Gjithsej 262 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
SILCARE UNIQUE BATH SALT GAPEF...
5902232122244 6.99
Quin Cosmetic Bath Salts përbëjnë koleksion të veçantë të shumë-llojshëm, moderne në kuptimin e ngjyrave si dhe të përbërësve të aromave të cilat janë bërë në bazë të metodave trandicionale dhe natyrale. Fshehtësia e vetive përbërëse të saj gjendet tek jonet e pranishme të kalciumit-magneziumit-bramit-jodit, e cila në mënyrë intenzive mundëson rigjenerimin e epidermës, përderisa përdorimi i kollagenit me cilësi të lartë ndikon në përmirësimin e qëndrueshmërisë së lëkurës në mënyrë të përkryer. Përzgjedhja e kujdesshme e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE UNIQUE BATH SALT LAVEN...
5902232122305 4.99
Quin Cosmetic Bath Salts përbëjnë koleksion të veçantë të shumë-llojshëm, moderne në kuptimin e ngjyrave si dhe të përbërësve të aromave të cilat janë bërë në bazë të metodave trandicionale dhe natyrale. Fshehtësia e vetive përbërëse të saj gjendet tek jonet e pranishme të kalciumit-magneziumit-bramit-jodit, e cila në mënyrë intenzive mundëson rigjenerimin e epidermës, përderisa përdorimi i kollagenit me cilësi të lartë ndikon në përmirësimin e qëndrueshmërisë së lëkurës në mënyrë të përkryer. Përzgjedhja e kujdesshme e përbërësve ajrosës…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE UNIQUE BODY LOTION 275...
5902232122640 4.49
Soothing-cooling body lotion Unique është prodhuar për çdo grua e cila lëngon nga irritimi dhe skuqja e lëkurës pas depilimit. Është produkt i mrekullueshëm e cili jo vetëm shërben si zbutës ndaj irritimeve, por poashtu sjellë lehtësim freskues në lëkurë. Është i destinuar për rigjenerimin intenziv të lëkurës pas depilimit mekanik dhe kemikal. Rekomandohet për njerëz të cilat i përdorin makinat prerëse dhe briskët për rrojë, si dhe vijën e dyllit, dyllin, pastën me sheqer si dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE NAPPA SALT SCRUB 300g ...
5902232122701 6.49
Kripa natyrale pastruese për këmbë do t’ju sjellë këmbëve tuaja efekt shumë-drejtimësh në mënyrë që të ofroj përkujdesje shumë të mirë dhe mbrojtje në secilën ditë: Vaji kastor – stimulon proceset rigjeneruese natyrale të lëkurës duke mundësuar tension dhe butësi të duhur. Vaji i pjeshkës – në mënyrë të përkryer zbutë, hidratizon dhe mbron lëkurën kundër faktorëve të jashtëm. Thithet lehtësisht dhe nuk len ndjenjë të shtresës me vaj. Rekomandohet për lëkurë të pjekur, të ndjeshme dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE UNIQUE NATURAL SUGAR B...
5902232122695 6.49
Pastrues natyral me Kripë të Detit të Vdekur dhe Baltë rekomandohet kryesisht për lëkurë të thatë, normale, të fortë, të pjekur, e cila nuk ka shkëlqim dhe qëndrueshmëri. Kripë intensivish zbut dhe pastron lëkurën, duke e lënë lëkurën e butë. Balta e Detit të Vdekur që gjendet në pastrues rigjeneron lëkurën, duke përmirësuar qarkullimin e gjakut. Të pasura me acide yndyrore të pangopura dhe me vitamina A, B,E dhe vaj macadamia, ndërton shtresën e lipideve të…
Krahaso QUICK SHOP
21%
Krahaso QUICK SHOP
RO.IAL DEPILATORY ROLL-ON WAX ...
8032636034311 6.99 5.49
Dyllë i tretshëm për lëkurë të ndjeshme– Honey. Veçoritë kryesore Për lëkurë të ndjeshme Formule kremoze për shpëndarje të lehtë Siguron depilim me më pak dhembje Pa kolofon, e cila nuk e irriton lëkurën Materiali kryesor Dioksid titanium, vaj mineral dhe grycerol.  
Krahaso QUICK SHOP