Gjithsej 254 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS ANTI-WRINKLE...
5901761961027 6.99
Formula inovative e kremit intensiv për heqjen e rrudhave-Serum 55+ bazuar në revolucionin PRO-YOUNG INTENSIVE TECHNOLOGY ™, siguron riparimin e menjëhershëm të vëllimit të lëkurës, zvogëlimin e rrudhave të thella dhe restaurimin e lëkurës rinore rrezatuese. PRO-YOUNG INTENSIVE TECHNOLOGY ™ bazohet në një kombinim të përbërësve të kujdesit të zgjedhur me kujdes me efekt të provuar, për një efekt spektakolar i reduktimit të moshës biologjike të lëkurës edhe për 10 vjet: MATRIXYL®3000, MATRIXYL®SYNTHE’6 ™ dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS ANTI-WRINKLE...
5901761960983 6.99
Krijuar nga Laboratori Kozmetikë Eveline, një seri e përparuar e përgatitjeve, Eksperti i Përtrirjeve përdor potencialin e pabesueshëm të riparimit të përbërësve aktivë të gjeneratës së re Pro-Young Intensive Technology. Është një kombinim inovativ i peptides synergistic, 2 peptide të patentuara – një ekstrakt fort fuqizues nga peonies dhe përbërës të zgjedhur me kujdes me efektivitetin e dokumentuar për efektin spektakolar të përtrirjes së moshës biologjike të lëkurës deri në 10 vjet.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS 8in1 SERUM A...
5901761948912 6.59
Eveline Facemed + serum multifunksional mbi papërsosmëritë për natën është një formulë e avancuar me një formulë të koncentruar, zhvilluar nën mbikëqyrjen e dermatologëve. Ai garanton kombinim të përsosur të efektivitetit të lartë dhe tolerancës optimale të kozmetikës edhe për lëkurë të ndjeshme. Përbërësit aktivë të serumit janë (3% acid lactobionic, 1% acid mandelik, acid hialuronik) stimulon përtëritjen intensive qelizore të lëkurës. Menjëherë pastron, zbut, pakëson papërsosmëritë dhe i pengon ata të kthehen. Eliminon 8…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS SOS SERUM AG...
5901761948929 6.59
SOS SERUM KUNDËR RRUDAVE TË PARA është program i ri i gjenerimit i rekomanduar për lëkurë të lodhur dhe të zbehur me rrudha të para dhe linja të imta. Formula inovative, e pasur me vitaminë C bioaktive 12%, siguron përmirësim të dukshëm të gjendjes së lëkurës menjëherë pas aplikimit të parë *. Vitamina C rrit sintezën e kolagjenit, përmirëson elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës, menjëherë rikthen shkëlqimin e saj të shëndetshëm. Kompleksi unik revitalizues i…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS ANTI-WRINKLE...
5901761949131 6.99
ANTI-WRINKLE INTENSELY LIGHTENING CREAM-SERUM është e dedikuar për kujdesin kompleks të lëkurës mbi moshën 40 vjeçare. Formula e pasur me 3 antioksidantë BIOAKTIVE: vitamina C, Lumiskin ™ dhe algat Coralina Officinalis zvogelon njollat, zvogëlon simptomat e lodhjes, ndriçon lëkurën , rikthen butësinë e saj dhe shkëlqimin rinor. Intensivisht ushqen, në mënyrë efektive duke përmbajtur proceset e plakjes së lëkurës. Formula unike, e bazuar në TRI-HYBRID VITAMIN C TECHNOLOGY ™, mbron ADN-në e qelizave të lëkurës,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVELINE COSMETICS GOLD CREAM L...
5901761941975 5.29
The Gold thread face-lifting treatment, një alternativë ndaj metodave invazive kirurgjikale, është një numër i padiskutueshëm në shumë klinika të mjekësisë estetike. LIFTING GOLD THREADS janë jashtëzakonisht të efektshme në rinovimin dhe konturimin e fytyrës ovale. Falë teknologjisë 24K GOLD THERAPY 4D ™, formula unike e kremrave të pasuruara me ar 24K siguron një efekt rinovues shumëfunksional: zvogëlojnë rrudhat e vendosura dhe rivendosin volumin e lëkurës, duke vepruar si tërheqes. KREU I GJIRIT NGA LUSHJA…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEAR BODY LOTION CHARM SEDUCTI...
5060315049175 2.99
E formuluar në mënyrë të veçantë me Vitamin A.C.E. dhe e pasuruar me përbërës organik natyral të gjalpit të butë shea dhe vajit të kokosit, për të lëmuar, zbutur, hidratuar dhe rregulluar lëkurën. Lëkurë e juaj, pas përdorimit, do të marr ndjenjë të lëmuar. E injektuar me gjalp të pasur Shea, gjalpi margaritar e mbron dorën tuaj nga era e fortë dhe rrezet e diellit. E mban dorën tuaj të ushqyer përgjatë gjithë ditës dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
L’OREAL HYDRA EXPERT NIG...
3600521693575 6.89
Çdo ditë lëkura pëson sulme të shumta: rrezet UV, stresi dhe ndotja e kthejnë lëkurën në një shënjestër të mijëra radikaleve të lira, të cilat janë shkaktarët kryesor të mplakjes së parakohshme të SAJ. Të gjitha këto dëmtojnë funksionin mbrojtës të lëkurës përmes humbjes së masës hidratuese dhe duke e dobësuar atë. Laboratorët e L’Oreal krijojnë HYDRAEXPERT DAY, për të aktivizuar “karrocën mbrojtëse” të lëkurës. Kremi i sjellë lëkurës elementët për të cilat ajo ka…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
L’OREAL HYDRA EXPERT DRY...
3600521693506 6.89
Çdo ditë lëkura pëson sulme të shumta: rrezet UV, stresi dhe ndotja e kthejnë lëkurën në një shënjestër të mijëra radikaleve të lira, të cilat janë shkaktarët kryesor të mplakjes së parakohshme të SAJ. Të gjitha këto dëmtojnë funksionin mbrojtës të lëkurës përmes humbjes së masës hidratuese dhe duke e dobësuar atë. Laboratorët e L’Oreal krijojnë HYDRAEXPERT DAY, për të aktivizuar “karrocën mbrojtëse” të lëkurës. Kremi i sjellë lëkurës elementët për të cilat ajo ka…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
L’OREAL REVITALIFT DAY H...
3600520160764 12.49
Një formulë e re që ul llojet e ndryshme të rrudhave (horizontale dhe vertikale). E pasuruar me Pro-Retinol™ të avancuar, me një përbërës kundër rrudhave dhe Fibroelastil, një kombinim i cili tendos lëkurën dhe i jep asaj më shumë tonus. REZULTATI: hidraton në cast dhe përforcon tonusin e lëkurës. Pas një jave, lëkura është 11% më e tendosur*. Pas 4 javësh, rrudhat janë pakësuar (në ballë -26%**, rreth syve -14%**, mes hundës e buzëve -14%***,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
L’OREAL REVITALIFT NIGHT...
3600520160771 12.49
Një formulë e re që ul llojet e ndryshme të rrudhave (horizontale dhe vertikale). E pasuruar me Pro-Retinol™ të avancuar, me një përbërës kundër rrudhave dhe Fibroelastil, një kombinim i cili tendos lëkurën dhe i jep asaj më shumë tonus. REZULTATI: qysh me lyerjen e parë, lëkura është 29%* më shumë e hidratuar. Pas 4 orësh, tonusi i lëkurës është 20% më i lartë. Nxit përtëritjen e qelizave të lëkurës gjatë natës. Pas 4 javësh,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RO.IAL DEPILATORY ROLL-ON WAX ...
8033609900923 1.29
Dyllë i tretshëm për lëkurë të ndjeshme– Manaferrë. Veçoritë kryesore Për lëkurë të ndjeshme Formule kremoze për shpëndarje të lehtë Siguron depilim me më pak dhembje Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën Materiali kryesor Dioksid titanium, vaj mineral dhe grycerol.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RO.IAL DEPILATORY ROLL-ON WAX ...
8032636034212 1.29
Dyllë i tretshëm për lëkurë të ndjeshme– Titanium. Veçoritë kryesore Për lëkurë të ndjeshme Formule kremoze për shpëndarje të lehtë Siguron depilim me më pak dhembje Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën Materiali kryesor Dioksid titanium, vaj mineral dhe grycerol.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RO.IAL DEPILATORY WAX POTS TI...
8032636034298 6.99
Dyllë i tretshëm për lëkurë të ndjeshme– Titanium. Për lëkurë të ndjeshme Formule kremoze për shpëndarje të lehtë Siguron depilim me më pak dhembje Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën Materiali kryesor Dioksid titanium, vaj mineral dhe grycerol.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA DEPILWAX SUPER PLUS | ...
8024116003160 9.99
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA WOOD SPATOLA 1x100pcs ...
8024116003146 3.49
Shpatulla profesionale dylle me cilësi të lartë. Thupra druri të rrafshta me skaje rrethore. Janë ideale për përdorim me të gjitha llojet e dyllëve E përshtatshme për përdorim për dyllë të ngrohtë dhe të nxehtë. Për vetëm një përdorim, të cilat sjellin higjienë përfundimtare.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA DEPILWAX ROLL ON | DEP...
8024116003047 9.99
DEPILIA – dyllë depilimi rrollne, është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Janë produkte me veti përbërëse zbutëse dhe hidratuese, duke iu falenderuar vetive të pasura natyrale të përbërësve aktiv që janë të cilësisë së lartë. E dizajnuar për të larguar qimet e padëshiruara, ajo vepron në thellësi duke e respektuar balancën hidrolipidike të lëkurës delikate.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA DEPILWAX 800g | DEPILA...
8024116003177 36.99
Ngrohës profesional i dyllit 800g.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA DEPILATION STRIPES 1x5...
8024116003122 1.49
Paketim me 50 shirita depilimi për përdorim me dyllë dhe sheqera. E fortë, material pëlhure që thith për të mbajtur duart të pastra, të buta gjatë prekjes por të fuqishme mjaftueshëm për përdorim kudo në trup. Shpëlani dhe ripërdorni me të gjithë dyllët që mund të lahen.    
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA DEPILWAX ROLL ON PLUS ...
8024116003030 9.99
DEPILIA – dyllë depilimi rrollne, është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Janë produkte me veti përbërëse zbutëse dhe hidratuese, duke iu falenderuar vetive të pasura natyrale të përbërësve aktiv që janë të cilësisë së lartë. E dizajnuar për të larguar qimet e padëshiruara, ajo vepron në thellësi duke e respektuar balancën hidrolipidike të lëkurës delikate.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA DISC HONEY 1000ml | DY...
8024116002613 8.49
Dyllë për tretje hidrike DEPILIA, e cila është në dispozicion në lloje të ndryshme, është ideale për llojet më të ndjeshme të lëkurës, duke iu falenderuar përbërjes me vlerat natyrale. Ajo përfaqëson alternativë valide për dyllën tradicionale, nuk e sulmon lëkurën dhe mund të largohet me shpëlarje të thjeshtë. Gjenerata e re e produkteve të depilimit i ka këto karakteristika: Temperaturë të ulët, është praktike, higjienike dhe efiçiente.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA HONEY HOT WAX 100ml | ...
8024116002712 3.49
Dyllë për tretje hidrike DEPILIA, e cila është në dispozicion në lloje të ndryshme, është ideale për llojet më të ndjeshme të lëkurës, duke iu falenderuar përbërjes me vlerat natyrale. Ajo përfaqëson alternativë valide për dyllën tradicionale, nuk e sulmon lëkurën dhe mund të largohet me shpëlarje të thjeshtë. Gjenerata e re e produkteve të depilimit i ka këto karakteristika: Temperaturë të ulët, është praktike, higjienike dhe efiçiente.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA DISC HOT WAX HONEY 400...
8024116002705 4.49
Dyllë për tretje hidrike DEPILIA, e cila është në dispozicion në lloje të ndryshme, është ideale për llojet më të ndjeshme të lëkurës, duke iu falenderuar përbërjes me vlerat natyrale. Ajo përfaqëson alternativë valide për dyllën tradicionale, nuk e sulmon lëkurën dhe mund të largohet me shpëlarje të thjeshtë. Gjenerata e re e produkteve të depilimit i ka këto karakteristika: Temperaturë të ulët, është praktike, higjienike dhe efiçiente.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RO.IAL DEPILATORY WAX POTS ALO...
8033609900725 3.99
Dyllë i tretshëm për lëkurë të ndjeshme– Aloe Vera. Veçoritë kryesore Për lëkurë të ndjeshme Formule kremoze për shpëndarje të lehtë Siguron depilim me më pak dhembje Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën Materiali kryesor Dioksid titanium, vaj mineral dhe grycerol.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE KEYAN DEPILATION STRIPS...
568243256255150 0.79
Të prodhuara nga materiali me cilësinë më të lartë, për ta parandaluar thithjen përtej letrës, ofrojnë rezultate të shpejta dhe profesionale. Shpërlajeni dhe ripërdoreni. Ekonomike dhe efikase. 50 letra depilimi me pëlhurë të paendur që mund të përdoren me sheqer apo me dyllë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEAR BODY SPRAY CHARM SEDUCTIO...
5060315048147 3.19
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE KEYAN DEPILATION STRIPS...
5682432562551 0.99
Një sasi e madhe me madhësi salloni të letrave për depilim, që janë prodhuar nga materiali i cilësisë më të lartë, për të parandaluar thithjen përtej letrës dhe kësisoj për të ofruar rezultate të pastra, të shpejta dhe profesionale. Shpëlajeni dhe ripërdoreni me të gjitha dyllët, gellët dhe sheqerët që mund të lahen. 100 letra depilimi me pëlhurë të paendur që mund të përdoren me sheqer apo me dyllë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE KONSUNG HOT WAX BLACK 1...
6971072790110-B 8.99
Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE KONSUNG HOT WAX ALOE VE...
6971072790110-AV 8.99
Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE KONSUNG HOT WAX HONEY 1...
6971072790110-H 8.99
Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE KONSUNG HOT WAX HONEY 5...
6971072790073-H 4.99
Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për t’i hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejt procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme te rezultatet fenomenale – ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE KONSUNG HOT WAX ALOE VE...
6971072790042-AV 0.99
Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje në lëkurë. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.
Krahaso QUICK SHOP