SILCARE UNIQUE NATURAL SUGAR BODY SCRUB 300ml | PASTRUES PËR TRUP

6.49

Kodi: 5902232122695

Statusi: Jashtë Stokut

Quick Overview

Pastrues natyral me Kripë të Detit të Vdekur dhe Baltë rekomandohet kryesisht për lëkurë të thatë, normale, të fortë, të pjekur, e cila nuk ka shkëlqim dhe qëndrueshmëri.

TRANSPORTI BËHET NË TË GJITHË BOTËN

Dërgesat brenda territorit të Kosovës arrijnë për 24 orë pune dhe transporti është GRATIS për të gjitha blerjet mbi 9.99€.
Dërgesat jashtë Kosovës me DHL do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar brenda 24 deri në 48 orë.

Pastrues natyral me Kripë të Detit të Vdekur dhe Baltë rekomandohet kryesisht për lëkurë të thatë, normale, të fortë, të pjekur, e cila nuk ka shkëlqim dhe qëndrueshmëri. Kripë intensivish zbut dhe pastron lëkurën, duke e lënë lëkurën e butë. Balta e Detit të Vdekur që gjendet në pastrues rigjeneron lëkurën, duke përmirësuar qarkullimin e gjakut. Të pasura me acide yndyrore të pangopura dhe me vitamina A, B,E dhe vaj macadamia, ndërton shtresën e lipideve të lëkurës dhe ushqen lëkurën. Përveç kësaj, vaji i ullirit parandalon humbjen e ujit dhe stimulon proceset e riparimit. Pastruesi përmban edhe vitaminë E, e quajtur vitamina e të rinjve, që eliminon efektet e dëmshme të shkaktuara nga radikalët e lirë. Përdorimi i rregullt i pastruesit siguron një përmirësim të pamjes së lëkurës dhe fleksibilitetit, duke e bërë atë të hidratuar mirë dhe të ushqyer.

Nuk përmban konservues, ngjyrues, parafin dhe substanca aromatike. 100% produkt natyral, i pandryshuar.

PËRBËRËSIT: Baltë e Detit të Vdekur, Kripë e Detit të Vdekur, vaj macadamia, vaj ulliri, vitaminë E

TIPARET:

  • Intensivisht e zbut dhe pastron epidermën
  • Përmirëson pamjen, fleksibilitetin dhe gjendjen e lëkurës
  • Stimulon qarkullimin e gjakut
  • Hidraton dhe ushqen

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të pastruesit në lëkurë të lagur dhe masazhoni butësisht me një lëvizje rrethore. Shpëlarje tërësisht me ujë të ngrohtë. Përdorni 1-2 herë në javë.

UNI Cosmetics

Produkte bukurie nga linjat më të njohura botërore me çmimet më të lira në treg dhe cilësi të shkëlqyeshme.

Gjithmonë të përkushtuar drejt risive dhe produkteve të reja!

Transporti i produkteve bëhet në të gjithë botën.

• Për porositë jashtë Kosovës, transporti i produktit pas pranimit të pagesës, do të niset brenda 1 deri në 3 ditë pune nga DHL apo nga Posta e Kosovës Sh.A., varësisht prej kërkesës suaj.

• Porositë brenda territorit të Kosovës arrijnë për 24 orë pune dhe transporti është GRATIS për të gjitha blerjet mbi 9.99€. Për çdo blerje nën 9.99€, transporti paguhet plus 2.49€.

• Porositë jashtë Kosovës do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar prej 24-48 orë pune, nëse kërkoni që transporti i porosive të bëhet me DHL.

• Porositë jashtë Kosovës do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar brenda 7 deri në 30 ditë pune, nëse kërkoni që transporti i porosive të bëhet me Postën e Kosovës Sh.A.

• Për blerjet jashtë territorit të Kosovës, pagesa duhet të bëhet paraprakisht.

• Për porositë jashtë Kosovës, të cilat kanë peshë më të madhe se 30kg, ju lutem na kontaktoni në email: info@unibeauty.biz, sepse është e mundur që të ju ofrojmë çmim më të volitshëm të transportit sesa në ofertën që e kemi në web faqe.

• Nuk marrim përgjegjësi nëse eventualisht e keni dhënë adresën e destinimit gabim dhe kështu produktet nuk kanë arritur në destinacionin e dëshiruar.

• Nuk marrim përgjegjësi nëse eventualisht dërgesat vonohen për arsye të ndalimit nga dogana e shtetit tuaj.

• Ju lutem keni pasasysh, në rast se dogana e shtetit tuaj imponon pagesë doganore apo taksa të tjera për produktet e porositura, atëherë ju jeni të obliguar t’i paguani ato.

• Në rast së për arsye të ndryshme, dogana e shtetit tuaj ndalon produktet e blera/porositura, atëherë është përgjegjësi e blerësit/porositësit që ta bëjë pagesën shtesë për transport dhe ta organizoj transportin nga pika doganore deri në adresën e kërkuar.

• Ju lutem na konfirmoni adresën pasi që të përzgjedhni produktin.

• Të hollat do t’iu kthehen nëse nuk arrihet të realizohet porosia.

• Të hollat kthehen në mënyrë të plotë apo të pjesshme nëse ndonjë produkt nuk ka arritur ashtu siç është porositur.

• Lokacioni i produktit: Prishtinë, Republika e Kosovës.

DETAJET E PAKETIMIT TË PRODUKTIT PËR TRANSPORT:

Lartësia: 25cm
Gjerësia: 10cm
Gjatësia: 35cm
Pesha: 1500g
Sasia: 1 Njësi

Nëse keni ndonjë pyetje lidhur me transportin apo pagesën, ju lutemi na kontaktoni përmes e-mail adresës: info@unibeauty.biz apo përmes formës së konktatit që gjendet në web-faqen tonë. Ne do të mundohemi t’u përgjigjemi pyetjeve apo kërkesave tuaja në kohë sa më të shkurtër.

Për të lehtësuar komunikimin, ju lutemi vendoseni kodin e produktit apo numrin e porosisë në të gjitha format e komunkimit.