11.99

Kodi: 039013665982

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Nga koleksioni Aurora Nights i IBD-së Një e kaltërt e mesnatës me një shkëlqim me ngjyrë qielli Përmban 20% pigment më shumë sesa xhelët e konkurrentëve dhe vjen me një magnet në formë të lopatës për të lejuar dizajne pa fund. ...
Sasia: