9.49

Kodi: 8000836395570

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Keiras maskë për flokë të dredhura dhe të valëzuara me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe vaj argani....
Sasia: