BOSS THE SCENT HER 30ml & 50ml 1x2pcs | PARFUM & KREM PËR FEMRA

64.29

Kodi: 3614226705594

Statusi: Në Stok

Quick Overview

BOSS SCENT Eau de Toilette For Her reinterpreton frymën joshëse të Eau de Parfum origjinal në një humor elegant dhe pranveror.

Ky produkt nuk shitet online.

Sasia:


TRANSPORTI BËHET NË TË GJITHË BOTËN

Dërgesat brenda territorit të Kosovës arrijnë për 24 orë pune dhe transporti është GRATIS për të gjitha blerjet mbi 9.99€.
Dërgesat jashtë Kosovës me DHL do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar brenda 24 deri në 48 orë.