11.99 9.49

Kodi: 071249335406

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Infallible Total Cover Foundation përzihet menjëher për të mbuluar pikat e errëta, njollat, plagët dhe hiperpigmentimin duke dhuruar një ngjyrë të përsosur të lëkurës....
Sasia: