9.49

Kodi: 8033171865279

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Shampo e pasuruar me veti ushqyese, ristrukturuese dhe revitalizuese të vajrave si Argani i bioçertifikuar, Makadamia dhe Keratina për flokë të ndritshme, të lehta dhe përplot jetë....
Sasia: