12.49

Kodi: 8000836394511

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Keiras shampo kundër rënies së flokëve për flokë të brishtë dhe të dobëta me algin të hidrolizuar, vitaminë E, kafeinë dhe vajra thelbësore të trumzës dhe eukaliptit....
Sasia: