Gjithsej 676 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA 80ml | P...
3349668528677 82.99
Frymëzuar nga sferat e mitologjisë greke, Olympéa e Paco Rabanne është një parfum parajse për perëndeshën moderne. Një përzierje e kontrasteve, nga vanilja e njelmët në dru të kashmirit, do të kapë vëmendjen tuaj në aplikimin e parë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE INVICTUS NATURAL ...
3349668515653 51.49
Thith aromën e fitores me ‘Invictus’, parfumin e ri mashkullor nga Paco Rabanne i cili është një përplasje e papritur e botëve, fuqive, ndjenjave. Kjo aromë e freskët, e ndjeshme vendos një vizion modern të maskulinitetit.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NINA RICCI L’AIR DU PRIN...
3137370301820 63.99
L’Air Du Printemps e Nina Ricci është prezantuar me përzierjen e bukur të trëndafilit dhe citonit, e cili nxjerr një nuancë femërore me një esencë intensivisht romantike në ajër. Aromat tjera të luleve shtojnë një dozë kënaqësie në disponimin tuaj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NAOMI CAMPBELL CAT DELUXE AT N...
5050456090358 15.99
Naomi Campbell Cat Deluxe At Night është një aromë unike për të gjitha gratë moderne që duan të jenë misterioze dhe tërheqëse. Cat deluxe At Night parfume simbolizon sensualitetin magjepsës dhe seksin natyror të vetë Naomi Campbell.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER LE MALE ESS...
8435415000666 57.59
Kaloni në një fushë të re të sofistikimit me Jean Paul Gaultier Le Male Essence de Parfum, një parfum për burrat me veti aromatike. Le Male origjinal ka ardhur me moshë, aroma e tij legjendare hynë në një epokë të re të madhështisë. E prirur për të bërë një përshtypje,  Le Male Essence de Parfum ngjall elegancën në çdo fazë me një përbërje që është hartuar me finesë mjeshtërore. Paraqitur në një shishe të re…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT PRIVATE AC...
3614227391802 103.99
BOSS SCENT PRIVATE ACCORD FOR HER zbulon një kapitull të ri në historinë e joshjes sipas BOSS Parfume. Një parfum i mvarur gourmand oriental, ky parfum toksik rezonon me sensualitetin dhe vetëbesimin e gruas BOSS, duke e bërë atë të papërmbajtshëm tek Njeriu BOSS.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT EDT 200ml ...
737052972343 129.99
HUGO BOSS prezanton BOSS THE SCENT, parfumin e tij joshës për burrat. HUGO BOSS beson në joshje të fuqishme dhe të paharrueshme. Aroma që krijon këtë efekt është tërësisht unikE. BOSS The SCENT krenohet me një përbërës ekskluziv, frytin Maninka, i vendosur në një bazë lëkure të fortë. Efekti është i palëkundshëm,i fuqishëm, i krijuar për të provokuar shqisat me një erë thellësie dhe enigmë: i fuqishëm, i pasur, i plotë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DOLCE & GABBANA LIGHT BLU...
3423473020509 59.49
I efektshëm dhe modern, dizenjimi i shishës së aromës së re reflekton intensitetin e rritur të aromës. Brenda shishes së ftohtë me qelq, ajo merr hijen e ndritshme të kaltër të detit Mesdhe.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE POUR HOMME...
3360375006432 95.99
Një aromë joshëse për meshkujt, Armani Code është një përzierje seksuale me limon të freskët dhe bergamot të zbutur me lëkundjet e luleve të portokallit dhe të ngrohur me dru qetësues guaiac dhe fasule tonka.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CK ETERNITY AIR WOMAN EDP 100M...
3614224821944 87.62
Zbuloni Calvin Klein Eternity Air For Woman Eau de Parfum; një aromë e butë dhe e lehtë e frymëzuar nga qielli i freskët dhe atmosferë të ftohtë e të acartë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI BLOOM NETTARE DI FIORI E...
3614227570030 86.59
Intensivisht sensuale dhe femërore Gucci Bloom nettare di Fiori feston karakterin intim dhe autentik të një gruaje. Rose dhe lule osmanthus rezonojnë në një përzierje enigmatik dhe pyllëzore së bashku me shënimet origjinale të Prada Bloom.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE A-LIST EDT...
3614272129870 68.49
Një aromë joshëse bashkëkohore për meshkujt,Code A-List  ju lejon të merrni vendin tuaj në një listë ekskluzive: ‘Armani-List’. Code A-List aroma e meshkujve ka maskulinitet të patëmetë të kultivuar, një personalitet të fortë, magnet natyral, që tërheq dhe ngjallet me errësirën e natës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE A-LIST EDT...
3614272202269 57.15
Një aromë joshëse bashkëkohore për meshkujt,Code A-List  ju lejon të merrni vendin tuaj në një listë ekskluzive: ‘Armani-List’. Code A-List aroma e meshkujve ka maskulinitet të patëmetë të kultivuar, një personalitet të fortë, magnet natyral, që tërheq dhe ngjallet me errësirën e natës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970011141 5.89
Një stimulues i provokuar, aromë e pastër me një ndjesi pluhuri e një ndjenjë e qëndrueshme freskuese dhe tërheqëse. Tesori d’Oriente është një aromë e ngrohtë dhe delikate falë muskut në lidhje me shtesa të qelibarit. Muschio Bianco zgjon shqisat dhe i prekë ndjenjat e tyre. Qelibari merr energjinë negative, harmonizon emocionet dhe hap dyert e eksitimit sensual. Një anhalter i gjatë duke bërë aromat me një bukuri sensuale dhe harmonike.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
TESORI D’ORIENTE MUSCHIO...
8008970036922 3.29
Një stimulues i provokuar, aromë e pastër me një ndjesi pluhuri e një ndjenjë e qëndrueshme freskuese dhe tërheqëse. Tesori d’Oriente është një aromë e ngrohtë dhe delikate falë muskut në lidhje me shtesa të qelibarit. Muschio Bianco zgjon shqisat dhe i prekë ndjenjat e tyre. Qelibari merr energjinë negative, harmonizon emocionet dhe hap dyert e eksitimit sensual. Një anhalter i gjatë duke bërë aromat me një bukuri sensuale dhe harmonike.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NINA RICCI RICCI RICCI DANCING...
3137370307372 47.99
Parfumi Ricci Ricci Dancing Ribbon përfshin një heroinë të re misterioze, provokative dhe plot glamur në botën e rafinuar të Parisit. Me një lidhëse rreth shishes, aroma e saj ruan sfidën dhe misterin e Ricci Ricci, por me një nuancë të gjallë, vibrante dhe argëtuese. Zgjon energjinë për të kërcyer gjithë kohën dhe për të jetuar intensivisht.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO AB...
3614271992895 55.89
Ju prezantojmë aromën ACQUA DI GIÒ ABSOLU për burrat, që feston bashkimin mes ujit të freskët dhe drurit të ngrohtë. E parë përmes syve të Giorgio Armani, aleanca e ujit dhe e drurit na çon në një udhëtim në maskulinitetin e përjetshëm, duke përqafuar një ndërgjegje më të thellë të përgjithshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE LR...
3614270265877x 99.90
Osmanthus e shijshme e para e Lancôme. Duke shkruar një histori të re të nuhatjes, La Vie Est belle reinterpretohet me ikonën Eau de Toilette dhe shpik Osmanthusin e parë të shijshëm.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE POUR HOMME...
3360372100522 69.99
Kolonja parë orientale nga Giorgio Armani, Kodi i Armanit kombinon një koktel të citronit me erë bergamote dhe limon me aroma të buta të pemëve të ullirit, të ngrohur me dru guaiac dhe kokrra Tonka. Eau de toilette joshëse për burrin bashkëkohor.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE POUR HOMME...
3360372100515 59.24
Kolonja parë orientale nga Giorgio Armani, Kodi i Armanit kombinon një koktel të citronit me erë bergamote dhe limon me aroma të buta të pemëve të ullirit, të ngrohur me dru guaiac dhe kokrra Tonka. Eau de toilette joshëse për burrin bashkëkohor.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VALENTINO UOMO INTENSE NATURAL...
8411061842430x 59.99
Valentino Uomo Intense është për një burrë me një joshje karizmatike dhe një maskulinitet dominant me një aura të dallueshme. Një përqendrim i parfumit me një gjurmë të gjatë për të rritur karizmën e përditshme të njeriut ose për një rast të veçantë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE EAU DE LACOSTE L.12.12...
8005610295374x 57.99
Skaj i zbukuruar është frymëzimi për EAU DE LACOSTE L.12.12 të ri. Një konstante brenda koleksioneve të LACOSTE-së, skaji i zbukuruar tregon një liri për të lëvizur dhe modernitet të përjetshëm, ashtu si EAU DE LACOSTE L.12.12 Pour Elle Collection ju lejon lirinë të jeni vetvetja. Natural është frymëzuese, autentike dhe e ngrohtë. Aromat e qumështit së kokosit të bute vijnë së bashku me Orris drusore në këtë aromë joshëse dhe të rafinuar që është diskrete…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER LE MALE 75m...
8435415012638x 53.49
Kaloni në një fushë të re të sofistikimit me Jean Paul Gaultier Le Male Essence de Parfum, një parfum për burrat me veti aromatike. Le Male origjinal ka ardhur me moshë, aroma e tij legjendare hynë në një epokë të re të madhështisë. i prirur për të bërë një përshtypje,  Le Male ngjall elegancën në çdo fazë me një përbërje që është hartuar me finesë mjeshtërore. Paraqitur në një shishe të re me një fizik…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE SET 1...
3614272111530x 83.49
“La vie est belle”, një shprehje franceze që do të thotë “Jeta është e bukur”; manifestimi i një epoke të re. Univerzale por prap personale, feminizmi i Lancôme është një zgjedhje e përqafuar nga gratë, jo një standard i imponuar. Zgjedhja për të jetuar jetën dhe për ta mbushur me bukuri. Në mënyrën tënde. Seti përmban: – La Vie est Belle eau de parfum spray 30 ml – La Vie est Belle body lotion 50…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS FEMME EDP NATURAL SP...
737052041353 87.99
FEMME nga BOSS, rrezatuese, e butë dhe e këndshme. Femme nga BOSS është një aromë e drurit musk që lëshon një aura të tërheqjes së feminitetit. Një aromë ultra femërore që pasqyron imazhin e një gruaje moderne sot.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI MAN WOOD ESSENCE 100ml...
783320461002x 92.99
BVLGARI MAN WOOD ESSENCE ka një erë të shijshme agrume. Është mjaft i freskët, por shndërrohet në një aromë më të thellë pyjore. Pas disa kohësh, aromat e drurit marrin përsipër. Prandaj, është më së shumti e përshtatshme për përdorim gjatë ditës. Përdoreni në zyrë ose për një datë, për të dalur me miqtë ose thjesht për të lexuar një libër në park. Koncepti bazohet në njeriun modern që i do mjediset natyrore. Kombinon vitalitetin…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT INTENSE ED...
8005610329048 104.99
Afrohuni për të përjetuar fuqinë e BOSS The Scent Intense For him, eau de parfum i ri joshës për burrat. Aroma pikante të xhenxhefilit dhe kardamomit, fruta ekzotike të maninkës dhe lëkurës kombinohen për të zbuluar forcën magnetike të parfumit. Vëni një çik në pikat e pulsit në qafë dhe trup për një aromë që zgjatë gjat tërë ditës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VALENTINO DONNA NATURAL 30ml |...
8411061815120x 49.49
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI UOMO SILVER ES...
3614223298426x 63.99
Roberto Cavalli Uomo Silver Essence është përfundimisht burrërore dhe do t’ju japë vetëbesim në çdo kohë të ditës. Parfum druror aromatik Për njeriun modern me vetëbesim Për përdorim gjatë gjithë ditës
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PACO RABANNE OLYMPEA INTENSE N...
3349668543083x 89.49
Perëndesha jonë madhështore moderne është kthyer. Seksi, më e guximshme … më intensive. Olympéa nuk ka qenë kurrë kaq komanduese, duke i kthyer të gjith sytë drejt saj. Ajo është mishërimi përfundimtar i një gruaje të fortë: e bukur dhe e pavarur, e fortë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
JEAN PAUL GAULTIER SCANDAL NAT...
8435415006408x 93.49
Jean Paul Gaultier paraqet një feminizëm parizian të liruar nga fryma e Pigalle. Skandali është një lloj i ri i aromës për gratë: aura elegante që ajo lë në prag të saj është njollosur nga fryma Pigalle e dashur nga Jean Paul Gaultier. Edhe zonja Ministri është joshur nga ky parfum. Është më shumë se një frymë e ajrit të freskët – është një frymë e lirisë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BVLGARI MAN WOOD ESSENCE 60ml ...
783320461019x 68.99
BVLGARI MAN WOOD ESSENCE ka një erë të shijshme agrume. Është mjaft i freskët, por shndërrohet në një aromë më të thellë pyjore. Pas disa kohësh, aromat e drurit marrin përsipër. Prandaj, është më së shumti e përshtatshme për përdorim gjatë ditës. Përdoreni në zyrë ose për një datë, për të dalur me miqtë ose thjesht për të lexuar një libër në park. Koncepti bazohet në njeriun modern që i do mjediset natyrore. Kombinon vitalitetin…
Krahaso QUICK SHOP