22.49 19.99

Kodi: 8411114000022

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Parfumi femëror Eau My Délice nxjerr freskinë e jetës përmes një eliksiri me shije frute. Një aromë që sjell optimizëm, përmes aromave ekzotike të grejpfrutit dhe shegës....
Sasia: