EVA SET ME NGJYRA 1x11pcs

34.91 29.99

Kodi: KOD0005911790

Statusi: Në Stok

Quick Overview

Set për ngjyrosje të flokëve nga firma spanjole Eva Divina, set në të cilin do gjeni ngjyra me cilësi të lartë për përmbushjen e nevojave të klientëve tuaj me një rezultat të përsosur.

Sasia:


TRANSPORTI BËHET NË TË GJITHË BOTËN

Dërgesat brenda territorit të Kosovës arrijnë për 24 orë pune dhe transporti është GRATIS për të gjitha blerjet mbi 9.99€.
Dërgesat jashtë Kosovës me DHL do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar brenda 24 deri në 48 orë.

EVA Divina ngjyrë për flokë 120ml x 10 copë: Një gamë e gjerë e ngjyrave të përhershme të flokëve, ku ju do të gjeni ngjyra të zeza të shkëlqyera, ngjyrë kafe të ngrohtë dhe të ftohtë, gështenja sublime, e kuqe e thellë, argjent dhe vjollce dhe një larmi të madhe të ngjyrës bjonde.

UCS Ultra Technology Color System: Si funksionon kjo gjë? Formula e tij të veçantë është e bazuar në veprimin e mikro-pigmenteve të kristalizuara që ndihmojnë që ngjyrat të depërtojnë më mirë.

EVA katalog për nuanca x 1 copë: Katalog i ngjyrave të flokëve nga firma spanjole Eva Divina, katalog në të cilin do mund të gjeni të gjitha hijet e ngjyrave që juve keni nevojë.

 

 

Produktet në set: 

 • EVA katalog për nuanca x 1 copë
 • EVA Divina ngjyrë për flokë (3) 120ml x 1 copë
 • EVA Divina ngjyrë për flokë (4) 120ml x 1 copë
 • EVA Divina ngjyrë për flokë (5) 120ml x 1 copë
 • EVA Divina ngjyrë për flokë (8.1) 120ml x 1 copë
 • EVA Divina ngjyrë për flokë (8.3) 120ml x 1 copë
 • EVA Divina ngjyrë për flokë (4.04) 120ml x 1 copë
 • EVA Divina ngjyrë për flokë (6.45) 120ml x 1 copë
 • EVA Divina ngjyrë për flokë (7.35) 120ml x 1 copë
 • EVA Divina ngjyrë për flokë (8.46) 120ml x 1 copë
 • EVA Divina ngjyrë për flokë (900S) 120ml x 1 copë

UNI Cosmetics

Produkte bukurie nga linjat më të njohura botërore me çmimet më të lira në treg dhe cilësi të shkëlqyeshme.

Gjithmonë të përkushtuar drejt risive dhe produkteve të reja!

Transporti i produkteve bëhet në të gjithë botën.

• Për porositë jashtë Kosovës, transporti i produktit pas pranimit të pagesës, do të niset brenda 1 deri në 3 ditë pune nga DHL apo nga Posta e Kosovës Sh.A., varësisht prej kërkesës suaj.

• Porositë brenda territorit të Kosovës arrijnë për 24 orë pune dhe transporti është GRATIS për të gjitha blerjet mbi 9.99€. Për çdo blerje nën 9.99€, transporti paguhet plus 2.49€.

• Porositë jashtë Kosovës do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar prej 24-48 orë pune, nëse kërkoni që transporti i porosive të bëhet me DHL.

• Porositë jashtë Kosovës do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar brenda 7 deri në 30 ditë pune, nëse kërkoni që transporti i porosive të bëhet me Postën e Kosovës Sh.A.

• Për blerjet jashtë territorit të Kosovës, pagesa duhet të bëhet paraprakisht.

• Për porositë jashtë Kosovës, të cilat kanë peshë më të madhe se 30kg, ju lutem na kontaktoni në email: info@unibeauty.biz, sepse është e mundur që të ju ofrojmë çmim më të volitshëm të transportit sesa në ofertën që e kemi në web faqe.

• Nuk marrim përgjegjësi nëse eventualisht e keni dhënë adresën e destinimit gabim dhe kështu produktet nuk kanë arritur në destinacionin e dëshiruar.

• Nuk marrim përgjegjësi nëse eventualisht dërgesat vonohen për arsye të ndalimit nga dogana e shtetit tuaj.

• Ju lutem keni pasasysh, në rast se dogana e shtetit tuaj imponon pagesë doganore apo taksa të tjera për produktet e porositura, atëherë ju jeni të obliguar t’i paguani ato.

• Në rast së për arsye të ndryshme, dogana e shtetit tuaj ndalon produktet e blera/porositura, atëherë është përgjegjësi e blerësit/porositësit që ta bëjë pagesën shtesë për transport dhe ta organizoj transportin nga pika doganore deri në adresën e kërkuar.

• Ju lutem na konfirmoni adresën pasi që të përzgjedhni produktin.

• Të hollat do t’iu kthehen nëse nuk arrihet të realizohet porosia.

• Të hollat kthehen në mënyrë të plotë apo të pjesshme nëse ndonjë produkt nuk ka arritur ashtu siç është porositur.

• Lokacioni i produktit: Prishtinë, Republika e Kosovës.

DETAJET E PAKETIMIT TË PRODUKTIT PËR TRANSPORT:

Lartësia: 25cm
Gjerësia: 10cm
Gjatësia: 35cm
Pesha: 1500g
Sasia: 1 Njësi

Nëse keni ndonjë pyetje lidhur me transportin apo pagesën, ju lutemi na kontaktoni përmes e-mail adresës: info@unibeauty.biz apo përmes formës së konktatit që gjendet në web-faqen tonë. Ne do të mundohemi t’u përgjigjemi pyetjeve apo kërkesave tuaja në kohë sa më të shkurtër.

Për të lehtësuar komunikimin, ju lutemi vendoseni kodin e produktit apo numrin e porosisë në të gjitha format e komunkimit.