9.49

Kodi: 8000836395150

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Keiras maskë për flokë të ngjyrosur dhe të trajtuar me algin i hydrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe proteina mëndafshi.  ...
Sasia: