Showing 1–32 of 247 results

Krahaso QUICK SHOP
BRUNO BANANI MADE FOR MEN PERF...
KOD0005911623 24.49
Made for Men është një aromë intriguese dhe joshëse e përbërë për të bërë një përshtypje të rastësishme, të relaksuar dhe mashkullore. Loja e saj olfactive bazohet në sulm, pushtim dhe fitore.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DAVID BECKHAM CLASSIC BLUE PER...
3614225537318 23.99
David Beckham, një njeri i cili është sinonim i modës, stilit, sportit dhe suksesit, sjell David Beckham Classic Blue, një aromë karizmatike dhe e guximshme për burrat. Një kthesë e gjallë në Classic origjinal, Classic Blue ngjall elegancën e relaksuar dhe modern të Davidit. E dizajnuar për burrat që duan të bëjnë një deklaratë të stilit me vetëbesim.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DAVID BECKHAM INSTINCT PERFUME...
3614225537349 22.49
Instinct Eau de Toilette, aroma origjinale nga David Beckham, është bërë një klasik bashkëkohor; ajo kap stilin unik të David Beckham-it në një parfum ideal për përdorim gjatë ditës dhe natës. Shishja e Instinct është nënvlerësuar jashtëzakonisht. Gdhendur në bazën e flajkuas është një diamant me shkëlqim, një rikujtim i veçantë i stilit të sofistikuar personal të Beckham.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DAVID BECKHAM RESPECT PERFUME ...
3614225537394 23.49
David Beckham Respect Eau de Toilette parfum për burra – Përplotë kontraste, eleganca bashkëkohore e RESPEKTIT. Kur bën gjërat e duhura, njerëzit ju besojnë. I vërtetë në fushë, me shokët e tij, familjen apo ndonjë angazhim tjetër, David Beckham me të vërtetë i konsideron njerëzit, kush do që janë ata. Respekto të tjerët, respekto veten. Respekti është gjithçka; përhape atë.
Krahaso QUICK SHOP
34%
Krahaso QUICK SHOP
MEXX MAN PERFUME 30ml & S...
3614226770097 23.49 15.49
Aroma Mexx për njerëzit që janë në shtëpi kudo në botë dhe refuzojnë të dalin pa aromën e tyre të preferuar – kudo që të jenë. Mexx Man: i mrekullueshëm, spontan, i gjallë – një aromë për burrat ambiciozë, optimistë. Aroma e saj mjaft e freskët është një kombinim bindës i ananasit dhe mandarines me basil dhe sage.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE 1M MILLION PERFUM...
KOD0005911612 74.99
Dekadent hyjnor, 1 Milion Paco Rabanne është për burrin me një shije për gjëra delikate në jetë. Pra, nëse keni një stil jetese ku shumë është shumë, ky shufër ari i shndritshëm do të shtojë një gjë të fundit në repertorin tuaj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE PERFUME INVICTUS ...
KOD0005911615 81.99
Thith aromën e fitores me ‘Invictus’, parfumin e ri mashkullor nga Paco Rabanne. Kjo aromë e freskët e ndjeshme krijon një vizion modern të maskulinitetit. Paco Rabanne ‘Invictus’ është një përplasje e papritur e botëve, fuqive, ndjenjave dhe vlerave – një emocion i një aromëze të pastër freskuese përballë sensualitetit të një baze druri të guajakut.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VALENTINO UOMO PERFUME 100ml &...
KOD0005911616 85.99
Valentino Uomo është klasik dhe i shkëlqyeshëm, me akorde që ndryshojnë personin me kalimin e kohës: është një përzierje thellësisht italiane e përbërë nga përbërësit e zgjedhur me kujdes.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VALENTINO UOMO PERFUME 50ml &#...
KOD0005911614 81.99
Valentino Uomo është klasik dhe i shkëlqyeshëm, me akorde që ndryshojnë personin me kalimin e kohës: është një përzierje thellësisht italiane e përbërë nga përbërësit e zgjedhur me kujdes.
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
PEPE JEANS MEN SET 100ml &...
8411114057323 41.99 33.49
Parfumi i ri për meshkuj i Pepe Jeans është eleganca e thjeshtësisë me një freski të rafinuar mashkullore. Pepe Jeans London For Him është një përzierje unike që pasqyron saktësisht thelbin e markës, të vendosur dhe drithës. Aromë e freskët me agrume prek bergamot dhe mandarin Ndjesi të likerit, livandos dhe kafesë Prekje kreative dhe energjike Parfum mashkullor, i freskët dhe i gjallë Forma e parfumit si një përzierës koktejsh
Krahaso QUICK SHOP
21%
Krahaso QUICK SHOP
JIMMY CHOO MEN BLUE EDT 50ml |...
