19.99 15.99

Kodi: 725272745700

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Riktheni butësinë dhe shkëlqimin e flokëve tuaj me këtë drejtuese me pllaka 100% të qeramikës dhe teknologji jonike....
Sasia: