Gjithsej 254 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X POLISHING BODY SCRUB ...
5060148804606 15.50
Polishing Body Scrub është pilling delikat i cili bën largimin e qelizave të lëkurës pa e dëmtuar atë. Përmban gjalp të sheas dhe vaj bajameje të ëmbël, e cila ushqen dhe zbutë lëkurën pas trajtimit. Përdoret para spërkatësit tan ose kremave tjera për rrezitje në mënyrë që ngjyra e trajtuar të jetë sa më e njëtrajtshme dhe sa më e bukur. Duhen 3 ose 4 ditë pas pas përdorimit të spërkatësit tan që ngjyra të largohet gradualisht dhe në…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X PH BALANCE FACE &...
5060148804675 15.70
A e dini që disa gellë për larje të trupit do të heqin tenin e juaj pas përdorimit të markës imituese? Balance Body Wash është dizajnuar speficikisht për të luftuar këtë problem, i cili është i balancuar me pH që të jetë i përkryer për lëkurën tuaj. Me aromë të mahnitshme të limonit, do ta bëjë lëkurën tuaj të ndjehet e ushqyer dhe e rifreskuar përderisa do të ndihmojë që të zgjasë qëndrueshmërinë e tenit…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X HIGH INTENSITY TANNIN...
5060148804446 15.50
E formuluar për ata që dëshirojnë të kujdesen për lëkurën ndaj rrezeve UV të diellit; e pasuruar me përbërës hidratues, dhe çka është edhe më me rëndësi, është se ka efikasitet! Nënshkrimi i Sienna X për aromë, ngjyrë dhe rezultate Përmban Q10 kundër mplakjes, vitamin E hidratues, Aloe Vera dhe ekstrakt të avokados. Mbusheni me përshpejtues të rrezitjes për të optimizuar performancën. Sasia e aplikimit zgjatë për mbi 10 lyrje trupi.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X GRADUAL SELF TAN LOTI...
5060148804422 11.50
Formula hidratuese e kremit Gradual Self Tan Lotion është e përkryer për të arritur një ten me shkëlqim të bukur dhe natyral brenda vetëm disa orëve. Për të fituar ten më të thellë, vetëm e përsërisni lyerjen derisa të arrini atë që e dëshironi. Losioni përmban përbërës hidratues dhe anti-celulit dhe është shumë i këndshëm për lëkurën. Ka aromë të këndshme kokosi. Pasi ta përdorni, do të keni ndjenjën e këndshme thuajse jeni kthyer nga…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X GRADUAL SELF TAN LOTI...
5060148804613 20.95
Formula hidratuese e kremit Gradual Self Tan Lotion është e përkryer për të arritur një ten me shkëlqim të bukur dhe natyral brenda vetëm disa orëve. Për të fituar ten më të thellë, vetëm e përsërisni lyerjen derisa të arrini atë që e dëshironi. Losioni përmban përbërës hidratues dhe anti-celulit dhe është shumë i këndshëm për lëkurën. Ka aromë të këndshme kokosi. Pasi ta përdorni, do të keni ndjenjën e këndshme thuajse jeni kthyer nga…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X DEEP SELF TAN TINTED ...
5060148804620 29.95
Nëse jeni duke kërkuar produkt që ju sjellë ngjyre kafe natyrale më të mbyllur, atëherë do të adhuroni Deep Self Tan Lotion. Losioni nuk len shenja nëse përdoret në mënyrën e duhur. Poashtu, është i dukshëm me ngjyrë kafeje në mënyrë që ju ta keni më të lehtë aplikimin e tij. I pasuruar me përbërës ushqyes, ky formulim do t’ju bëjë lëkurën e hidratuar, të butë dhe me ten të bukur veror. Për aplikim më të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X DEEP SELF TAN LOTION ...
5060148804439 15.50
Nëse jeni duke kërkuar produkt që ju sjellë ngjyre kafe natyrale më të mbyllur, atëherë do të adhuroni Deep Self Tan Lotion. Losioni nuk len shenja nëse përdoret në mënyrën e duhur. Poashtu, është i dukshëm me ngjyrë kafeje në mënyrë që ju ta keni më të lehtë aplikimin e tij. I pasuruar me përbërës ushqyes, ky formulim do t’ju bëjë lëkurën e hidratuar, të butë dhe me ten të bukur veror. Për aplikim më të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SIENNA X 1HR SELF TAN TINTED L...
5060148804651 29.95
E formuluar për ata që dëshirojnë të kujdesen për lëkurën ndaj rrezeve UV të diellit; e pasuruar me përbërës hidratues, dhe çka është edhe më me rëndësi, është se ka efikasitet! Nënshkrimi i Sienna X për aromë, ngjyrë dhe rezultate Përmban Q10 kundër mplakjes, vitamin E hidratues, Aloe Vera dhe ekstrakt të avokados. Mbusheni me përshpejtues të rrezitjes për të optimizuar performancën. Përdorni dorezën Sienna X dhe lejeni të qëndroj në lëkurë për 1 orë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA ROLL-ON WAX ALOE VERA ...
8024116002842 1.09
DEPILIA – dyllë depilimi rrollne, është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Janë produkte me veti përbërëse zbutëse dhe hidratuese, duke iu falenderuar vetive të pasura natyrale të përbërësve aktiv që janë të cilësisë së lartë. E dizajnuar për të larguar qimet e padëshiruara, ajo vepron në thellësi duke e respektuar balancën hidrolipidike të lëkurës delikate.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE WAX DEPILATOR | DEPILAT...
FT-9 7.49
Depilator i bardhë. I sjell lëkurës suaj rehati dhe ndjenjë të qetësimit; E vogël dhe fleksibile, e lehtë për ta mbajtur me vete; Mund të përdoret edhe në shtëpi edhe në sallon bukurie; I përkryer për përdorim profesional dhe personal.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RO.IAL DEPILATORY WAX POTS ALO...
8033609900992 6.99
Dyllë i tretshëm për lëkurë të ndjeshme– Aloe Vera. Veçoritë kryesore Për lëkurë të ndjeshme Formule kremoze për shpëndarje të lehtë Siguron depilim me më pak dhembje Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën Materiali kryesor Dioksid titanium, vaj mineral dhe grycerol.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA DEPILWAX 400g | DEPILA...
8024116003023 34.99
Ngrohës profesional i dyllit 400g.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LARA BELLUCCI BODY CREAM SHEA ...
4007295018501 5.99
Lara Bellucci Korpercreme Shea Butter – Përmban përbërës të pasur aktiv të gjalpës nga arra Shee e pemës Karitè, që gjendet në Afrikë. Përbërja e tyre hidratuese i jep lëkurës butësi, përkulshmëri dhe lagështi. Trupi e thith shpejt dhe nuk lë asnjë yndyrë në lëkurën tuaj. E përshtatshme për lëkurë. E testuar dermatologjikisht.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LARA BELLUCCI BODY CREAM KAKAO...
4007295017467 5.99
Lara Bellucci Korpercreme Kakao –  përmban përbërës natyral hidratues si gjalp kakao si dhe përbërës të lehtë për nxirje aktive. Në varësi të llojit të lëkurës, nxirja bëhet më e shpejt apo më ngadalë. Kremi i jep lëkurës përkulshmëri të qetë dhe mbrojtje nga humbja e lagështisë. Lyjeni në mënyrë të barabartë dhe lejeni të thahet. Lani duart tërësisht. Nuk ka mbrojtje nga dielli. E përshtatshme për lëkurë. E testuar dermatologjikisht.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LARA BELLUCCI BODY CREAM OLIVE...
4007295017429 5.99
Lara Bellucci krem trupi me vaj ulliri – përmban përbërës hidratues nga vaji i ullirit natyral. Ajo e bën lëkurën tuaj të butë, të përkulshme dhe me lagështi. Trupi e thith shpejt dhe nuk lë yndyrë në lëkurën tuaj. E përshtatshme për lëkurë. E testuar dermatologjikisht.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
TEEPROSYN FACE CREAM 50ml | KR...
4007295011946 4.99
Krem për fytyrë Teeprosyn me vaj të drurit të çajit dhe 5% përmbajtje të ureas, është zhvilluar posaçërisht për lëkurë të tharë dhe të ndjeshme. Urea lidhë lagështinë brenda shtresës së lartë të lërkurës. Qelizat e vdekura hiqen më shpejt dhe lëkura ripërtërihet më lehtë. Vaji i cilësisë së lartë i bajames dhe avokados, e ushqen lëkurën duke e bërë atë të butë dhe të lëmueshme. E testuar dermatologjikisht. E prodhuar në Gjermani.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NATILUS WAX POWDER 500m...
8681546000086 4.99
Kjo dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është e lehtë për përdorim dhe është edhe më e lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje të lëkurës. Pika vluese e ulët ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NATILUS WAX AZULEN 500m...
8681546000086C 4.99
Kjo dyllë depilimi për heqjen e qimeve, është e lehtë për përdorim dhe është edhe më e lehtë për të hequr qimet duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje të lëkurës. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejtë procesin depilues! Nga aroma e saj e këndshme tek rezultatet fenomenale, ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NATILUS WAX NATURAL 500...
8681546000079 4.99
Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për t’i hequr qimet, duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje të lëkurës. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejt procesin depilues! Nga aroma e tij e këndshme te rezultatet fenomenale –  ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.    
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NATILUS WAX BLACK 500ml...
8681546000420 5.99
Ky dyllë depilimi për heqjen e qimeve është i lehtë për përdorim dhe është edhe më i lehtë për t’i hequr qimet, duke mos lënë ndonjë mbetje apo skuqje të lëkurës. Pika vluese e ulët, ju lejon që të filloni dhe të mbaroni më shpejt procesin depilues! Nga aroma e tij e këndshme te rezultatet fenomenale –  ky produkt është i domosdoshëm për secilin që i pengojnë qimet e padëshiruara.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACINIA MULTI LIFTING 90sec. 3...
8680419064989 31.99
Është i shkëlqyeshëm për rrudhat dhe fryrjet nën sy të cilat i eliminon që në momentin e aplikimit (aty për aty). Aplikohet në lëkurë të pastër. Krema merret në sasi të vogël me maje të gishtit dhe shpërndahet në shtresë të hollë në zonën e dëshiruar. Të mos përsëritet aplikimi në të njejtin vend sepse shkakton njollë të bardhë. Të pritet 3 deri në 4 minunta pa bërë mimika të fytyrës. Brenda kësaj kohe mos flitni…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACINIA GUARANA CELLULITE GEL ...
8680419066433 15.99
Shkakton shkrirjen e yndyrnave (lipoliz) në zonën me celulit duke rritur qarkullimin e gjakut në muskuj, duke e stimuluar metabolizmin. Shëron inflamacionin dhe rregullon depërtueshmërinë. Përveq kësaj, qetëson kruarjen, ka efekt antibakterial, rregullon qarkullimin limfatik dhe zvogëlon edemën. Përbërësit aktiv : Ekstrakt Guarane (Paullina Cupana seed ext.), Kafein, Xhenxhefil i Perusë (Ptychopetalum olacoides bark extract), Gështenj e egër (Aesculus hipocastanum), Ekstrakt Xhenxhefili (Panax Ginseng extract), Vaj Portokalli (Citrus Sinensis oil), Vaj i farës së kajsisë (Prunus Armeniaca kernel oil),…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACINIA LOTION BREAST CARE 50m...
8680419062671 24.99
Përmbajtja e vajrave me bazë bimore bën që lëkura juaj të duket më e ndritshme.  Losioni për rritjen e gjoksit me efekt Push-Up mundëson rritjen e gjoksit në mënyrë natyrale. Me rezultat që shihet pas 2 jave. Me përmbatje të vitaminës E – bën kujdes të veqantë për lëkurën tuaj. Përbërësit aktiv: Fara fenugreek dhe ekstrakti i saj (Fenugreek seed), vaj i farës së zezë (Black cumin oil), vaj kopër (Fennel oil), vaj Myrtle (Myrtle…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ESPEJO SHAVING GEL 500m...
8691228070122 2.49
Ky gell për rrojë krijon vazhdueshmëri të pasur dhe shkumë sapuni të kremosur, e cila ndihmon në krijimin e barrierës – të pasur me lagështi, kundër brisqeve për rrojë, duke e pregatitur procesin e rrojës për një nivel më të lartë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ESPEJO SHAVING GEL 700m...
8691228070078 3.49
Ky gell për rrojë krijon vazhdueshmëri të pasur dhe shkumë sapuni të kremosur, e cila ndihmon në krijimin e barrierës – të pasur me lagështi, kundër brisqeve për rrojë, duke e pregatitur procesin e rrojës për një nivel më të lartë.  
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
LCN SKIN BALM 5ml | ZBUTËS PËR…...
14148 2.49 1.99
Kujdes specifik për trajtim të pigmenteve. Ky balsam pigmenti mbronë lëkurën kundër koreve si dhe e bën atë të butë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LARA BELLUCCI FACE CREME 50ml ...
4007295017412 4.99
Lara Bellucci – krem intenziv nate, me vaj ulliri, është një produkt i zhvilluar me cilësi të lartë, e cila lëkurën tuaj të tharë dhe të ndjeshme e hidraton dhe i jep yndyrë të mjaftueshme. Lëkura mban një butësi më të mirë, të qetë dhe bëhet elasticike. Përdorimi: Pas pastrimit, kremi përdoret në fytyrë, fyt dhe dekoltë përmes masazhimit me butësi.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LARA BELLUCCI FACE NIGHT CREME...
4007295021198 4.99
Lara Bellucci – krem intenziv nate, me vaj ulliri, është një produkt i zhvilluar me cilësi të lartë, e cila lëkurën tuaj të tharë dhe të ndjeshme e hidraton dhe i jep yndyrë të mjaftueshme. Lëkura mban një butësi më të mirë, të qetë dhe bëhet elasticike. Përdorimi: Pas pastrimit, kremi përdoret në fytyrë, fyt dhe dekoltë përmes masazhimit me butësi.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RO.IAL DEPILATORY ROLL-ON WAX ...
8032636034243 1.29
Dyllë i tretshëm për lëkurë të ndjeshme– Honey. Veçoritë kryesore Për lëkurë të ndjeshme Formule kremoze për shpëndarje të lehtë Siguron depilim me më pak dhembje Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën Materiali kryesor Dioksid titanium, vaj mineral dhe grycerol.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RO.IAL DEPILATORY WAX POTS CHL...
8032636037152 3.99
Dyllë i tretshëm për lëkurë të ndjeshme– Klorofil. Veçoritë kryesore Për lëkurë të ndjeshme Formule kremoze për shpëndarje të lehtë Siguron depilim me më pak dhembje Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën Materiali kryesor Dioksid titanium, vaj mineral dhe grycerol.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
AGISS OIL SPRAY 150ml | VAJ PA...
8698703020191 1.89
Pas përdorimit të dyllit dhe pastrimit me të, ekstraktet e pemëve tropikale dhe vitamina E ndihmojnë në freskimin e lëkurës, derisa vitamina E, poashtu, ndihmon në forcimin e lëkurës dhe shkëlqimin e saj. E hidraton lëkurën, pa forcuar rrënjën e qimes dhe i jep lëkurës shkëlqim dhe pamje të shëndetshme.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RO.IAL DEPILATORY WAX POTS HON...
8032636036759 3.99
Dyllë i tretshëm për lëkurë të ndjeshme– Honey. Veçoritë kryesore Për lëkurë të ndjeshme Formule kremoze për shpëndarje të lehtë Siguron depilim me më pak dhembje Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën Materiali kryesor Dioksid titanium, vaj mineral dhe grycerol.  
Krahaso QUICK SHOP