13.49

Kodi: 8000836395266

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Keiras shampo neutralizues i ngjyrës së verdhë për flokë bjonde dhe të zbardhura, me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe mjaltë blete....
Sasia: