1.49

Kodi: 8012345616404

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Stil profesional i krehërit pirun nga brendi anglez Kent, e prodhuar nga guma e presuar, kundër-statike dhe rezistente ndaj nxehtësisë....
Sasia: