9.49

Kodi: 8000836395273

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Keiras maskë për flokë bjonde dhe të zbardhura, me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe ekstrakte të farës së lulediellit....
Sasia: