259.99

Kodi: KOD0000033739

Statusi: Jashtë Stokut

Quick Overview
Ky shtrat me lëkurë artificiale të shëndetshme dhe elegante, është i përkryer si për përdorim profesional, ashtu edhe për përdorim personal....