Showing 1–32 of 983 results

 • Aksesorë për thonj

  Aksesorë për thonj

  (23)

 • Base & Top Coat

  Base & Top Coat

  (34)

 • Brusha

  Brusha

  (12)

 • Dizajne & gur

  Dizajne & gur

  (74)

 • Gel

  Gel

  (80)

 • Gel me ngjyrë

  Gel me ngjyrë

  (143)

 • Krema & Vajra

  Krema & Vajra

  (25)

 • Lima & pajisje për makina

  Lima & pajisje për makina

  (34)

 • Llak gel

  Llak gel

  (188)

 • Llak me ngjyrë

  Llak me ngjyrë

  (192)

 • Llamba

  Llamba

  (18)

 • Makina & Aspiratorë

  Makina & Aspiratorë

  (7)

 • Mbështetëse dore

  Mbështetëse dore

  (1)

 • Ngjitës

  Ngjitës

  (8)

 • Pudra & solucione për akril

  Pudra & solucione për akril

  (34)

 • Solucione & dezinfektues

  Solucione & dezinfektues

  (56)

 • Tavolina & recepsion

  Tavolina & recepsion

  (4)

 • Tipsa

  Tipsa

  (12)

 • Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE UV & LED LAMP WITH...
  10212 39.99
  Dizajni i avancuar i kujdesit të lëkurës: Kjo llambë LED- UV me dy ngjyra, llambë e kuqe-Pajisur me 4 LED që lëshojnë dritë të kuqe 660nm për të rritur qarkullimin e gjakut, në mënyrë që të kujdeseni dhe zbardhoni lëkurën tuaj duke e tharë gellin, dhe  24 copë LED me ngjyrë të bardhë 365nm + 395nm për të tharë gellin tuaj në thonjë.Thanë të gjitha llojet e gellave UV dhe LED p.sh. Base Coat, Top…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BELL NAIL POLISH FASHION COLOU...
  5901812092809 1.49
  Mos u frikësoni nga ngjyrat intenzive dhe ekstravagante! Ju do t’i gjeni ato në linjën e hypoallergic nail polish Fashion Colour! Formula moderne e ngjyrës së thonjve garanton mbulim të përkryer pas aplikimit të parë! Qëndrueshmëri të jashtëzakonshme dhe ngjitje të garantuar! Aplikim shumë të lehtë dhe të kënaqshëm mbi thonjt pa efektin e njollave! Nuk përmbajnë toluene të dëmshme apo përbërës formaldehid.  
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BOURJOIS GALBE XXL CURVE 3D GE...
  3052503770314 6.99
  Tharje e shpejtë dhe e qëndrueshme, është një përforcues i shkëlqimit dhe formësimit në një. Falë formulës së saj me silikon (më e trashë se një top coat klasik), 3D top coat gelli krijon një efekt të rrumbullakosur për thonjë të mrekullueshme.Kur ju doni thonj të rrumbullakët që duken sikur sapo keni lënë sallonin e thonjve, është e domosdoshme që ta keni në kutinë tuaj të manikyrit. 3D Top Coat gelli është mënyrë e përsosur për…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  PRETTY MATTE NAIL ENAMEL 011 |...
  8690604468539 0.79
  Ngjyra të lehta, mat dhe intensive. Krijimi i një pamje mat në thonjtë tuaj, produkti gjithashtu ka një formulë që thahet shpejtë. Tekstura prej kadifeje dhe e lëmuar me ngjyra mbresëlënëse jep rezultate magjepsëse në manikyr.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  RIMMEL STEP1 SUPER GEL FRENCH ...
  30121577 2.59
  Zbulim i madh në gellët për thonj Manikyr francez me përfundim mahnitës të gellit E lehtë, aplikim pa shtresa me brushë precize. Pa llambë UV, pa telashe!  
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  SILCARE BASIC CLEANER 90ml | P...
  5906720561287 2.49
  Përgatitje kozmetike profesionale për gërryesje ekstreme të thoit natyral para përdorimit të llojeve të ndryshme të shtresës: gellët UV, akrilikët dhe ngjyrat…Pas përdorimit i tërheqë në mënyrë efektive të gjitha yndyrat nga sipërfaqja e thonit duke shtuar masën ngjitëse të gellit apo akrilikut. Përdorni sasi të vogël të lëngut në pjesë të lignit. Pastrojeni secilin thua me precizitet, sidomos me epidermal labrum.  
  Krahaso QUICK SHOP
  32%
  Krahaso QUICK SHOP
  EVELINE COSMETICS TOTAL ACTION...
  5901761971903 2.79 1.89
  Shumë probleme – Një zgjidhje. Formula revolucionare me kompleksin aktiv të fortë të thonjve depërton në pllakën e thonjve dhe e ndërton atë në formën e saj origjinale. Produkti rinovon strukturën e thonjve. Ajo vulos pllakën e thonjve, shërim i shpejtë dhe stimulon rritjen e pllakës së thonjve. Kjo do të parandalojë çarjen, thyerjen dhe ndarjen e thonjve tuaj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  SILCARE NAIL TIP GLUE 7.5g | N...
  5906720569535 1.49
  Ngjitës për thonj me brushë. Siguron ngjitje të mirë të thoit artificial në bazë të thoit natyral. Gjithashtu mund të ngjisni dekorime të ndryshme. Tharje transparente, e shpejtë dhe shumë e qëndrueshme.  
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  PROFESSIONAL EQUIPMENT NAIL WH...
  KOD1000000148 89.99
  Funksionaliteti i lartë e bën atë të përkryer për cilëndo sallon bukurie. E ndërtuar në mënyrë të veçantë, me dizajn të bukur. E ndërtuar me përbërje nga kompensata bazuar në cilësi në kuadër të industrisë së salloneve të bukurisë. Me sistem profesional të përdorimit komercial. Me kapacitet të mbajtjes së teknikës së thonjve. Me përkrahje të rehatshme dhe të fokusuar ndaj klientit. Dimenzionet: Gjatësia: 110cm Gjërësia: 45cm Lartësia: 77cm
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  SILCARE COLOR IT BASE & T...
  LK1360 6.99
  Base & Top Vanish është një produkt tjetër i Silcare 2 në 1. Baza dhe Top Koti, e cila për shkak të formulës së veçantë, ofron masë ngjitëse superiore dhe mbrojtje të qëndrueshme të ngjyrës. Do t’ju ndihmoj që të evitoni problemin me çarje dhe gërryerje të kotit me shkëlqim. Base & Top Vanish është shumë efikase dhe e lehtë për tu përdorur. Posedon brushë me konturë të veçantë e cila është prodhuar nga cilësia…
  Krahaso QUICK SHOP
  8%
  Krahaso QUICK SHOP
  IBD HARD GEL BUILDER GEL NATUR...
  039013721800 29.99 27.49
  Builder Gel Natural është një hije neutral ngjyrë bezhë e përdorur për Manikyr francez dhe vazhdime të thonjëve.
  Krahaso QUICK SHOP
  20%
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE ELECTRONIC NAIL DRILLIN...
  KOD1000000376 49.99 39.99
  Makinë për gërryerjen e thonjëve. Efikase dhe e qëndrueshme. Përfitime shumëdimensionale. Përdoret gjatë procedurës së aplikimit të thonjëve artificialë, pas vendosjes së tipsave,  përdoret kur dëshironi ta hiqni gellin e thonjëve artificialë, si dhe për formësimin e thonjëve.
  Krahaso QUICK SHOP
  25%
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE NAIL DUST COLLECTOR WIT...
  FMSM 858-6 79.99 59.99
  Kompakt dhe i fuqishëm: ky aspirator për thithjen e pluhurit gjatë punës me thonj, është mjet ideal për ta mbajtur vendin tuaj të punës të pastër nga pluhuri i thonjve, si dhe për t’i bërë klientët tuaj të ndihen rehat. Flutura do ta evitojë mundësinë që pluhuri të shpërndahet dhe do ta mbledhë atë në një qese pluhuri.  
  Krahaso QUICK SHOP
  33%
  Krahaso QUICK SHOP
  SILCARE BASE ONE UV GEL BUILDE...
  BO-P.12KXV 8.99 5.99
  Gellët Base One u krijuan nga receta moderne që prodhon një zinxhir polimeri jashtëzakonisht të qëndrueshëm të masës gell. Aplikimi i duhur i grimcave e bën masën të fortë dhe të lakueshme në  të njëjtën kohë, me një përshtatshmëri shumë të mirë të thoit artificial me atë natyral. Gelli Base One Pink është një gell me një faze aplikimi, i dendur, rozë transparent. Ngjitje e mrekullueshme pranë kutikulave, duke përmbushur vetitë e vetë-ngritjës. Rekomandohet për ndërtim…
  Krahaso QUICK SHOP
  33%
  Krahaso QUICK SHOP
  SILCARE BASE ONE UV GEL BUILDE...
  BO-C.12DXVI 8.99 5.99
  Gellët Base One u krijuan nga receta moderne që prodhon një zinxhir polimeri jashtëzakonisht të qëndrueshëm të masës së gellit. Aplikimi i duhur i grimcave e bën masën të fortë dhe të lakueshme në të njëjtën kohë, me një përshtatshmëri shumë të mirë të thoit artificial me atë natyral. Baza One Clear është një gell transparent, ideal për të ndërtuar thoin natyral si dhe atë artificial. Me lehtësi ju mund të përzieni elemente dhe të bëni…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  MAX FACTOR GLOSSFINITY 63 11ml...
  96079515 4.99
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  MAX FACTOR GLOSSFINITY 62 11ml...
  96079508 4.99
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
  KOD0005911476 5.59
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  PRETTY ESSENTIAL NAIL ENAMEL 0...
  8690604468379 0.59
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  PRETTY ESSENTIAL NAIL ENAMEL 0...
  8690604468393 0.59
  Ngjyra të ndezura, magjepsëse. Me ngjyra intensive, mbulim afatgjatë dhe tharje të shpejtë, llaku për thonj siguron një manikyr të pastër dhe të mrekullueshëm. Ka një performancë të afatgjate, të qëndrueshme dhe është në dispozicion me ngjyra me shkëlqim dhe xixëlluese.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  DELIA ACETONE NAIL POLISH REMO...
  1.49
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  FLORMAR NAIL ENAMEL 510 11m | ...
  8690604502233 0.94
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  FLORMAR NAIL ENAMEL 426 11ml |...
  8690604145645 0.94
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BOURJOIS LE TOP COAT GEL COLOR...
  3052503780207 6.89
  Shto një shkëlqim që reflekton në manikyrin tuaj me “Le Top Coat Colour Lock” nga Bourjois. E lehtë për tu aplikuar, shtresa e sipërme rrëshqet në mënyrë të lehtë për të vënë ngjyrën dhe për të parandaluar çarjen, duke shpërndarë një mbushje të menjëhershme,xhel efekt me një përfundim super të butë. Tharje me shpejtësi dhe lehtësisht largohet me mbartësin e thonjve. Asnjë llambë UV nuk është e nevojshme.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  EVELINE COSMETICS TOTAL ACTION...
  5901761939330 2.79
  Kondicioner luksoz forcues i argjendit me Strong Nail ** aktiv depërton në strukturën e pllakave të thonjve, rindërton, rigjeneron dhe stimulon rritjen e thonjve. Vulos mikrokavitetet dhe ngurtëson, duke siguruar në të njëjtën kohë nivel optimal të hidratimit. Mbron kundër plasaritjes, thyerjes dhe ndarjes, duke rritur rezistencën ndaj dëmtimeve mekanike. Kondicioneri krijon mbi sipërfaqen e thonjve mbulesën mbrojtëse, ndërsa grimcat delikate japin efektin shkëlqyes me një manikyr argjendi.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  EVELINE COSMETICS TOTAL ACTION...
  5901761939323 2.79
  Kondicioner i artë forcues i shkëlqyeshëm me përbërje aktive Strong Nail që depërton në strukturën e pllakave të thonjve, rindërton, rigjeneron dhe stimulon rritjen e thonjve. Mbyll mikroçavitetet dhe ngurtëson, duke siguruar në të njëjtën kohë nivel optimal të lagështirës. Mbron kundër plasaritjes, thyerjes dhe ndarjes, duke rritur rezistencën ndaj dëmtimeve mekanike. Kondicioneri krijon mbi sipërfaqen e thonjve veshje mbrojtëse, ndërsa grimcat delikate japin efektin e shkëlqimit me manikyr ari. Tashmë pas 10 ditëve të trajtimit thonjtë rifitojnë sipërfaqe të…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BOURJOIS GEL SILICONE 1 SECOND...
  3052503535814 5.19
  1 sekondë për një thua … dhe pjesa tjetër e kohës për veten! 2 inovacione Bourjois për një sekondë për një thua: 1 brushë të re + 1 formula të fuqishme = shpejtësi dhe efikasitet Brusha e inovacionit: Një brushë panoramike, tepër e zgjuar !!! Extra e gjërë, ajo përputhet në mënyrë të përkryer me formën e thonit duke iu përshtatur gjerësisë së saj. Një shtresë është e mjaftueshme. Zero njolla!
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BOURJOIS GEL SILICONE 1 SECOND...
  3052503530307 5.19
  1 sekondë për një thua … dhe pjesa tjetër e kohës për veten! 2 inovacione Bourjois për një sekondë për një thua: 1 brushë të re + 1 formula të fuqishme = shpejtësi dhe efikasitet Brusha e inovacionit: Një brushë panoramike, tepër e zgjuar !!! Extra e gjërë, ajo përputhet në mënyrë të përkryer me formën e thonit duke iu përshtatur gjerësisë së saj. Një shtresë është e mjaftueshme. Zero njolla!
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BOURJOIS GEL SILICONE 1 SECOND...
  3052503535210 5.19
  1 sekondë për një thua … dhe pjesa tjetër e kohës për veten! 2 inovacione Bourjois për një sekondë për një thua: 1 brushë të re + 1 formula të fuqishme = shpejtësi dhe efikasitet Brusha e inovacionit: Një brushë panoramike, tepër e zgjuar !!! Extra e gjërë, ajo përputhet në mënyrë të përkryer me formën e thonit duke iu përshtatur gjerësisë së saj. Një shtresë është e mjaftueshme. Zero njolla!
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BOURJOIS GEL SILICONE 1 SECOND...
  3052503535111 5.19
  1 sekondë për një thua … dhe pjesa tjetër e kohës për veten! 2 inovacione Bourjois për një sekondë për një thua: 1 brushë të re + 1 formula të fuqishme = shpejtësi dhe efikasitet Brusha e inovacionit: Një brushë panoramike, tepër e zgjuar !!! Extra e gjërë, ajo përputhet në mënyrë të përkryer me formën e thonit duke iu përshtatur gjerësisë së saj. Një shtresë është e mjaftueshme. Zero njolla!
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BOURJOIS GEL SILICONE 1 SECOND...
  3052503534602 5.19
  1 sekondë për një thua … dhe pjesa tjetër e kohës për veten! 2 inovacione Bourjois për një sekondë për një thua: 1 brushë të re + 1 formula të fuqishme = shpejtësi dhe efikasitet Brusha e inovacionit: Një brushë panoramike, tepër e zgjuar !!! Extra e gjërë, ajo përputhet në mënyrë të përkryer me formën e thonit duke iu përshtatur gjerësisë së saj. Një shtresë është e mjaftueshme. Zero njolla!
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BOURJOIS GEL SILICONE 1 SECOND...
  3052503532806 5.19
  1 sekondë për një thua … dhe pjesa tjetër e kohës për veten! 2 inovacione Bourjois për një sekondë për një thua: 1 brushë të re + 1 formula të fuqishme = shpejtësi dhe efikasitet Brusha e inovacionit: Një brushë panoramike, tepër e zgjuar !!! Extra e gjërë, ajo përputhet në mënyrë të përkryer me formën e thonit duke iu përshtatur gjerësisë së saj. Një shtresë është e mjaftueshme. Zero njolla!
  Krahaso QUICK SHOP