Gjithsej 254 Produkte.

20%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEPILATION SPATULA (SMA...
KOD1000000396 0.49 0.39
Shpatulla për depilim. Të mrekullueshme për heqjen e qimeve. Ekonomike dhe të qëndrueshme. Të lehta dhe të përshtatshme për përdorim. Heqin qimet në mënyrë perfekte, duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmueshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE WAX WARMER 400g | DEPIL...
FL-5 34.99
Depilator në tas. Është i përshtatshëm për përdorim në sallone të bukurisë si dhe në spa. Poashtu, është i përshtatshëm për teknikët e thonjve, terapeutët mobilë, studentët dhe, gjithashtu, për përdorim në shtëpi. Buton për fikje/startim i cili mund të rregullohet prej funksionimit mesatar te ai i lartë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e dyllëve. Tasi është nga alumini. Ka kapak plastik rezistent ndaj dëmtimit.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO WAX REMOVAL PAPER 100M ...
725272745625 5.89
Letër depilimi me gjatësi prej 100m të cilën mund ta përdorni gjat depilimit si në salone bukurie gjithashtu edhe në shtëpi.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEPILATORY HEATER ONE (...
KOD1000000369 6.49
Depilator për heqjen e qimeve. I mrekullueshëm për heqjen e qimeve. Ekonomik dhe i qëndrueshëm. I lehtë dhe i përshtatshëm për përdorim. Heq qimet në mënyrë perfekte, duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmueshme. I sjell lëkurës suaj rehati dhe ndjenjë të qetësimit. I vogël dhe fleksibil, i lehtë për ta mbajtur me vete; Mund të përdoret edhe në shtëpi edhe në sallon bukurie; I përkryer për përdorim profesional dhe personal.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BODY SPRAY PASSION FRUI...
4003583183784 3.19
E di çka dua dhe di si ta marr. Sekreti im: josh dhe magjeps në momentin e duhur. Magjia ime është spërkatësi aromatik për trup, me ekstrakt frutash pasioni, si freskues ekzotik dhe si magjia e të panjohurës. Freskues. Dermatologjikisht i testuar.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BODY LOTION CHERRY 200M...
4003583183944 2.99
“Sot po i shikoj të gjithë. Unë jam ylli në mes të yjeve. Mund të kaloj – jam në listën e mysafirëve.” Qilimi im i kuq është qershi – losion trupi me një aromë qershie për ndjenjën e luksit të pastër në lëkurë. Hidratues. Vegan. Testuar dermatologjikisht.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RO.IAL DEPILATORY WAX POTS TI...
8032636037145 3.99
Dyllë i tretshëm për lëkurë të ndjeshme– Titanium. Veçoritë kryesore Për lëkurë të ndjeshme Formule kremoze për shpëndarje të lehtë Siguron depilim me më pak dhembje Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën Materiali kryesor Dioksid titanium, vaj mineral dhe grycerol.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
L’OREAL HYDRA EXPERT NOR...
3600521693490 6.89
Çdo ditë lëkura pëson sulme të shumta: rrezet UV, stresi dhe ndotja e kthejnë lëkurën në një shënjestër të mijëra radikaleve të lira, të cilat janë shkaktarët kryesor të mplakjes së parakohshme të SAJ. Të gjitha këto dëmtojnë funksionin mbrojtës të lëkurës përmes humbjes së masës hidratuese dhe duke e dobësuar atë. Laboratorët e L’Oreal krijojnë HYDRAEXPERT DAY, për të aktivizuar “karrocën mbrojtëse” të lëkurës. Kremi i sjellë lëkurës elementët për të cilat ajo ka…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS WHITE EXTREM...
5907609310828 6.49
Zbardhues i thellë/ Krem anti-rrudha për NATË, me 6 efekte në 1 për të gjitha llojet e lëkures. Eveline Cosmetics WHITE EXTREME 3D është një trajtim inovativ që normalizon pigmentimin e lëkurës dhe në të njëjtën kohë zbut rrudhat në tri mënyra: gjatësinë, gjerësinë dhe thellësinë. Kjo seri kremash është zhvilluar veçanërisht për ato gra që ëndërrojnë të kenë ngjyrë të bukur, të ndritshme dhe të butë, gjatë gjithë vitit. Kremi aktiv për natën siguron zbardhjen…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS WHITE EXTREM...
5907609310811 6.49
Zbardhues i thellë / Krem anti-rrudhë për DITË SPF 30, 6 efekte në 1 për të gjitha llojet e lëkurës. Eveline Cosmetics WHITE EXTREME 3D është një trajtim inovativ që normalizon pigmentimin e lëkurës dhe në të njëjtën kohë zbut rrudhat në tri mënyra: gjatësinë, gjerësinë dhe thellësinë. Seria është zhvilluar veçanërisht për ato gra që ëndërrojnë të kenë ngjyrë të bukur, të ndritshme dhe të butë, gjatë gjithë vitit. Kremi ditor përmban një dozë të koncentruar…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS MOISTURE �...
5901761917963 4.29
Eveline cosmetics Moisture & Regeneration night cream 360º ; krem për përdorim ditor për lëkurë të tharë dhe të ndjeshme.   PËRBËRËSIT AKTIVE 360 °: HYDRA IMPACT FORMULA ™ Kompleksi SOFT TOUCH CONTROL ™, acidi hialuronik, AQUAPHYLINE®, Proteina të mëndafshit, Vaj argani dhe të bajameve.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS MOISTURE �...
5901761916898 4.29
Eveline Cosmetics Moisture & Mattification 360º Day Cream, krem për përdorim ditor nga Eveline Cosmetics për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme. PËRBËRËSIT AKTIVE 360 °: FORMULA HIDRATUESE ™; Kompleksi kontrollues i lëkurës mat™; acidi hialuronik; Kompleksi Aktiv Mat™; aquaporins; ekstraktet e mëndafshit; aloe vera.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS MOISTURE �...
5901761916881 4.29
Eveline Cosmetics Moisture & Revitalisation 360 ° Day Cream, krem për përdorim ditor për lëkurë normale dhe të kombinuar. PËRBËRËSIT AKTIVE 360 °: FORMULA HIDRATUESE™; Kompleksi kontrollues i lëkurës mat™; acid hialuronik; Q10; gjalpë kariteje; Koktej vitaminash A + E + F.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS HYALURON EXP...
5907609336163 7.39
HYBRID FUSION krem nga Eveline Cosmetics Hyaluron expert 50+. 3 FORMATE të 3 acideve HYALURONIKE.  MODELON DHE MBUSH RRUDHAT ME KONCENTRAT NXITËS, është i dedikuar për kujdesin kompleks të lëkurës pas moshës 50 vjeç. Formula e pasur me 3 acidet HYALRONIKE BIOAKTIVE, AQUAREVIPORIN ™ dhe LAMINARIA ALGAE menjëherë vulos dhe zbut epidermën. Redukton rrudhat dhe përmirëson tiparet e fytyrës. Teknologjia TRI-HYALURON 24h SYSTEM ™ kombinon teknologjinë e fuzionit hibrid që shfaq veprim intensifikues, garanton fuqi…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS MOISTURE �...
5901761916874 4.29
Eveline Cosmetics Moisture & Nourishment Day Cream 360 °, krem për përdorim ditor për lëkurë të tharë dhe të ndjeshme.  PËRBËRËSIT AKTIVE 360 °: FORMULË HIDRATUESE ™; Kompleksi kontrollues i butësisë™; acidi hialuronik, vaj argani dhe vaj bajamesh; Q10; Koktej Vitaminash A + E + F.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS HYALURON EXP...
5907609339942 7.39
HYBRID FUSION krem nga Eveline Cosmetics Hyaluron Expert 30+. 3 FORMATE të 3 acideve HYALURONIKE. Krem STRUKTURA ULTRA-HIDRATUESE është dedikuar për kujdesin kompleks të lëkurës pas moshës 30 vjeç. Formula e pasur me 3 acidet hidroklorike BIOAKTIVE, PRO-RETINOL A dhe BLUE COLLAGEN ™ pikërisht hidraton dhe zbut, zvogëlon rrudhat e para dhe parandalon formimin e atyre të reja. Teknologjia TRI-HYALURON 24h SYSTEM ™ e kombinimit hibrid gjeneron dhe mirëmban nivelin e duhur të hidratimit të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS GOLD LIFT EX...
5901761941951 7.49
Eveline Cosmetics Gold Lift Expert 60+, krem kundër rrudhave. Trajtimi i fytyrës me krem nga fije ari, një alternativë ndaj metodave invazive kirurgjike, është numri i padiskutueshëm në shumë klinika të mjekësisë estetike. FIJET NXITËSE TË ARIT janë jashtëzakonisht të efektshme në rinovimin dhe konturimin e fytyrës. Në sajë të teknologjisë TERAPI 24K 4D ™, formula unike e kremrave të pasura me 24,6 karat ari siguron një efekt shumë funksional për rinovimin: zvogëlojnë rrudhat e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS GOLD LIFT EX...
5901761941937 7.49
The gold thread face-lifting treatment, një alternativë ndaj metodave invazive kirurgjike, është numri i padiskutueshëm në shumë klinika të mjekësisë estetike. LIFTING GOLD THREADS janë jashtëzakonisht të efektshme në rinovimin dhe konturimin e fytyrës. Në sajë të teknologjisë 24K GOLD THERAPY 4D ™, formula unike e kremrave të pasuruara me ar 24k ari siguron një efekt rinovues shumëfunksional: zvogëlon rrudhat e vendosura dhe rivendos vëllimin e lëkurës. ULTRA-FIRMING 40+ Krem SERUM garanton një dendësi spektakolare të lëkurës…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS FACEMED+ FAC...
5901761955286 0.94
Thellësisht pastron Zvogëlon pamjen e poreve Absorbon yndyrën si dhe matifikon PURIFYING FACE MASK WITH ACTIVATED CARBON AGAINST IMPERFECTIONS për lëkurë të kombinuar, me yndyrë dhe fytyrë te papastërt që heq papastërtitë dhe toksinat, normalizon sekretet e sebumit, freskon dhe zbut. PËRBËRËSIT AKTIV TË AVANCUAR: KARBON, BALTË VULLKANIKE, KAOLIN, EVERMAT ™ APLIKIMI: aplikoni maskën me majë të gishtave në lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoletit të pastruar. Pas 10 minutash pastrojeni me ujë të ngrohtë.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS TOTAL ACTION...
5901761905182 0.79
Maska multifunksionale dhe e menjëhershme + 8 në 1 pilling me efekt ftohës bazuar në një përbërje inovative të përbërësve aktivë që përkrahin në mënyrë të përkryer lëkurën, thellësisht hidratojnë dhe ushqejnë. Ato i japin elasticitet duke reduktuar papërsosmëritë. Grimcat e përfshira në maskë me delikatesë heqin lëkurën e vdekur, në sajë të së cilës lëkura duket e freskët dhe formula unike ofron një efekt freskues, ftohës. Total Renewal Complex  zbut lëkurën, rikthen elasticitetin dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS FACEMED+ FAC...
5901761949445 4.59
Pastron dhe detoksifikon Ndihmon zvogëlimin e imperfeksioneve Përmirëson gjendjen e lëkurës dhe pamjen e saj PURIFYING AND DETOXIFYING FACIAL WASH GEL WITH ACTIVATED CARBON 3in1 është produkt inovativ për kujdesin e fytyrës, për çdo lloj lëkure. Pikërisht heq ndotjen dhe toksinën, menjëherë zhbllokon lëkurën dhe exfoliates ngjyrën.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS GOLD LIFT EX...
5901761941944 7.49
The gold thread face-lifting treatment, një alternativë ndaj metodave invazive kirurgjike, është numri i padiskutueshëm në shumë klinika të mjekësisë estetike. LIFTING GOLD THREADS janë jashtëzakonisht të efektshme në rinovimin dhe konturimin e fytyrës. Në sajë të teknologjisë 24K GOLD THERAPY 4D ™, formula unike e kremrave të pasuruara me ar 24k ari siguron një efekt rinovues shumëfunksional: zvogëlon rrudhat e vendosura dhe rivendos vëllimin e lëkurës. ULTRA-FIRMING 40+ Krem SERUM garanton një dendësi spektakolare të lëkurës…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS DAY AND NIGH...
5907609394743 6.99
Laser Booster ™ zbut rrudhat e thella dhe përmirëson dukshëm strukturën e lëkurës. Me precision lazer redukton simptomat e plakjes, duke rivendosur vitalitetin e qelizave të lëkurës. Radical Lift Restore Technology ™ siguron tërheqjen e menjëhershme dhe rikthen nivelin optimal të lagështisë, dukshëm përmirëson pamjen dhe gjendjen e lëkurës. Radical Repair Technology ™ mbush rrënjësisht në rrudha të thella dhe në mënyrë të konsiderueshme rikthen dendësinë e lëkurës. Krem-koncentrat modelimi ovale fytyrës ditë dhe natë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS SUPER LIFTIN...
5907609393319 5.19
Laser Booster ™ zbut rrudhat e thella dhe përmirëson dukshëm strukturën e lëkurës. Me precision lazer redukton simptomat e plakjes, duke rivendosur vitalitetin e qelizave të lëkurës. Radical Lift Restore Technology ™ siguron tërheqjen e menjëhershme dhe rikthen nivelin optimal të lagështisë, dukshëm duke përmirësuar dukjen dhe gjendjen e lëkurës. Radical Repair Technology ™ mbush rrënjësisht rrudhat e thella dhe në mënyrë të konsiderueshme rikthen dendësinë e lëkurës. ANTI-WRINKLE EYE CREAM-CONCENTRATE SPF 10 bën reduktimin…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS DAY AND NIGH...
5907609393166 6.99
Laser Booster ™ zbut rrudhat e thella dhe përmirëson dukshëm strukturën e lëkurës. Me precision lazer redukton simptomat e plakjes, duke rivendosur vitalitetin e qelizave të lëkurës. Radical Lift Restore Technology ™ siguron tërheqjen e menjëhershme dhe rikthen nivelin optimal të lagështisë, dukshëm përmirëson pamjen dhe gjendjen e lëkurës. Radical Repair Technology ™ mbush rrënjësisht rrudhat e thella dhe në mënyrë të konsiderueshme rikthen dendësinë e lëkurës. Ditë dhe Natë 40+ ofron një kujdes gjithëpërfshirës…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS DAY AND NIGH...
5907609393173 6.99
Laser Booster ™ zbut rrudhat e thella dhe përmirëson dukshëm strukturën e lëkurës. Me precision lazer redukton simptomat e plakjes, duke rivendosur vitalitetin e qelizave të lëkurës. Radical Lift Restore Technology ™ siguron tërheqjen e menjëhershme dhe rikthen nivelin optimal të lagështisë, dukshëm përmirëson pamjen dhe gjendjen e lëkurës. Radical Repair Technology ™ mbush rrënjësisht në rrudha të thella dhe në mënyrë të konsiderueshme rikthen dendësinë e lëkurës. Ditë dhe Natë 50+ ofron kujdes të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS SMOOTHING CR...
5901761952797 3.89
Përforcon në mënyrë perfekte kapilarët Rikthen lehtësimin dhe komfortin Redukton skuqjen Zbutë irritimin Krema intensive për zbutjen e rrudhave është kombinim inovativ i përbërësve natyralë dhe teknologjikisht të avancuar, të përzgjedhur posaçërisht për nevojat e lëkurës së ndjeshme dhe kapilarë për të siguruar pamjen e saj të shëndetshme dhe të re. Një krem. Fuqi dyfishe. Fuqia e përbërësve aktivë natyrorë dhe të avancuar. SISTEMI BIO-ACTIVE NATURE GARDEN ™ Teknologjia unike lejon transportin e shpejtë të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS NIGHT CREAM ...
5901964004606 4.69
Krem nate BEAUTY DERM Coenzymes of Youth është një kombinim inovativ i përbërësve aktivë. Ajo është zhvilluar veçanërisht për gratë e moshës 30+, për të luftuar shenjat e para të plakjes. Coenzyme Q10 stimulon aftësinë natyrale të lëkurës për të rinovuar shtresat e saj më të thella, dhe Active Coenzyme R në mënyrë të përkryer zbutë dhe rigjeneron shtresat e jashtme të epidermës. Falë këtij kombinimi të përbërësve, krema zbut efektivisht rrudhat ekzistuese dhe parandalon…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS DAY CREAM Q1...
5901964004590 4.69
Krem Eveline Q10 është një trajtim i cili moisturizon intensivisht lëkurën, dukshëm redukton poret e lëkurës, mbron atë nga rrezet e diellit në sajë të SPF saj. Falë bashkimit të aseteve të saj zbut lëkurën duke minimizuar rrudhat dhe linjat e vogla të shprehjes duke i parandaluar ato që të mos shfaqen përsëri,Coenzyme R ndihmon rigjenerimin e shtresave të lëkurës, përmbajtja e acidit të saj hialuronik hidraton, zbut dhe rikthen elasticitetin në lëkurë.Në sajë të strukturës…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS SERUM LIP PU...
5901761928983 4.29
Efekti ekstrem në 5 minuta: Buzët janë më të plota dhe më të buta Konturi i buzëve është definuar më mirë Buzët janë të forta dhe maksimalisht të hidratuara
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS ANTI-WRINKLE...
5901761961003 5.29
Pro-Young intensive teknologji Anti-rrudhë Firming krem anti-rrudhë jep një efekt i dukshëm përtëritje pas 21 ditëve të trajtimit. Dita pas dite forcim dhe rritje e tensionit të lëkurës rreth syve, rrudhave dhe heq qoshet rrudhura. Ky kombinim inovativ i aktivitetit sinergjistik, 2 peptide të patentuara – një ekstrakt i fuqishëm i bozhurit dhe përbërës të zgjedhur me kujdes, me efikasitet të dëshmuar për reduktim spektakolar të moshës së lëkurës biologjike deri në 10 vjet.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS ANTI-WRINKLE...
5901761961041 6.99
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme. Zvogëlon moshën biologjike të lëkurës me 10 vjet! MATRIXYL®3000 + MATRIXYL-SYNTHE’6 ™ + EKZET E ROSE Një formulë inovative e frymëzuar nga teknologjia PRO-YOUNG INTENSIVE TECHNOLOGY ™, me përbërës të zgjedhur posaçërisht, siguron performancë të lartë kundër rrudhave, përmirëson dendësinë e lëkurës, rikthen dhe rrit lëkurën dukshëm. MATRIXYL®3000, MATRIXYL®SYNTHE’6 ™ PEPTIDEK – e patentuar me një efekt të veçantë të fiksimit, rikthen…
Krahaso QUICK SHOP