12.49

Kodi: 8000836395143

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Keiras kondicioner për flokë të ngjyrosur dhe të trajtuar me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe fara luledielli....
Sasia: