3.79

Kodi: 8024116002040

Statusi: Jashtë Stokut

Quick Overview
Dyll për depilim, ideal për të gjitha llojet e lëkurës, është një produkt me veti hidratuese dhe zbutëse me një kompozim natyral të pasur me përbërës aktiv të cilësisë së lartë....