3386460072588 47.99 37.99
Jimmy Choo Man Blue Eau de Toilette është një aromë dinamike por elegante me një freski moderne. Një aromë e krijuar për një burrë jashtëzakonisht mashkullor me një elegancë urbane.
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
JIMMY CHOO MEN BLUE EDT 100ml ...
3386460067508 66.69 53.49
Jimmy Choo Man Blue Eau de Toilette është një aromë dinamike por elegante me një freski moderne. Një aromë e krijuar për një burrë jashtëzakonisht mashkullor me një elegancë urbane.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER ULTRA MALE ...
8435415015486 41.99
Si një nga pasuesit e tij më të hershëm që nga krijimi i “Le Male”, perfumeri Francis Kurkdjian ka sjellë aromën legjendare në kulmin e joshjes.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER LE MALE NAT...
8435415012607 40.49
Kaloni në një fushë të re të sofistikimit me Jean Paul Gaultier Le Male Essence de Parfum, një parfum për burrat me veti aromatike. Le Male origjinal ka ardhur me moshë, aroma e tij legjendare hynë në një epokë të re të madhështisë. i prirur për të bërë një përshtypje,  Le Male ngjall elegancën në çdo fazë me një përbërje që është hartuar me finesë mjeshtërore. Paraqitur në një shishe të re me një fizik…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE INVICTUS NATURAL ...
3349668530564 24.49
Thith aromën e fitores me Invictus, aromën e re mashkullore nga Paco Rabanne. Kjo aromë sensuale dhe e freskët përshkruan një vizion modern të maskulinitetit. Invictus është një përplasje e papritur mes botës dhe ndjenjave.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE INVICTUS DEODORAN...
20.99
Thith aromën e fitores me Invictus, aromën e re mashkullore nga Paco Rabanne. Kjo aromë sensuale dhe e freskët përshkruan një vizion modern të maskulinitetit. Invictus është një përplasje e papritur mes botës dhe ndjenjave.
Krahaso QUICK SHOP
19%
Krahaso QUICK SHOP
PEPE JEANS MEN EDT 50ml | PARF...
8411114057262 30.99 24.99
Parfumi i ri për meshkuj i Pepe Jeans është eleganca e thjeshtësisë me një freski të rafinuar mashkullore. Pepe Jeans London For Him është një përzierje unike që pasqyron saktësisht thelbin e markës, të vendosur dhe drithës. Aromë e freskët me agrume prek bergamot dhe mandarin Ndjesi të likerit, livandos dhe kafesë Prekje kreative dhe energjike Parfum mashkullor, i freskët dhe i gjallë Forma e parfumit si një përzierës koktejsh
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
PEPE JEANS MEN EDT 100ml | PAR...
8411114057194 39.29 31.49
Parfumi i ri për meshkuj i Pepe Jeans është eleganca e thjeshtësisë me një freski të rafinuar mashkullore. Pepe Jeans London For Him është një përzierje unike që pasqyron saktësisht thelbin e markës, të vendosur dhe drithës. Aromë e freskët me agrume prek bergamot dhe mandarin Ndjesi të likerit, livandos dhe kafesë Prekje kreative dhe energjike Parfum mashkullor, i freskët dhe i gjallë Forma e parfumit si një përzierës koktejsh
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE PURE XS 100ml | P...
3349668545728 70.49
I pari i krijuar i cili ka trashëguar një formë jashtëzakonisht të nxehtë. Jashtëzakonisht i ri, jashtëzakonisht i shkëlqyer, jashtëzakonisht i pasur, jashtëzakonisht i bukur. Pamja e tij joshëse është shqetësuese, jashtë kontrollit. Do të duket se ai i ka të gjitha, një utopi e pastër, dëshirë e pastër dhe magnetik. Freski eksplozive dhe sensualitet i flakët. I fuqishëm, burrëror, i papërmbajtshëm, që rri pezull midis pastërtisë së dëshirës së egër dhe kënaqësisë së tepërt.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE INVICTUS NATURAL ...
3349668515653 51.49
Thith aromën e fitores me ‘Invictus’, parfumin e ri mashkullor nga Paco Rabanne i cili është një përplasje e papritur e botëve, fuqive, ndjenjave. Kjo aromë e freskët, e ndjeshme vendos një vizion modern të maskulinitetit.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER LE MALE ESS...
8435415000666 57.59
Kaloni në një fushë të re të sofistikimit me Jean Paul Gaultier Le Male Essence de Parfum, një parfum për burrat me veti aromatike. Le Male origjinal ka ardhur me moshë, aroma e tij legjendare hynë në një epokë të re të madhështisë. E prirur për të bërë një përshtypje,  Le Male Essence de Parfum ngjall elegancën në çdo fazë me një përbërje që është hartuar me finesë mjeshtërore. Paraqitur në një shishe të re…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT EDT 200ml ...
737052972343 129.99
HUGO BOSS prezanton BOSS THE SCENT, parfumin e tij joshëse për burrat. HUGO BOSS beson në joshje të fuqishme dhe të paharrueshme. Aroma që krijon këtë efekt është tërësisht unik. BOSS The SCENT krenohet me një përbërës ekskluziv, frytin Maninka, i vendosur në një bazë lëkure të fortë. Efekti është i palëkundshëm,i fuqishëm, i krijuar për të provokuar shqisat me një erë thellësie dhe enigmë: i fuqishëm, i pasur, i plotë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DOLCE & GABBANA LIGHT BLU...
3423473020509 59.49
I efektshëm dhe modern, dizenjimi i shishës së aromës së re reflekton intensitetin e rritur të aromës. Brenda shishes së ftohtë me qelq, ajo merr hijen e ndritshme të kaltër të detit Mesdhe.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARMANI CODE 4.2 EDT SP FOR MEN...
3360375006432 95.99
Një aromë joshëse për meshkujt, Armani Code është një përzierje seksuale me limon të freskët dhe bergamot të zbutur me lëkundjet e luleve të portokallit dhe të ngrohur me dru qetësues guaiac dhe fasule tonka.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE A-LIST EDT...
3614272129870 68.49
Një aromë joshëse bashkëkohore për meshkujt,Code A-List  ju lejon të merrni vendin tuaj në një listë ekskluzive: ‘Armani-List’. Code A-List aroma e meshkujve ka maskulinitet të patëmetë të kultivuar, një personalitet të fortë, magnet natyral, që tërheq dhe ngjallet me errësirën e natës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE A-LIST EDT...
3614272202269 57.15
Një aromë joshëse bashkëkohore për meshkujt,Code A-List  ju lejon të merrni vendin tuaj në një listë ekskluzive: ‘Armani-List’. Code A-List aroma e meshkujve ka maskulinitet të patëmetë të kultivuar, një personalitet të fortë, magnet natyral, që tërheq dhe ngjallet me errësirën e natës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970011141 5.89
Një stimulues i provokuar, aromë e pastër me një ndjesi pluhuri e një ndjenjë e qëndrueshme freskuese dhe tërheqëse. Tesori d’Oriente është një aromë e ngrohtë dhe delikate falë muskut në lidhje me shtesa të qelibarit. Muschio Bianco zgjon shqisat dhe i prekë ndjenjat e tyre. Qelibari merr energjinë negative, harmonizon emocionet dhe hap dyert e eksitimit sensual. Një anhalter i gjatë duke bërë aromat me një bukuri sensuale dhe harmonike.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970036922 3.29
Një stimulues i provokuar, aromë e pastër me një ndjesi pluhuri e një ndjenjë e qëndrueshme freskuese dhe tërheqëse. Tesori d’Oriente është një aromë e ngrohtë dhe delikate falë muskut në lidhje me shtesa të qelibarit. Muschio Bianco zgjon shqisat dhe i prekë ndjenjat e tyre. Qelibari merr energjinë negative, harmonizon emocionet dhe hap dyert e eksitimit sensual. Një anhalter i gjatë duke bërë aromat me një bukuri sensuale dhe harmonike.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO AB...
3614271992895 55.89
Ju prezantojmë aromën ACQUA DI GIÒ ABSOLU për burrat, që feston bashkimin mes ujit të freskët dhe drurit të ngrohtë. E parë përmes syve të Giorgio Armani, aleanca e ujit dhe e drurit na çon në një udhëtim në maskulinitetin e përjetshëm, duke përqafuar një ndërgjegje më të thellë të përgjithshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE EDT POUR H...
3360372100522 69.99
Kolonja parë orientale nga Giorgio Armani, Kodi i Armanit kombinon një koktel të citronit me erë bergamote dhe limon me aroma të buta të pemëve të ullirit, të ngrohur me dru guaiac dhe kokrra Tonka. Eau de toilette joshëse për burrin bashkëkohor.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE EDT POUR H...
3360372100515 59.24
Kolonja parë orientale nga Giorgio Armani, Kodi i Armanit kombinon një koktel të citronit me erë bergamote dhe limon me aroma të buta të pemëve të ullirit, të ngrohur me dru guaiac dhe kokrra Tonka. Eau de toilette joshëse për burrin bashkëkohor.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VALENTINO UOMO INTENSE NATURAL...
8411061842430x 59.99
Valentino Uomo Intense është për një burrë me një joshje karizmatike dhe një maskulinitet dominant me një aura të dallueshme. Një përqendrim i parfumit me një gjurmë të gjatë për të rritur karizmën e përditshme të njeriut ose për një rast të veçantë.
Krahaso QUICK SHOP