7.99

Kodi: 8000836395112

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Keiras shampo për flokë të ngjyrosur dhe të trajtuar me algin të hydrolizuar, ekstrakte të gjetes cassia alata dhe vaj argani....
Sasia: