14.49 10.99

Kodi: 8000836395167

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Vaj Keiras për mbrojtjen e flokëve të ngjyrosur dhe të trajtuar, me vaj argan, vaj luledielli dhe vaj esencial të dru sandalit....
Sasia: