Gjithsej 254 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
RO.IAL DEPILATORY WAX ALOE VER...
8032636039330 1.29
Dyllë i tretshëm për lëkurë të ndjeshme– Aloe Vera. Veçoritë kryesore Për lëkurë të ndjeshme Formule kremoze për shpëndarje të lehtë Siguron depilim me më pak dhembje Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën Materiali kryesor Dioksid titanium, vaj mineral dhe grycerol.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN FOOT CARE UREA 10% 3ml | L...
4047816689605 0.85
E pasur me faktorin urea fiziologjik dhe të lëngshëm natyral, kripë mesdhetare dhe allantoin rigjenerues, Urea 15% Foot Bath funksionon si koktej i mirësisë për shputa të stresuara. Vajrat esenciale nga portakajt, pishat dhe halat e tyre, e bëjnë lëkurën tuaj të ndjehet e qetë dhe e butë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN CALLUS FILE MODERN LINE 80...
4047816545338 6.99
Linja moderne e artroskopit korneal është shumë e përshtatshme dhe e largon lëkurën korneale në tërësi dhe në mënyrë efektive. Mund të lahet dhe të dezinfektohet.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN FOOT CARE UREA 15% 600g | ...
4047816486716 19.49
E pasuruar me faktorin urea fiziologjik dhe të lëngshëm natyral, kripë mesdhetare dhe allantoin rigjenerues, Urea 15% Foot Bath funksionon si koktej i mirësisë për shputa të stresuara. Vajrat esenciale nga portokajt, pishat dhe halat e tyre, e bëjnë lëkurën të ndjehet e qetë dhe e butë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN SOAK SPRAY 50ml | TRAJTUES...
4047816442439 5.49
Zbutësi i kallos së re Soak Spray me 17% urea dhe laktozë është ideal për përgatitjen e shputës për përkujdesje kozmetike. Gjithashtu, rreziku i rrëshqitjes së instrumenteve përgjatë trajtimit të heqjes së kallos përgjysmohet. Allontion dhe Panthenol e zbusin lëkurën, duke mundësuar ofrimin e kujdesit në të njejtën kohë. Zbutësi i kallos është në dispozicion si shishe e sprejit që mundëson dozë optimale dhe sprejim i pjesëve që janë për trajtim. Është në dispozicion në format…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN FOOT CARE MYKOSEPT PLUS 3m...
4047816026202 6.09
Llak për thonj, i veçantë, anti-mikrobial. Është dizenjuar për të trajtuar dhe parandaluar fungun në thonjt e gishtave. Përmban agjentin e patentuar anti-kikotik Oktopiroks. Përdoreni në kombinim me Mykosept për një trajtim efektiv anti-fungal dhe regjim parandalues.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ZENIX BLACK MASK FOR SK...
8680075540926 5.49
Zenix Peel 100ml maskë e zezë për fytyrë, përdorimi i së cilës është ideal për largimin e puçrrave dhe pikave të zeza në fytyrë apo në hundë. Pastron, në të njëjtën kohë, poret.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NATURFACE BLACK MASK 10...
8699300287031 4.99
Maskë e zezë për fytyrë, përdorimi i së cilës është ideal për largimin e puçrrave dhe pikave të zeza në fytyrë apo në hundë. Pastron, në të njwjtën kohë, edhe poret.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVA DERMIS HAND CREAM 100ml | ...
8412261704023 4.99
Eva Dermis është kremë për duar e cila përmirëson elasticitetin dhe butësinë duke shërbyer si ushqyes për duar dhe thonj. Formula e saj përmban materie hidratuese dhe zbutëse e cila poashtu ndihmon edhe në rigjenerimin dhe rinimin e lëkurës tepër të thatë. Ajo është poashtu rezistent ndaj ujit dhe ka koncentrim të lartë të vitaminës E e cila lufton mplakjen qelizore. Përfitimet: E përmirëson elasticitetin dhe butësinë përderisa e ushqen lëkurën E rigjeneron lëkurën dhe thonjët…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE STWINT BLACK MASK FOR S...
8680164447907 6.99
Maskë e zezë për fytyrë, përdorimi i së cilës është ideal për largimin e puçrrave dhe pikave të zeza në fytyrë apo në hundë. Pastron, në të njëjtën kohë, poret. Përdoret për: Përdorim ditor për pastrim; Kundër plakjes së lëkurës, për vija të bukura dhe fytyrë pa njolla; I përshtatshëm për njerëzit që kanë problem me poret e mëdha të zeza dhe për njerëzit me lëkurë të thatë apo me shumë yndyrë;  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DOUBLE WAX WARMER 1x2pc...
FL-6 49.99
Depilator metali në tas. Është i përshtatshëm për përdorim në sallone të bukurisë si dhe në spa. Poashtu, është i përshtatshëm për studentët dhe për përdorim në shtëpi; Buton për fikje/startim i cili mund të rregullohet prej funksionimit mesatar, deri te ai i lartë; I përshtatshëm për të gjitha llojet e dyllëve; Përfshin edhe tas nga alumini; Ka kapak plastik rezistent ndaj dëmtimit.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEPILATION STRIPS GREEN...
F-44G 0.99
Një sasi e madhe me madhësi salloni të letrave për depilim, që janë prodhuar nga materiali i cilësisë më të lartë, për të parandaluar thithjen përtej letrës dhe kësisoj për të ofruar rezultate të pastra, të shpejta dhe profesionale. Shpërlajeni dhe ripërdoreni me të gjitha dyllët, gellët dhe sheqerët që mund të lahen. 100 letra depilimi me pëlhurë të paendur që mund të përdoren me sheqer apo me dyllë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEPILATION STRIPS PINK ...
F-44 0.99
Një sasi e madhe me madhësi salloni të letrave për depilim, që janë prodhuar nga materiali i cilësisë më të lartë, për të parandaluar thithjen përtej letrës dhe kësisoj për të ofruar rezultate të pastra, të shpejta dhe profesionale. Shpërlajeni dhe ripërdoreni me të gjitha dyllët, gellët dhe sheqerët që mund të lahen. 100 letra depilimi me pëlhurë të paendur që mund të përdoren me sheqer apo me dyllë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE SEMPERCARE GLOVES 9-10 ...
9001570519795 4.99
Sempercare® Nitrile sjellë rezistencë dhe mbrojtje në të njejtën kohë. Është produkt për aplikime kritike siç janë disa substanca kimike ose agjentët kitostatik. Rezistencë e mirë ndaj substancave kimike bazuar në listën e rezistencës kimike. E përshtatshme për aplikime disa agjentëve citostatik. Ka forcë prej 9N – mbrojtje e lartë për procedura kritike Mbrojtje nga infeksionet – rezistente ndaj viruseve për përdoruesit apo pacientët.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SEMPERMED GLOVES 8-9 L 1x100pc...
9001570510303 4.99
Sempercare® Nitrile sjellë rezistencë dhe mbrojtje në të njejtën kohë. Është produkt për aplikime kritike siç janë disa substance kimike ose agjentë kitostatik. Rezistencë e mirë ndaj substancave kimike bazuar në listën e rezistencës kimike. E përshtatshme për aplikime disa agjentëve kitostatik. Ka forcë prej 9N – mbrojtje e lartë për procedura kritike Mbrojtje nga infeksionet – rezistente ndaj viruseve për përdoruesit apo pacientët.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SEMPERMED GLOVES M 1x100pcs | ...
9001570506870 4.99
Sempercare® Nitrile sjellë rezistencë dhe mbrojtje në të njejtën kohë. Është produkt për aplikime kritike siç janë disa substanca kimike ose agjentë kitostatik. Rezistencë e mirë ndaj substancave kimike bazuar në listën e rezistencës kimike. E përshtatshme për aplikime të disa agjentëve kitostatik. Ka forcë prej 9N – mbrojtje e lartë për procedura kritike Mbrojtje nga infeksionet – rezistente ndaj viruseve për përdoruesit apo pacientët.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEPILATION SPATULA 1X50...
8717202433636 1.49
Veçoritë kryesore: Sjellë aplikim të saktë dhe efikas të dyllit. E përshtatshme për përdorim me dyllë të ngrohtë dhe të nxehtë të depilimit Me gjerësi të hollë, ideale për punë me dyllë për vetulla dhe për fytyrë. Shpatulla – thupër druri e rrafshët, me përfundim rrethor. Mund të përdoret poashtu për të larguar produktet nga qypi për të shmangur kontaminimin. E disponueshme, e cila sjellë higjienë të jashtëzakonshme.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA BASE 3 DEPILWAX ROLL O...
8024116003092. 29.99
Bazë me 3 nxehëse për dyllën rrollne.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA BASE 2 DEPILWAX ROLL O...
8024116003085. 18.49
Bazë me 2 nxemëse për dyllën rrollne.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA BASE 1 DEPILWAX ROLL O...
8024116003078. 13.99
Bazë me 1 nxehëse për dyllën rrollne.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA DEPILATION STRIPS 1x10...
8024116003115 2.99
Paketim me 100 shirita depilimi për përdorim me dyllë dhe sheqera për trup. E fortë, material pëlhure që thith për të mbajtur duart të pastra, të buta gjatë prekjes por të fuqishme mjaftueshëm për përdorim kudo në trup. Shpëlani dhe ripërdorni me të gjithë dyllët që mund të lahen.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA NON-WOVEN ROLL FOR DEP...
8024116005904 5.99
Rrollne e pa-thurur për depilim. Anti-bakterial. Krijon ndjenjë të butë apo të ngurtë të dorës.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA DEPILWAX 500g | DEPILA...
8024116003054 36.99
Ngrohës profesional i dyllit 500.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA DEPILWAX 250g | DEPILA...
8024116003016 34.99
Ngrohës profesional i dyllit 250.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA LIPOREMOVER ARGAN OIL ...
8024116003207 7.49
DEPILIA ka linjë të produkteve kozmetike për periudhën pas depilimit. Vaji Lipo Remover është në dispozicion në tre lloje: vaj argan, posaçërisht e vlerësuar për vetitë e saj ushqyese, bajamet e ëmbla, zbutës i mrekullueshëm për lëkurë të tharë dhe të ndjeshme, kalendula dhe kamomil, dekongestant dhe anti-inflamator.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA LIPOREMOVER ARGAN OIL ...
8024116003252 4.99
DEPILIA ka linjë të produkteve kozmetike për periudhën pas depilimit. Vaji Lipo Remover është në dispozicion në tre lloje: vaj argan, posaçërisht e vlerësuar për vetitë e saj ushqyese, bajamet e ëmbla, zbutës i mrekullueshëm për lëkurë të tharë dhe të ndjeshme, kalendula dhe kamomil, dekongestant dhe anti-inflamator.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA LIPOREMOVER SWEET ALMO...
8024116003276 4.99
DEPILIA ka linjë të produkteve kozmetike për periudhën pas depilimit. Vaji Lipo Remover është në dispozicion në tre lloje: vaj argan, posaçërisht e vlerësuar për vetitë e saj ushqyese, bajamet e ëmbla, zbutës i mrekullueshëm për lëkurë të tharë dhe të ndjeshme, kalendula dhe kamomil, dekongestant dhe anti-inflamator.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA LIPOREMOVER CALENDULA ...
8024116003269 4.99
DEPILIA ka linjë të produkteve kozmetike për periudhën pas depilimit. Vaji Lipo Remover është në dispozicion në tre lloje: vaj argan, posaçërisht e vlerësuar për vetitë e saj ushqyese, bajamet e ëmbla, zbutës i mrekullueshëm për lëkurë të tharë dhe të ndjeshme, kalendula dhe kamomil, dekongestant dhe anti-inflamator.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA LIPOSOLUBLE DEPILATORY...
8024116002101 3.79
Dyll për depilim, ideal për të gjitha llojet e lëkurës, është një produkt me veti hidratuese dhe zbutëse me një kompozim natyral të pasur me përbërës aktiv të cilësisë së lartë. Dyll i dizajnuar për të larguar qimet e padëshiruara, vepron në thellësi duke respektuar ekuilibrin hidrolipid delikat të lëkurës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA LIPOSOLUBLE DEPILATORY...
8024116002071 3.79
Dyll për depilim, ideal për të gjitha llojet e lëkurës, është një produkt me veti hidratuese dhe zbutëse me një kompozim natyral të pasur me përbërës aktiv të cilësisë së lartë. Dyll i dizajnuar për të larguar qimet e padëshiruara, vepron në thellësi duke respektuar ekuilibrin hidrolipid delikat të lëkurës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA LIPOSOLUBLE DEPILATORY...
8024116002040 3.79
Dyll për depilim, ideal për të gjitha llojet e lëkurës, është një produkt me veti hidratuese dhe zbutëse me një kompozim natyral të pasur me përbërës aktiv të cilësisë së lartë. Dyll i dizajnuar për të larguar qimet e padëshiruara, vepron në thellësi duke respektuar ekuilibrin hidrolipid delikat të lëkurës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DEPILIA LIPOSOLUBLE DEPILATORY...
8024116002026 3.79
Dyll për depilim, ideal për të gjitha llojet e lëkurës, është një produkt me veti hidratuese dhe zbutëse me një kompozim natyral të pasur me përbërës aktiv të cilësisë së lartë. Dyll i dizajnuar për të larguar qimet e padëshiruara, vepron në thellësi duke respektuar ekuilibrin hidrolipid delikat të lëkurës.
Krahaso QUICK SHOP