MEXX WOMEN PERFUME 20ml & BODY LOTION 50ml | PARFUM & KREM PËR FEMRA

23.49

Kodi: 3614226770080

Statusi: Në Stok

Quick Overview

Mexx Woman është një parfum që e nxjerr në pah feminitetin. Aroma e pranon se përdoruesi i saj është një grua moderne me vetëbesim të bollshëm.

Sasia:


TRANSPORTI BËHET NË TË GJITHË BOTËN

Dërgesat brenda territorit të Kosovës arrijnë për 24 orë pune dhe transporti është GRATIS për të gjitha blerjet mbi 9.99€.
Dërgesat jashtë Kosovës me DHL do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar brenda 24 deri në 48 orë.