Gjithsej 676 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
GUCCI GUILTY POUR FEMME EDP 90...
3614227758162 109.99
Koleksioni i Gucci Guilty fillon një kapitull të ri, duke riprezantuar aromën origjinale të Pour Femme si një Eau De Parfum të pasur, duke kombinuar aromat superiore të luleve të nxitura nga aroma natyrale. Individuale por prap të bashkuar në mënyrë natyrale, parfumet e meshkujve dhe të femrave paraqesin një deklaracion të shprehjes individuale dhe guximit, duke iu mbajtur fjalës #ForeverGuilty.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI RUSH WOMENS PARFUM 30ml ...
8005610328737 43.99
Kjo është aroma e dytë e Gucci për femra. Gucci Rush është një aromë shumë tërheqëse dhe e njohur, impulsive dhe e papërmbajtshme, ashtu si dashuria në shikim të parë. Emri i aromës “Rush” përkujton drogën stimuluese, shumë të përhapur në Amerikë gjatë viteve 1980. Shishja me ngjyrë të kuqe intenzive ka formën e një video kasete, një dizajn shumë të pazakontë dhe modern.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS BOSS BOTTLED DEODORA...
737052354996 26.99
Mashkulli Boss suksesin e ka të shkruar – konkurues, me qëllime dhe ambicioz. Ritualet e tija të përditshme për përgatitje janë integrale në misionin e tijë personal për sukses dhe Boss Bottled është shëndrruar në një pjesë të pandashme të armës së tijë të përditshme. Boss Bottled është një përmbledhje e Boss në një parfum. Me vetbesim dhe modern: vijat e pastra e bëjnë Boss Bottled një ikonikë klasike. Duke kombinuar elegancën dhe stilin, ishte…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS HUGO JUST DIFFERENT ...
737052465364 53.49
I inspiruar nga meshkuj spontan dhe me energji, Hugo Just Different është një aromë mashkullore e kombinuar me një energji misterioze dhe kreative. Gjethet e mentes hapin përbërjen dhe çojn drejt akordeve të fresias dhe borzilokut. Një bazë pikante e përbërë nga patçuoli, banum vaj dhe labdanum krijon një aromë afatgjate të përsosur për një natë jasht në qytet.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS ORANGE MAN EDT 40ml ...
737052348018 51.99
Boss Orange Man sjellë një përzierje energjetike të mollës së freskët, të temjanit të ngrohtë, të vaniljes dhe të drurit bubinga, kjo aromë e gjallë, e freskët perfshin përsosmërisht optimizmin e lirë të BOSS Orange Man. Spontan, i pasionuar dhe energjik, por i rastësishëm dhe i relaksuar në të njëjtën kohë, ai vërtet është një shpirt i lirë dhe BOSS Orange Man është i destinuar të bëhet aroma e tij e fundit. Sillni një opsion të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS ORANGE MAN EDT 60ml ...
737052347998 69.99
Boss Orange Man sjellë një përzierje energjetike të mollës së freskët, të temjanit të ngrohtë, të vaniljes dhe të drurit bubinga, kjo aromë e gjallë, e freskët perfshin përsosmërisht optimizmin e lirë të BOSS Orange Man. Spontan, i pasionuar dhe energjik, por i rastësishëm dhe i relaksuar në të njëjtën kohë, ai vërtet është një shpirt i lirë dhe BOSS Orange Man është i destinuar të bëhet aroma e tij e fundit. Sillni një opsion të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS ORANGE WOMAN EDT 30m...
737052238050 52.99
BOSS Orange Woman është një aromë e ngrohtë, e pasionuar, që kombinon aromat unike çliruese të mollës së freskët, luleve të bardha, vaniljes dhe zemrën e dru sandalit. Ata bashkohen për të krijuar një aromë të ngrohtë, tërheqëse dhe të lirë, që ju mund ta përdorni me pasion.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT FOR HER PA...
3614226705716 139.99
BOSS The Scent for Her, parfumi i ri joshës për gratë. Frymëzuar nga një udhëtim i joshjes së fuqishme, BOSS The Scent for Her nxjerr një elegancë sublime femërore, ngrohtësi dhe joshjen që shpaloset gradualisht me kalimin e kohës duke tërhequr më pranë gruan BOSS dhe njeriun BOSS.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT PARFUME FO...
3614226705570 87.99
HUGO BOSS prezanton BOSS THE SCENT, parfumin e tij joshës për burrat. HUGO BOSS beson në joshje të fuqishme dhe të paharrueshme. Aroma që krijon këtë efekt është tërësisht unikE. BOSS The SCENT krenohet me një përbërës ekskluziv, frytin Maninka, i vendosur në një bazë lëkure të fortë. Efekti është i palëkundshëm,i fuqishëm, i krijuar për të provokuar shqisat me një erë thellësie dhe enigmë: i fuqishëm, i pasur, i plotë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE L.12.12 POUR LUI FRAN...
3614228228763 54.99
Një parfum i pasur me elegancë franceze dhe joshëse për meshkuj me një kuptim të veçantë të stilit. Për një sfidë joshëse të pasur me energji dhe liri të lëvizjes që janë besnik ndaj shpirtit të Lacoste.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE L.12.12 POUR LUI FREN...
3614228228749 73.99
Një parfum i pasur me elegancë franceze dhe joshëse për meshkuj me një kuptim të veçantë të stilit. Për një sfidë joshëse të pasur me energji dhe liri të lëvizjes që janë besnik ndaj shpirtit të Lacoste.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE L.12.12 POUR ELLE FREN...
3614228228701 41.99
Një parfum i pasur me elegancë franceze dhe joshëse për femra me një kuptim të veçantë të stilit. Për një sfidë joshëse të pasur me energji dhe liri të lëvizjes që janë besnik ndaj shpirtit të Lacoste.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE L.12.12 POUR ELLE FREN...
3614228228695 57.99
Një parfum i pasur me elegancë franceze dhe joshëse për femra me një kuptim të veçantë të stilit. Për një sfidë joshëse të pasur me energji dhe liri të lëvizjes që janë besnik ndaj shpirtit të Lacoste.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE L.12.12 POUR ELLE FREN...
3614228228671 78.99
Një parfum i pasur me elegancë franceze dhe joshëse për femra me një kuptim të veçantë të stilit. Për një sfidë joshëse të pasur me energji dhe liri të lëvizjes që janë besnik ndaj shpirtit të Lacoste.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE EN RO...
3614272520875 114.99
La vie est belle en Rose një aromë luleje frutore në familjen e La vie est belle. La vie est belle është një shprehje Franceze e cila nënkupton “jeta është e bukur”. Ky parfum është kompozuar nga lule zambaku të përzier me bozhur dhe trëndafila, duke shtuar dhe një aromë të fruteve. Ajo që duhet të dini: “La vie en rose” është një shprehje Franceze që përkthehet në atë se si jeta shikohet përmes syzeve…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE EN RO...
3614272520868 84.99
La vie est belle en Rose një aromë luleje frutore në familjen e La vie est belle. La vie est belle është një shprehje Franceze e cila nënkupton “jeta është e bukur”. Ky parfum është kompozuar nga lule zambaku të përzier me bozhur dhe trëndafila, duke shtuar dhe një aromë të fruteve. Ajo që duhet të dini: “La vie en rose” është një shprehje Franceze që përkthehet në atë se si jeta shikohet përmes syzeve…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE PARFU...
3614272371149 103.99
“La vie est belle”, një shprehje franceze që do të thotë “Jeta është e bukur”, manifestimi i një epoke të re. Univerzale por prap personale, feminizmi i Lancôme është një zgjedhje e përqafuar nga gratë, jo një standard i imponuar. Zgjedhja për të jetuar jetën dhe për ta mbushur me bukuri. Në mënyrën tënde.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME TRESOR LA NUIT MUSC DI...
3614272491069 95.99
La Nuit Trésor Musc Diamant, aromë e femrave që në fillim zbulon një aromë kryesore të mëndafshtë dhe mjedër e cila shumë shpejtë jep një aromë pikante të luleve të fresias dhe Rose Damascena para aromës zemër – delikate, musk të bardhë e cila ndjehet shpejtë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME TRESOR LA NUIT MUSC DI...
3614272537514 109.99
La Nuit Trésor Musc Diamant, aromë e femrave që në fillim zbulon një aromë kryesore të mëndafshtë dhe mjedër e cila shumë shpejtë jep një aromë pikante të luleve të fresias dhe Rose Damascena para aromës zemër – delikate, musk të bardhë e cila ndjehet shpejtë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI EDP 30ml | PAR...
3607345731056 56.99
Parfumi Roberto Cavalli i inspiruar nga univerzi, parfum femëror, sensual me një aromë shumëngjyrëshe është krijuar për femra me një personalitet të fortë të cilat dëshirojnë të dallohen nga të tjerat. Roberto Cavalli Signature prezanton një femër të fortë me vetbesim, të pavarur, të lirë, të hareshme dhe me plotë sharm. Personaliteti i fortë i femrës Signature përcakton fatin e sajë, aroma e sajë është ajo që e veçon atë nga të tjerat. Shishja e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI JUST CAVALLI F...
3607346236505 47.49
Ky parfum për femra është projektuar të jetë tërheqës me aromat e tij të ndritshëm të agrumeve neroli që janë të zbutura me ngrohtësinë e harlisur të luleve tiare Tahitiane. Qoftë dëshironi të leni një përshtypje të qëndrueshme në një mbrëmje romantike, ose për t’ju disponuar për një natë jashtë, ky parfum do t’ju ndihmojë të ndaiheni më të sigurt.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI JUST CAVALLI F...
3607346236260 58.14
Ky parfum për femra është projektuar të jetë tërheqës me aromat e tij të ndritshëm të agrumeve neroli që janë të zbutura me ngrohtësinë e harlisur të luleve tiare Tahitiane. Qoftë dëshironi të leni një përshtypje të qëndrueshme në një mbrëmje romantike, ose për t’ju disponuar për një natë jashtë, ky parfum do t’ju ndihmojë të ndaiheni më të sigurt.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VALENTINO UOMO 100ML+A.SH BALM...
8411061857427 99.99
Valentino Uomo është klasik dhe i shkëlqyeshëm, me akorde që ndryshojnë personin me kalimin e kohës: është një përzierje thellësisht italiane e përbërë nga përbërësit e zgjedhur me kujdes.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
YVES SAINT LAURENT L’HOM...
3365440316621 33.99
L’Homme Deodorant Stick i pasuruar me aromë sensuale, magnetike të parfumit L’Homme, ofron mbrojtje efikase gjatë tërë ditës. Një formulë pa alkohol që garanton rehati për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për lëkurën e ndjeshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
YVES SAINT LAURENT LA NUIT DE ...
3614272692046 62.99
Ky parfum i ri sjell një dimenzion më të errët dhe sensual në magnetizmin e ikonës La Nuit L’Homme Eau de Toilette. La Nuit De L’Homme shfaq fuqinë e tijë të joshjes me anë të sigurisë natyrale dhe të zakonshme, deri në agim. Dorzohuni thirrjes së një joshjeje intezive të natës, të ngrohtë dhe misterioze me La Nuit De L’Homme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
YVES SAINT LAURENT LA NUIT DE ...
3614272648340 79.99
Ky parfum i ri sjell një dimenzion më të errët dhe sensual në magnetizmin e ikonës La Nuit L’Homme Eau de Toilette. La Nuit De L’Homme shfaq fuqinë e tijë të joshjes me anë të sigurisë natyrale dhe të zakonshme, deri në agim. Dorzohuni thirrjes së një joshjeje intezive të natës, të ngrohtë dhe misterioze me La Nuit De L’Homme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
YVES SAINT LAURENT PARFUM INTE...
3365440328303 97.99
Eau de Parfum Intense Man prezanton kufirin intenziv të karizmës, sensualitetit dhe magnetizmit. Një sensualitet i sigurtë dhe një thellësi verbëruese dhe misterioze. Yves Saint Laurent Man shpreh veten në një interpretim nuhatër të ri më të fuqishëm dhe më të sofistikuar: L’Homme L’Intense. Një parfum i pasur me përbërës të vlefshëm. Fuqia e joshjes e një mashkulli me një stil unik: karizmatik dhe joshës, guximtar dhe përplot kontraste.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
YVES SAINT LAURENT Y EDP 100ml...
3614272050358 104.99
Parfumi i ri Y, një interpretim joshës i bluzës së bardhë dhe xhaketës së zezë ikonike të Yves Saint Laurent. Një portretizim intenziv i veçantisë së Y, aroma të sofistikuara të bergamotit, gjengjefilit dhe sage të cilat theksohen nga një akord i mollës. Në bazë, aroma e barit vetiver paraqet pasionin e fuqisë unike të mashkullit Y. Asnjëher mos ndaloni besimin. Y, burrëria e ripërcaktuar.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
YVES SAINT LAURENT Y EDP 40ml ...
3614272050334 63.99
Parfumi i ri Y, një interpretim joshës i bluzës së bardhë dhe xhaketës së zezë ikonike të Yves Saint Laurent. Një portretizim intenziv i veçantisë së Y, aroma të sofistikuara të bergamotit, gjengjefilit dhe sage të cilat theksohen nga një akord i mollës. Në bazë, aroma e barit vetiver paraqet pasionin e fuqisë unike të mashkullit Y. Asnjëher mos ndaloni besimin. Y, burrëria e ripërcaktuar.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BEYONCE HEAT KISSED PERFUME 30...
3614225540509 27.99
Kur momenti i joshjes bëhet i pashmangshëm, ndezet një shkëndij në mes të dy njerëzve që i ofron ata më shumë. Buzët e tyre takohen dhe dridhja bëhet flakë. Beyoncé Heat Kissed kapë këtë intenzitet sensual në një shishe.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BEYONCE HEAT PERFUME 30ml R...
3614225540493 27.99
Beyoncé Heat është një aromë magjepsëse që nxjerr zjarrin nga brenda. Kjo është një shprehje unike e sensualitetit të fuqishëm të një gruaje: joshëse, elegante, por femërore me një ajër misterioz, kjo aromë pasqyron një grua me vetëbesim, e cila nuk ka frikë të dëshirojë dhe të dëshirohet.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BEYONCE RISE PERFUME 30ml R...
3614225540479 27.99
Beyoncé beson se fuqia e gruas vjen nga brenda dhe kur një grua lidhet me thelbin e saj, ajo kënaqet në individualitetin, forcën dhe bukurinë e saj. Për të nderuar këtë qëndrim të ngritur dhe fuqizues, Beyonce u frymëzua për të krijuar aromën e saj më të re, RISE.
Krahaso QUICK SHOP