gjelbër, trëdafil, jasemin, qelibar, kedër dhe sandal.      
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VERSACE POUR FEMME DYLAN BLUE ...
8011003839094 55.99
“Dylan Blue pour Femme është një tributë për feminitetin: është një aromë e fortë, sensuale dhe e rafinuar e krijuar për një grua që njeh fuqinë e sensualitetit dhe mendjes së saj” – Donatella Versace
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CALVIN KLEIN CK IN2U HER EDT 5...
0883000196852 40.49
Calvin Klein fillon një epokë të re në parfumeri. CKIN2U është projektuar posaçërisht për një gjeneratë që përcaktohet nga shkëmbimi i përvojave përmes një rrjeti virtual të komunikimit. Çdoherë, kudo dhe me këdo. Njerëz të rinj të mërzitshëm, të shqetësuar dhe teknoseksual.
Krahaso QUICK SHOP