6.99 4.49

Kodi: 8000836392043

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Ideal për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht për ato të trajtuara. Redukton flokët kaçurrele dhe ndihmon në hidratimin e tyre....
Sasia: