SILCARE UNIQUE BODY LOTION 275ml | LOSION PËR TRUP PAS DEPILIMIT

4.49

Kodi: 5902232122640

Statusi: Në Stok

Quick Overview

Soothing-cooling body lotion Unique është prodhuar për çdo grua e cila lëngon nga irritimi dhe skuqja e lëkurës pas depilimit.

Sasia:


TRANSPORTI BËHET NË TË GJITHË BOTËN

Dërgesat brenda territorit të Kosovës arrijnë për 24 orë pune dhe transporti është GRATIS për të gjitha blerjet mbi 9.99€.
Dërgesat jashtë Kosovës me DHL do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar brenda 24 deri në 48 orë.

Soothing-cooling body lotion Unique është prodhuar për çdo grua e cila lëngon nga irritimi dhe skuqja e lëkurës pas depilimit. Është produkt i mrekullueshëm e cili jo vetëm shërben si zbutës ndaj irritimeve, por poashtu sjellë lehtësim freskues në lëkurë. Është i destinuar për rigjenerimin intenziv të lëkurës pas depilimit mekanik dhe kemikal. Rekomandohet për njerëz të cilat i përdorin makinat prerëse dhe briskët për rrojë, si dhe vijën e dyllit, dyllin, pastën me sheqer si dhe kremën për depilim. Losioni për trup ka vazhdueshëri të lehtë, përderisa formula e saj, e cila reagon shpejtë dhe tretet lehtë, përmban: D-Panthenol (provitamin B5), vaj kernel të pjeshkës dhe mentoll. Losioni për trup zbut dhe e zvogëlon skuqjen e lëkurës dhe temperaturën e tepruar. Losioni sjellë lehtësim si dhe rifreskon lëkurën në mënyrë të kënaqshme. Poashtu dezinfekton dhe mbron kundër dermatitit. Produkti ushqen, sidomos pjesët e thara, dhe rikthen nivelin e duhur të lubrifikimit për lëkurë normale. Losioni sjellë ndjeshmëri të butësisë dhe lëmimit. Losioni i trupit hidraton dhe rigjeneron lëkurën pas trajtimit të heqjes së qimeve. Është e destinuar për çdo lloj të lëkurës, posaçërisht për lëkurën e irrituar dhe të ndjeshme. VEÇORITË:

  • zbut skuqjen dhe irritimin e epidermës
  • hidraton në mënyrë intensive dhe të thellë lëkurën
  • përmirëson funksionet e barierës mbrojtëse të lëkurës
  • rifreskon dhe forcon lëkurën
  • freskon butësisht
  • e bën lëkurën të lëmueshme
  • tretet shpejt
  • nuk len ndjeshmëri ngjitëse

 Mënyra e përdorimit: pas depilimit përdorni një shtresë të hollë të losionit të trupit në pjesët e depiluara të trupit dhe fërkojeni me lëvizje rrethore. Lëreni të qëndrojë derisa të tretet.  

UNI Cosmetics

Produkte bukurie nga linjat më të njohura botërore me çmimet më të lira në treg dhe cilësi të shkëlqyeshme.

Gjithmonë të përkushtuar drejt risive dhe produkteve të reja!

Transporti i produkteve bëhet në të gjithë botën.

• Për porositë jashtë Kosovës, transporti i produktit pas pranimit të pagesës, do të niset brenda 1 deri në 3 ditë pune nga DHL apo nga Posta e Kosovës Sh.A., varësisht prej kërkesës suaj.

• Porositë brenda territorit të Kosovës arrijnë për 24 orë pune dhe transporti është GRATIS për të gjitha blerjet mbi 9.99€. Për çdo blerje nën 9.99€, transporti paguhet plus 2.49€.

• Porositë jashtë Kosovës do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar prej 24-48 orë pune, nëse kërkoni që transporti i porosive të bëhet me DHL.

• Porositë jashtë Kosovës do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar brenda 7 deri në 30 ditë pune, nëse kërkoni që transporti i porosive të bëhet me Postën e Kosovës Sh.A.

• Për blerjet jashtë territorit të Kosovës, pagesa duhet të bëhet paraprakisht.

• Për porositë jashtë Kosovës, të cilat kanë peshë më të madhe se 30kg, ju lutem na kontaktoni në email: info@unibeauty.biz, sepse është e mundur që të ju ofrojmë çmim më të volitshëm të transportit sesa në ofertën që e kemi në web faqe.

• Nuk marrim përgjegjësi nëse eventualisht e keni dhënë adresën e destinimit gabim dhe kështu produktet nuk kanë arritur në destinacionin e dëshiruar.

• Nuk marrim përgjegjësi nëse eventualisht dërgesat vonohen për arsye të ndalimit nga dogana e shtetit tuaj.

• Ju lutem keni pasasysh, në rast se dogana e shtetit tuaj imponon pagesë doganore apo taksa të tjera për produktet e porositura, atëherë ju jeni të obliguar t’i paguani ato.

• Në rast së për arsye të ndryshme, dogana e shtetit tuaj ndalon produktet e blera/porositura, atëherë është përgjegjësi e blerësit/porositësit që ta bëjë pagesën shtesë për transport dhe ta organizoj transportin nga pika doganore deri në adresën e kërkuar.

• Ju lutem na konfirmoni adresën pasi që të përzgjedhni produktin.

• Të hollat do t’iu kthehen nëse nuk arrihet të realizohet porosia.

• Të hollat kthehen në mënyrë të plotë apo të pjesshme nëse ndonjë produkt nuk ka arritur ashtu siç është porositur.

• Lokacioni i produktit: Prishtinë, Republika e Kosovës.

DETAJET E PAKETIMIT TË PRODUKTIT PËR TRANSPORT:

Lartësia: 24.5cm
Gjerësia: 4cm
Gjatësia: 17cm
Pesha: 290g
Sasia: 1 Njësi

Nëse keni ndonjë pyetje lidhur me transportin apo pagesën, ju lutemi na kontaktoni përmes e-mail adresës: info@unibeauty.biz apo përmes formës së konktatit që gjendet në web-faqen tonë. Ne do të mundohemi t’u përgjigjemi pyetjeve apo kërkesave tuaja në kohë sa më të shkurtër.

Për të lehtësuar komunikimin, ju lutemi vendoseni kodin e produktit apo numrin e porosisë në të gjitha format e komunkimit.